Výstava Kostelec nad Labem 2023

Založil Igorus, 07.03.2023, 10:53:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus



Termín:
2. září do 17. září 2023. T

Záměření akce:
Jedná se o takzvanou muzejní akci. To znamená to, že záměr není komerční, ale spíš podpora místní kultury, prezentace našeho spolku atd.. To znamená fakt, že rozpočet akce bude omezený, tedy preferováni jsou stavitelé, kteří nevyžadují proplacení cestovného (tedy z blízkého okolí) a odměna za poskytnutí modelu bude spíš symbolická.

Harmonogram:
od 30.8. do 2.9. instalace, otevření v sobotu po obědě
16.až 17.9. - hrací víkend, aktivity spojené s Legem, prodej, společenský program s nějakým candrbálem.

Výstavní prostory:
Čisté, pěkné, v nově rekonstruovaném podkrovním prostoru. Žádné přímé světlo. Jako hlavní požadavek je požadováno zajištění zabezbečení. To by mělo být kombinací bariéra, vzdálenost, osoba dohlížející na modely.

Motto:
Za sebe tutu akci beru jako takový návrat ke kořenům, kdy nejsou důležité čísla, ale spíš prožitek z výstavy a to jak pro vystavovatele tak návštěvníky. A to bude hlavní motto.

Kdo by měl zájem se zůčastnit pište se prosím sem do tématu, případně přes SZ s čím a jak to bude velké. Jelikož prostory nejsou velké tak rovnou říkám, že ne všichni se vlezou.

Igorus

#1
Je plánováno vystavení společných projektů:
Společné projekty:
Ladovská krajina
Elfové

Seznam vystavovatelů/modelů:
Igorus
Ryxe
Hardegon
Robkteryten
poMOCník
Šipka
Bruno
M-Tron
Clermont
Ondrej
HD
Yanice

Hrací víkend:
MilanV
pifik
Mathess_CS
444MartinHanak

Ryxe

Jak to, že už tam nejsem napsanej? ;D

Hardegon

Zní to jako skvělá akce. Já bych něco přivezl.

Robkteryten


poMOCník

Taky bych něco přivezl, mám to blízko.

šipka


Stimpi

Co bys tam rád vystavil? Můžu tam vzít nějaký Technic.

Clermont


sharkabrick

Taky se ráda přidám a něco od sebe i mamky přivezu ;)

Mtron

já a moje ruda parta budeme taky  >:D  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Ondrej

Já nabídnu novou Tatru GTC poprvé na výstavu. Ostatní Tatry asi max jednu navíc, Zetory a metro vozy 3 ks podle místa.

pifik

Ještě nevím co by se dalo vystavit, ale určitě bych přijel na hrací víkend s bludišti.

Mcmatus

Taky se rád s něčím přidám :)

linhi


milanv

Určitě s Ditou přijedeme. Je otázkou, co přivezeme - domluvíme se spolu. Měl bys zájem i o Strašidelnou krajinu?
Pán na Žlutém hradě

peki

Přidáno do globálního kalendáře. Poprosím a nějaké další info/obrázky atd. ideálně v AN.¨
odkaz

davroman

S rocice můžeme přivézt modely do statické výstavy - auta, nějaké figury, tanky, atd.
Hrací víkend v tuto chvíli nedokážeme říci.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Igorus

Díky všem co se nahlásili a projevili zájem. Aktuálně ladím detaily se zástupci města. Chtěl bych to mít co nejdříve potvrzené, abychom se začali bavit na detailech.

Igorus

#19
Od 2.9. 10 hodin bude výstava otevřena a přístupna veřejnosti.

Jak bylo avizováno, 16. a 17. září proběhne hrací víkend. Kromě samotné expozice dorazí Mirek a Matthss s tátou s kolejišti a bludišti, Martin 444 s interaktivními modely. Dále pak budou stavěcí koutky a hrací stanoviště s Ditou a MilanemV. A pro nákupu chtivé stánek Skywallker s Bomberem a pro dámy Ježurka.

Jako doplňková akce bude probíhat (v případě příznivého počasí a dostatku účastníků) LTRL - mimořádný exhibiční závod .

Lego pozvánka.jpg

mirek

Interaktivní kolejiště pro výstavu.

Igorus

#21
Kostelec se dneska opět probudil do všedního nudného dne, jelikož výstava byla definitivně ukončena. Sice se blíží výstava králíků "Pacička 2023", ale tam nebudou hrací aktivity pro děti.

