Lugbulk 2012 nominujte dílky v sekci trains

Založil peki, 13.12.2011, 11:30:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Citace od: Cavelon kdy 18.01.2012, 15:59:06
Mohol by to niekto testnúť?
Netrvám na tom, žeby mal byť v LB za každú cenu, ak si myslíte, že na iných veciach sa dá ušetriť viac. :P

Vyzkouším (zdokumentuji, ale hlavně udělám zátěžový test), nechal bych to do příštího Lugbulku aby se to dalo vzít i s dalšími dílky.

peki

Citace od: martinlx kdy 14.01.2012, 12:18:13
98138 Tile, Round 1 x 1 Light Bluish Gray je na čtvrtém místě v Castle & Pirates ...

Prohodil jsem pořadí u tohoto dílku, když to dobře dopadne tak by měl být v obou barevných provedeních. 20.1.2012 se bude finálně uzavírat nominace dílku ve všech sekcích.  PF motor jsme domluvili na příště. Má někdo ještě nějakou zásadní připomínku?   

Finál je na první stránce zde.

peki

můžete začít objednávat

pokud bude chtít kupovat vlaková kolečka máte dvě možnosti:
- kopovat kompletní nápravu, 2 kola, osičku
- nebo si kupovat každý komponent v mín. násobcích zvlášť  ;)

branio

#63
Nemal by niekto zo Slovenska záujem o 20 poskladaných vlakových náprav (Complete assembly (holder,2wheels,axle), not assembled!!!)? Mne je 40 veľa.
Už teraz osekávam čo som si s mojimi veľkými očami vyklikal, nechcem, aby ma žena vyrazila z bytu  ::)
Ak nie, vezmem celý lot, ale najradšej by som sa rozdelil.

Jedná sa samozrejme len o účastníkov LB2012... Pošlite SZ, ak by mal niekto záujem.

Edit:
škrtnuté "zo Slovenska", na základe Pekiho poznámky podomnou  :D Predpokladal som, ze kvoli logistike by sa to oddelilo až tu...

peki

Vzhledem k tomu že se třídí v Praze ( nemusí to být jen někdo ze Slovenska  ;) )

peki

vlakové nárazníky jsou prý na S+H levnější zvažte jejich nákup přes Lugbulk více zde

peki

Citace od: peki kdy 12.02.2012, 12:37:12
vlakové nárazníky jsou prý na S+H levnější zvažte jejich nákup přes Lugbulk více zde

Více informací  zde

Alternativou by mohl být hromadný nákup na S+H (dokud je nezdraží i tam )

waf

Já jsem pro objednat je společně z S&H, a to možná nejen 91968c01 Train Buffer Beam with Sealed Magnets - Type 2 (flat bottom), ale také 4025 Train Bogie Plate (Tile, Modified 6 x 4 with 5mm Pin), které vyškrtli z původního seznamu dílků.

martinlx

V hromadném nákupu C32 je možnost nárazníků na BL za 12Kč! Podívejte se do sekce obchody. Je potřeba dohromady objednávat po 100ks, aktuálně jsem jednu stovku začal, zbývá v ní teď 60ks.

branio

Citace od: martinlx kdy 14.04.2012, 07:37:30
V hromadném nákupu C32 je možnost nárazníků na BL za 12Kč! Podívejte se do sekce obchody. Je potřeba dohromady objednávat po 100ks, aktuálně jsem jednu stovku začal, zbývá v ní teď 60ks.

Pre vláčkarov:
ešte je voľných 90 vagónových a cca 55 lokomotívových nárazníkov po 12kč/kus v C32 hromadný nákup. Do stredy 27.6.2012 si ešte môžete objednať.
IMHO veľmi dobrá cena.