Podpora AFOlů společností Lego (Jan Beyer) za pořádání akce na LP

Založil peki, 23.01.2013, 23:42:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

pro aktivní účastníky (2 hlasy), které 2 volby preferujete (Za peníze 2 z těchto možností:)

20 setů (ne exclusive sety) 1/2 ceny + VAT  6 proc doprava
16 (51.6%)
50 stejných setů do 50 Euro 1/2 ceny +VAT a 6 proc. doprava
11 (35.5%)
kostky "loose brick" max 50 druhů kostek do ceny 4000 DKK
24 (77.4%)

Celkem hlasů: 31

peki

Citace od: peki kdy 22.03.2013, 20:48:24
Thank you sets for participating AFOLs – 1 per AFOL, 50% discount on German RRP plus local VAT and 6% shipping- set RRP max 50 Euro, max. 50 sets, same sets for all – no Exclusives.

Tedy na památku nějaký např.  miniarchitektura set  do 50 Eur před slevou. Nebo krabici Lego kostek (6177). Výhoda je že nabídka je pro 50 lidí nevýhoda 1 stejný set.

Případně najde se nějaká  větší shoda např. u hradlařů na nějakém setu?

U hradařů je návrh na tento set

K jeho odběru (set se platí viz podmínky výše, budu potřebovat složit zálohu - nebo dohoda o stržení z nájemného u vystavovatelů) se mohou přihlásit i ostatní stavitelé na LP, stavitelé mozajek, účastnící lego technic  na LP limit je 50 setů, platí 1 set na aktivního účastníka.

pište mi SZ, budu aktualizovat seznam:



peki

Po odpovědích na dotazy se to pokusím napsat ještě jednou doufám že jasně  ;D

Lego letos zavedlo nový druh podpory fanoušků a sice odměnu za pořádání velké akce, kterou je právě akce na Lipně. V rámci této podpory jsou 3 možnosti  výhodného nákupu, ze kterých můžeme použít pouze 2 možnosti . Nemáme žádnou zkušenost jak výhodné to bude ve finále.

První možností která zvítězila v anketě je nákup 20 setů (to není limit pro jednotlivce je to počet setů, které takto mohu nakoupit).
-------------------------
Up to 20 Sets -  not for resale, no Exclusive set – 50% discount of German RRP(Recommended retail price) plus local VAT and 6% shipping.
-------------------------
50 procent z ceny na Německé SH + České DPH + 6 procent doprava (set se nesmí přeprodávat, nemůže to být set Exclusive

Pokud je někdo aktivní účastník akce na LP může mi napsat SZ o stavebnici/stavebnice které by chtěl takto výhodně nakoupit. Proberu zájemce domluvím se s nimi (vyberu od nich peníze) a objednám.


Další možností je nákup kostek v celkovém limitu 4000 DKK (to není opět limit na uživatele ale celkový limit pro všechny)
----------------------------
Loose bricks for PaB (resale) or activity (e.g. Mosaic, Event kit or similar) – max. 50 different elements, max. order amount 4000 DKK plus local VAT and 6% shipping (no Q elements, no licensed elements)
-----------------------------

Volba skončila sice v průzkumné anketě druhá, ale o kostky se nikdo zatím nepřihlásil.

Proto jsem navrhl logisticky podstatně jednoduší poslední možnost Nákup 50 stejných setů  cenový limit 50 EUR
--------------------------------
Thank you sets for participating AFOLs – 1 per AFOL, 50% discount on German RRP plus local VAT and 6% shipping- set RRP max 50 Euro, max. 50 sets, same sets for all – no Exclusives.
--------------------------------

Hradaři dělají největší společný projekt, shodli se na tomto setu. Set můžeme vzít maximálně 50 krát. Znamená to že 50 aktivních účastníků LP si ho může koupit. Napište mi SZ kdo má o tento set zájem.


Kdo je aktivní účastník (týká se ho podpora= účast výhodného nákupu).

Z několika dotazů jsem pochopil, že někteří se domnívají že výstava na  Lipně je výstavou "TOP" stavitelů. Výstava kostek (která je i na Lipně) je výstavou členů kostek, jsou na ní různě velké MOC či tovární diorámata ( pořád jsou ještě nějaké volné vitriny můžete se hlásit).  Pokud:
- jste se již nějakým modelm přihlásili
- účastníte se nějakého společného projektu
- zúčastníte se Lego technic dne (nemusí to být jen technic jde o nějaké Lego interaktivní věci které se divaků ukáží)
- stavíte Lego mozajky
- stavíte zakázkovou stavbu

jste aktivním účastníkem.


