SKAERBAEK Fanweekend 2022

Založil Igorus, 07.03.2022, 17:17:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robkteryten

@poMOCník
And we got some feedback from the LEGO House. The very last  30 tickets will be released on Tuesday, September 6 at 13:00 (1pm), Billund time.

 

jerzeeg

Mno nepodarilo se mi.. ten LEGO House je asi uplne zabity, nebo mel by nekdo listek navic?

Druha vec, kdo vse planujete Legoland (predpokladam v patek) ?

danyboy

Citace od: jerzeeg kdy 15.09.2022, 15:14:33Mno nepodarilo se mi.. ten LEGO House je asi uplne zabity, nebo mel by nekdo listek navic?

Druha vec, kdo vse planujete Legoland (predpokladam v patek) ?

Já + Dominika bychom rádi. Ten pátek by se asi dal. v podvecer potom akorát kouknout na instalačku.

Bruno

Predpokladam ze hromada lidi jede za spolecny projekt, tak aby taky stihli na instalaci v patek prilozit ruku k dilu a neskladali to je dva lidi na rychlo.

danyboy

To je zase pravda. Asi bude stačit se domluvit hromadně ve čtvrtek v lego housu.

Robkteryten

@danyboy ty máš vstupenky do legolandu za levnejc i do dánského?

Robbed

Díky za připomenutí, koupil jsem lístky do Legolandu na pátek, je to levnější koupit předem, než pak na místě.

Skyrider

Citace od: Robbed kdy 16.09.2022, 06:05:15Díky za připomenutí, koupil jsem lístky do Legolandu na pátek, je to levnější koupit předem, než pak na místě.

Ony se dají koupit i přes legoshop za VIP body

peki

Bohužel mi to letos nevychází. Prosím o fotodokumentaci:
- společných projektů
- instalace v LEGO House

Dle předchozí dohody uhradím za kostky dopravu společných projektů do Dánska a zpět (auto Vasyk).

Přeji aby vše dopadlo podle vašich představ :)
 

poMOCník

#69
Máme nainstalováno. Další fotky z akce doplním zítra.

20220923_192829.jpeg

20220923_192818.jpeg

Robbed

#70
Společné foto a Milanova přednáška o LEGO Technic.
EDIT Instalace modelu v LEGO house

Matthes_CS

Citace od: Robbed kdy 27.09.2022, 08:44:53Společné foto a Milanova přednáška o LEGO Technic

Co je OFOL?

ditetemnaporad

Citace od: Matthes_CS kdy 27.09.2022, 09:56:16
Citace od: Robbed kdy 27.09.2022, 08:44:53Společné foto a Milanova přednáška o LEGO Technic

Co je OFOL?

Tipnul bych si, že Occasional Fan Of Lego. Ale mohl by to být i vyšší level Obsessive Fan Of Lego . V kontextu se vztahem to ale bude nejspíš Obedient Fan Of Lego :)

Robbed

Ano, je to Occasional Fan Of Lego.

poMOCník


fulda

Citace od: Robbed kdy 27.09.2022, 11:40:10Ano, je to Occasional Fan Of Lego.
Ještě že ne Obstacle for Fan Of Lego  >:D
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Chairudo

Paráda, závidím  ;) příští rok už nevynechám, leda že by byla další svatba >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

Na modelu z LEGO House se mi vrátil navíc tmavě šedý papoušek, nechybí někomu?

peter

Podle fotky, kterou jsem si pořídil těsně před vyjmutím bych řekl, že Ti ho tam spíš jen někdo z legrace úmístil, takže je to takový bonus pro tebe. ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.