Nahlášení modelů, přidělování vitrin zde

Založil Ondrej, 14.11.2013, 13:41:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ondrej

Nahlášení modelů se bude řešit jak, mám psát SZ nebo sem?

peki

Citace od: Ondrej kdy 14.11.2013, 13:41:15
Nahlášení modelů se bude řešit jak, mám psát SZ nebo sem?

Můžete zatím sem. Domluvím založení vlastního vlákna v akcích. S Mirkem upřesníme výstavní plochy, zatím viz obr výše.

Vasyk

Pokud bude zájem, mohu zapůjčit krtka nebo parník.

Ondrej


linhi

Mohu mimo rimske pevnosti a oblehani mesta zapujcit i hrad Trnin,byl na Lipne v castle
dioramatu.

šipka

Mohu dodat 2 koráby, piráti x červenokabátníci

Aki

Nabízím:
Řez středověkým městem (2 panely z původních 4)

+
Apollo - Klášter

Ryxe

Mohu nabidnou piratskou lod "krik smrti". Zbyva jen dosit plachty, coz se stihne.

peki

Citace od: peki kdy 14.11.2013, 11:17:29
Zadara:
======
1) LEGO Sets for a retail value of 1000 EUR
- odměna pro vystavovatele

2) 3000 standard LEGO bricks (nicméně nabídkový list je oproti loňsku opravdu hodně řídký)
- odměna pro vystavovatele



Ve středu jsem objednal (musí se min 2 měsíce před zahájením akce). Dneska mi dorazily stavebnice  ;D

matka

Ahoj,

nevím ještě jak to tu chodí, ale dostavuji právě model kaple ze Svatého Jana pod Skalou, který je nedaleko Berouna. Pokud je to možné a pokud by byl zájem, můžu jej poskytnout na výstavu. Třeba by bylo zajímavé tam mít něco z okolí.
Paní na Žlutém hradě

Farky_cz

#10
Ahoj, jsem fanoušek Lega, toho času bydlící v Berouně (Zavadilka). Mohu nabídnout k zapůjčeni dva motorizované Technic modely (8041 a  8081) a kupu Star Wars modelů X-Wing 9493, Y-Wing 9495, TIE Fighter 9492, TIE Defender 8087. Já vím, nic z toho není MOC :-/.
A momentálně stavím hlavně z Dupla, ale to rozhodně k zapůjčení nabídnout nemůžu. A pak můžu v týdnu po večerech a o víkendech nabídnout pomocnou ruku na místě v Berouně.
Zpět u Lega po třicítce.

peki

#11
Příští  týden udělám finální průzkum (už jsem tam jednou byl). Dám info. Upřesním vitriny/prostory. Terminy platí:

Termín akce otevření 19.2.2014
Konec: 15.5.2014


Stavění: 8.2 sobota 9.2 neděle
Bouraní  (před Lipnem sobota) 16.5.2014


Akce/bourání,odvoz bude synchronizovaná s Lipnem 2014.

Peesko

Zdravím všechny Lego kolegy a kolegyně. Rád bych na výstavu nabídl také něco ze své MOC sbírky. Především Lego Fire Station, první dílo pro připravovanou výstavu Lega v muzeu Českého krasu v Berouně. Hasičská stanice s šesti vjezdy dle fotografie skutečné stavby z amerického města New York. Modulární dům v poměru k měřítku Lego hasičských vozidel a minifigů. Funkční otevírací vchodové dveře a shrnovací vrata. Stavba je sestavena přesně z 16.723 dílů a její sestavení trvalo 68 hodin a 39 minut. Dále mohu nabídnout jak do kolejiště, tak jen tak na koleje do vitríny Lego MOC lokomotivy typu Bardotka, Brejlovec, americký cisternový vlakový set, nebo velmi luxusní set osobní soupravy dle fotografií drážních vozidel z roku 1919. Vše jsem stavěl z vlastních dílků v mé Lego Hladomorně a šatlavě, viz také mé webové stránky www.legotrains.freepage.cz, nebo Facebook, viz:

https://www.facebook.com/peesko1983/media_set?set=a.611053398911514.1073741825.100000205776365&type=3

a

https://www.facebook.com/peesko1983/media_set?set=a.703243259692527.1073741836.100000205776365&type=3

Dále mohu nabídnout k zapůjčení cca 580 ks rovných 9V kolejí a cca 700 ks 9V obloukových kolejí, 32 výhybek a 9 křížení, také  9V.  Předem děkuji za ohlasy a odpověď, které sety mám pro výstavu zvolit.

S pozdravem Peesko.
Peesko

matka

Citace od: matka kdy 23.11.2013, 00:07:51
Ahoj,

nevím ještě jak to tu chodí, ale dostavuji právě model kaple ze Svatého Jana pod Skalou, který je nedaleko Berouna. Pokud je to možné a pokud by byl zájem, můžu jej poskytnout na výstavu. Třeba by bylo zajímavé tam mít něco z okolí.

http://www.mocpages.com/home.php/108803

výška modelu 55 cm, šířka 72 cm, hloubka 51 cm
Paní na Žlutém hradě

peki

Citace od: matka kdy 04.01.2014, 09:44:14

.... Pokud je to možné a pokud by byl zájem, můžu jej poskytnout na výstavu. Třeba by bylo zajímavé tam mít něco z okolí.

http://www.mocpages.com/home.php/108803

výška modelu 55 cm, šířka 72 cm, hloubka 51 cm

Super. Určitě se bude hodit stavba z okolí.  ;)

peki

Citace od: Peesko kdy 03.01.2014, 20:04:41
Zdravím všechny Lego kolegy a kolegyně. Rád bych na výstavu nabídl také něco ze své MOC sbírky. Především Lego Fire Station, první dílo pro připravovanou výstavu Lega v muzeu Českého krasu v Berouně.