V pátek 29.3.2013 uzavírám


peki

Zde bude seznam přihlášených zájemců

1) 20 stavebnic (ne Exclusive) zatím se přihlásil:
=================================
Luky1987 OK
Hardegon OK

otaznik OK
MeNadruhou

šipka  OK
Chairudo OK
Jamesek OK
Mates OK
komluk OK
Igorus OK
tomas. OK

kilhor OK


2) 50 setů ( 79004) zatím se přihlásil:
===============================
1) Aki NLP
2) Hardegon
3)  Ryxe NLP

4) juraj909
5) Chairudo

6 ) nerow NLP
7 ) Mates
8 ) otazník
kilhor

Zájemce o nákup kostek
=================
miho
malý Měch
MeNadruhou
cendix
mirek
mtron


Předáno

peki

Citace od: peki kdy 22.03.2013, 14:41:27

2) nákup kostek PaB  v celkové ceně  4000 DKK (maximálně 50 druhů)
=================================================
Loose bricks for PaB (resale) or activity (e.g. Mosaic, Event kit or similar) – max. 50 different elements, max. order amount 4000 DKK plus local VAT and 6% shipping (no Q elements, no licensed elements)



Dostal jsem upřesňující informace k možnosti nákupu kostek v hodnotě 4000 DKK (odhaduji 16 000 Kč).  Kostky se nakupují ve skladu Lego za Lugbulkové ceny. Podle Lugbulkových pravidel

berou se po 50 kusech (pokud nejsou dražší než  10 DKK )
omezení je na maximálně 50 druhů kostek.

Je pro nějakou skupinu stavitelů toto smysluplnější volba ? O jednotný set se přihlásilo necelých 10 lidí (nějací ještě přibudou)



linhi

Myslím že ty kostky jsou lepší než set,ale kdo a jak se dohodne co se vezme a co ne,jinak o set se přihlásilo málo lidí díky tomu
že je to pouze set pro hradaře. Mělo se to dát alespoň na 2 nebo 3 sety ...

jerzeeg

Anebo možná to bude i tím, že ta sleva není zas takové terno.. Vyjde to tak na 830, přitom namátkou jsem našel dva eshopy, kde to prodávají za 899..

Přesto, pokud se nebudou nakonec brát přece jen ty kostky, tak bych se přidal.

MiHo


peki


Hardegon

Co ty kostky nedělit mezi kostkaře, ale nechat je pro všechny na výstavy třeba na terény (jako třeba bojiště v Castle nebo Space projektech). S tim je všude problém a přitom stačí pár základních plate...

MiHo

Citace od: peki kdy 25.03.2013, 21:09:38
Citace od: miho kdy 25.03.2013, 21:07:51
Za Lugbulkové ceny bych šel do kostek.
jakých?

Lego ID: 4211151 Reddish Brown Tile 1 x 2 with Groove do výše na osobu přiděleného limitu (max. 1300 ks)

peki

Citace od: Hardegon kdy 25.03.2013, 21:17:11
Co ty kostky nedělit mezi kostkaře, ale nechat je pro všechny na výstavy třeba na terény (jako třeba bojiště v Castle nebo Space projektech). S tim je všude problém a přitom stačí pár základních plate...

Tohle jsou kostky které si dotyčný zaplatí  ;D

peki

Přidal jsem do seznamu položku zájemce o nákup kostek. Kdo dále ?

peki

Citace od: peki kdy 24.03.2013, 10:05:02
Zde bude seznam přihlášených zájemců

1) 20 stavebnic (ne Exclusive) zatím se přihlásil:
=================================
Luky1987
Hardegon
otaznik
MeNadruhou
šipka
Chairudo
Jamesek
Mates
komluk
Igorus
tomas.


2) 50 setů ( 79004) zatím se přihlásil:
===============================
1) Aki
2) Hardegon
3)  Ryxe
4) juraj909
5) Chairudo
6 ) nerow
7 ) Mates
8 ) otazník

3)Zájemce o nákup kostek
=================
miho
malý Měch
MeNadruhou
cendix
mirek
mtron


1) Jsou tu všichni?
2)Ti co jsou na seznamu 20 setů  (není limit cena, je limit nesmí být Exkluzive na Německé SH ) ať mi pošlou číslo setu (pokud již neudělali)

Odhad výpočtu slevy (20 setů a 50 setů) na základě informace od Lega (přeložil jsem popsané kroky - např. nepíšou nic o odpočtu německého DPH, píšou cena na Německém (SH :2 + CZ DPH) *6 procent na dopravu )

                    EUR   
cena na SH   100,00 (příklad při ceně setu 100 EUR )   
sleva 50 %     50,00   
cena po slevě     50,00   
DPH   21%           10,50   
cena + DPH     60,50   
doprava 6%       3,63   
cena celkem     64,13   
===================
výše slevy      35,87 %

K poslání peněz budete vyzváni. Zrealizuji všechny 3 volby
1) 20 setu (výše slevy 35,87 %)
2) do 50 stejných setů (výše slevy 35,87 %)
3) nákup kostek 4000 DKK (ceny Lugbulkové )

peki

Dneska dorazila nová verze podpory pro akce Fanoušku  2 stolky.

peki

Citace od: peki kdy 24.03.2013, 10:05:02

1) 20 stavebnic (ne Exclusive) zatím se přihlásil:
=================================

2) 50 setů ( 79004) zatím se přihlásil:
===============================

Zájemce o nákup kostek
=================


Dneska dorazily krabice s nákupem.  Zatím jsem nezkoumal podrobně, takže nevím jestli je někde uvnitř vyúčtování, jsem ještě nic neplatil (poznámka pro příště exclusive set začíná č. 1, nesouvisí to s tím co je na S@H s exclusive   :( ). Distribuce setů proběhne po zaplacení (Praha/Lipno možná Plzeň). Pouze osobní předání nebo předání po někom nebudu posílat poštou.

Kostky se nakupovat nebudou, protože nákup se musí (pro mne z neznámých důvodů uskutečnit nejpozději 2 měsíce před výstavou). Nebudou ani PF XL motory které jsem objednal, protože nejsou na jejich skladě (nepříjemné je, že nebylo možné místo nich objednat ani nic jiného) . No ale jak se říká darovánemu koni na zub nekoukej  ;)


MiHo

Uzávěrka 29.3.2013. Výstava od 1.6.2013. To nejsou dva měsíce ?  :'(

MeNadruhou

Citace od: peki kdy 07.05.2013, 15:54:39
(poznámka pro příště exclusive set začíná č. 1, nesouvisí to s tím co je na S@H s exclusive   :(

Tak to jsme si mohli vybrat 41999  crawlera? Jestli jo, tak pro příště není co řešit  >:D
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

peki

Citace od: peki kdy 24.03.2013, 10:05:02

1) 20 stavebnic (ne Exclusive) zatím se přihlásil:
=================================
Luky1987 OK
Hardegon OK
otaznik OK
MeNadruhou
šipka  OK
Chairudo OK
Jamesek OK
Mates OK
komluk OK
Igorus
tomas. OK
kilhor OK


2) 50 setů ( 79004) zatím se přihlásil:
===============================
1) Aki NLP
2) Hardegon
3)  Ryxe NLP
4) juraj909
5) Chairudo
6 ) nerow NLP
7 ) Mates
8 ) otazník
kilhor



V pondělí pojedu do Plzně, mohu složit u někoho zásilku pro plzeňáky  ;)

1) U koho
2) Kdo všechno je s Plzně (Luky.Kilhor,Hardegon)

Luky1987

Záleží v kolik, u mě to můžeš vysypat kdykoliv po 17:00.

peki

Citace od: peki kdy 28.03.2013, 14:23:58
Odhad výpočtu slevy (20 setů a 50 setů) na základě informace od Lega (přeložil jsem popsané kroky - např. nepíšou nic o odpočtu německého DPH, píšou cena na Německém (SH :2 + CZ DPH) *6 procent na dopravu )

                    EUR   
cena na SH   100,00 (příklad při ceně setu 100 EUR )   
sleva 50 %     50,00   
cena po slevě     50,00   
DPH   21%           10,50   
cena + DPH     60,50   
doprava 6%       3,63   
cena celkem     64,13   
===================
výše slevy      35,87 %



Vzhledem k tomu že jsem obdržel několik dotazů, jak to bylo nakonec s výhodností nákupu, píši ještě jednou.

 
SH/2
SH/2*0,21 daň ČR
(SH/2+SH/2*0,21 daň ČR ) *0,06 náklady na dopravu


výše slevy      35,87 % podle původního odhadu.

Bankovní poplatek byl 50 Kč za zahraniční platbu a kurz Eura zjistím na základě provedené platby z transparentního účtu. Zkusím (neslibuji) udělat do konce týdne vyúčtování. Stavebnice mají kromě Jameska už všichni, o peníze (pokud něco zbylo) se bát nemusíte  ;)