Rozměry Fire Station ?

Mtron

Já se taky hlásím. Stačí mi jenom rozměr vitríny, abych něco zmenšil či upravil nebo postavil.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

mirek

Citace od: matka kdy 23.11.2013, 00:07:51
Ahoj,
nevím ještě jak to tu chodí, ale dostavuji právě model kaple ze Svatého Jana pod Skalou, který je nedaleko Berouna. Pokud je to možné a pokud by byl zájem, můžu jej poskytnout na výstavu. Třeba by bylo zajímavé tam mít něco z okolí.
Kaple ze Sv. Jana pod  Skálou je super.

Hardegon

Do kdy je limit nahlásit MOC? Mam na stole jeden na 95% hotový. cca 40x40 studů, castle námět.

peki

Citace od: Hardegon kdy 04.01.2014, 14:23:08
Do kdy je limit nahlásit MOC? Mam na stole jeden na 95% hotový. cca 40x40 studů, castle námět.

Asi +- konec ledna. Uvidíme podle vitrin.

Kuba

#20
Mohl bych zapujčit pevnost western Legoredo http://jukuruku.rajce.idnes.cz/Fort_Legoredo/ , pokud by se vyřešila doprava ze Severní moravy (Ostrava) (a někdo, kdo by to nainstaloval)...   ...popřípadě výstava v Olomouci, pokud to stále platí?...
...V opačném případě až Lipno...
Pomalu řeším v rodině pujčeni většího auta na převoz mých Mocu na Lipno. Pokud to nevyjde, začnu se starat dále...


Peesko

Citace od: peki kdy 04.01.2014, 10:17:42
Citace od: Peesko kdy 03.01.2014, 20:04:41
Zdravím všechny Lego kolegy a kolegyně. Rád bych na výstavu nabídl také něco ze své MOC sbírky. Především Lego Fire Station, první dílo pro připravovanou výstavu Lega v muzeu Českého krasu v Berouně.

Rozměry Fire Station ?

Modulární dům, rozměry díla rozm. 114 x 48 studů plošně, výšky 61 a 2/3 Lego Bricků, v poměru k měřítku Lego hasičských vozidel šířky 6 studů a minifigů. (Rozměry v mm připíšu večer, až budu doma.)

Detailně exteriérově - ze tří stran propracovaný model hasičské stanice se šesti vjezdy s mohutnou střední věžovou částí a monumentálním vstupem dle fotografie skutečné stavby z amerického města New York.  Funkční otevírací vchodové dveře a shrnovací vrata. Ve věži je umístěna vertikální tyč pro rychlý přesun hasičů z patra do přízemí a přístupu k vozovému parku. Ze zadní části je možnost nahlédnout do interiérů stavby a obsluhovat vozový park. Model není lepen.
Peesko

peter

Citace od: Peesko kdy 05.01.2014, 12:53:17Detailně exteriérově - ze tří stran propracovaný model hasičské stanice se šesti vjezdy s mohutnou střední věžovou částí a bla bla bla ...

Jen drobný dotaz. Co máš společného s uživatelem "markmuel"?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Peesko

Citace od: peter kdy 05.01.2014, 13:39:55
Citace od: Peesko kdy 05.01.2014, 12:53:17Detailně exteriérově - ze tří stran propracovaný model hasičské stanice se šesti vjezdy s mohutnou střední věžovou částí a bla bla bla ...

Jen drobný dotaz. Co máš společného s uživatelem "markmuel"?

Co bych s ním / s ní měl mít společného? Neznám uživatele pod tímto nickem. Proč je vznesen dotaz?
Peesko

peter

markmuel:


tvoje:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mtron

vypadá to na první pohled, že jsou stejné, ale po bližším zkoumání detailů je to dost jiné. Taková další kopie. Obě vypadají dobře.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jonas

No, úplně identické ty dva modely nejsou, ale je více než zřejmé, že jeden z nich vznikl jako plagiát druhého.
Jonas - Můj Brickshelf

papluh

Sam Markmuel pise, ze jeho stavba je inspirovana (+2 brany) nejakou inou :
http://www.1000steine.de/de/gemeinschaft/forum/?entry=1&id=247322#id247322
Aj ked nema link na original galeriu, len foto z vystavy - v 2004tom:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?i=953464

A podla "... dle fotografie skutečné stavby z amerického města New York ..." to bude 'plagiat' realnej stanice :)

Apollo

Tak jsem začal předělávat můj klášter z Lipna a zdá se, že rozměry budou o něco větší - místo 80x100cm zhruba 100x130. Teď akorát dávám dohromady hlavní budovy.

Doufám, že to není problém.
Peace was a lie.

http://www.hiddenmanga.com

Peesko

#29
rozměry: 89,2 x 38,2 x 51,5 cm.


Citace od: peter kdy 05.01.2014, 14:37:34
markmuel:


tvoje:


:-D :-D :-D
Pravděpodobně koncept fotografie zadání, podle kterého kdo stavěl. Inu, podoba by tam byla, ale já mám objekt stavěný dle fotografie skutečné stavby a lépe detailně propracovaný. Jinak je samozřejmě skvělé, že nejsem jediný, kdo si vzal tento objekt do parády. :-) Je to celkem známá stavba.   
Peesko