Je tedy na místě zhodnotit výstavu.

Předem ohromný dík patří všemy vystavovatelům, lidem u herních koutků, jejich pomocníkům a závodníkům LTLR. Bez vás by se výstava rozhodně uskutečnit nemohla.

Jmenovité díky pak patří:

Mirkovi za nedělní ranní hudební uvítání a celovíkendovou dobrou náladu
Martinovi Hanákovi za logistickou a hlídací výpomoc
Ježurce za doplňkový prodej bižu
Clermontovi za dovezení kostek, aktivitu u spinerů
Pekimu a Zuzce za spinery a stavění v krabici
Pifikovi a Mathessovi za bludiště a kolejiště a fotodokumentaci
HD a jeho skupině za organizaci parádních závodů
MilanoviV za jeho stavěcí koutek
Znouzákovi za expresní poskytnutí modelů na víkend
Ongonovi za prodej

Nu a Danovi, M-Tronovi, M-Tronovi juniorovi, Robkterytenovi, Šipkovi, Ondřejovi, Yanici, Brunovi a PoMOCníkovi za modely

Manželce Andree za snídaňový perník.
Mým rodičům za výpomoc.
Zdeňce a Míše za personální a další podporu.

Z pohledu organizátora, když jsem si včera dával poslední pivo v baru Zetor 7211 (viz přiložené foto, modří repektive účastníci již vědí) jsem málem se slzou v oku probíral v paměti uplynulé dva týdny. V hlavě se mi zobrazovaly nadšené výrazy dětí ze školy či školky, když uviděly hromady kostek na stavění. Dospělé kteří si prohlíželi úžasné modely. Kostkaře, kteří přijeli podpořit malou akci v provinčním městečku. Mojí rodinu, která mne v tomto plně podpořila. Prostě jsem si to užil.

Během týdne pak dodám dodatečné info, fotodokumentaci a Peki vyúčtování z aukce.

A jelikož díků není nikdy dost, tak závěrem - ještě jednou srdečné díky ;)

20230917_185515.jpg 



Matthes_CS

Děkujeme za pěknou a pohodovou akci, doufáme, že bude i příští rok.

Fotky v albu na Flickru:
https://flic.kr/s/aHBqjAV8Ns

milanv

Igorusi díky. Skvělá akce v neskutečně pohodové atmosféře. Úžasné prostory a skvělá spolupráce s místními. To je přesně ten typ akce, kam vždycky moc rád přijedu a pomůžu. Doufám, že příště i na celou dobu - letos jsem jel na maximum možného, co to jen šlo. Až se omlouvám Cavelonovi za neplánované odlákání dětí - já jsem prostě jen zvyklý z větších akcí (kde jsou návaly) kolem dětí a rodičů takhle kmitat aby se dostalo na všechny :D

Jo a Igorusi taky děkuju za nádhernou cedulku! I s titulem! Nádhernou!! :)
Pán na Žlutém hradě

HD

Super akce, doufám, že bude další. Díky.  >:D 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

poMOCník

Citace od: Igorus kdy 18.09.2023, 14:08:54... Sice se blíží výstava králíků "Pacička 2023", ale tam nebudou hrací aktivity pro děti...

Do čeho ty taky fušuješ, to už je docela bizár tohle! :)

Mrzí mě, že jsem se tentokrát osobně nedostavil. Tak doufám, že bude ještě příležitost příště. Ale na králíky mě teda nenalákáš.


444martinhanak

Přidám se také s chválami a díky.
Super malé městečko, kde není stres s parkováním. Dá se dojít do obchodu. Zázemí pro vystavovatele - kuchyňka/lednička/konvice/kávovar. Udělat si kafe, kdy chci, jaké chci. Nápoje rozdílného druhu a velikosti. Drobné i větší občerstvení v celém průběhu akce. Dalo se větrat dle potřeby. Sobotní setkání vystavovatelů, občerstvení, aukce, přespání - vše na jednom místě. - Perfektní podmínky pro vystavovatele.
Měl jsem strach z malé návštěvnosti, ale přišlo dost lidí, takže spokojenost "s dobře odvedené práce". A přitom žádné návaly a klidní návštěvníci. Také se mi moc líbilo "sousedské" setkávání místních lidí.
Díky za všechno, Igorusi a všem ostatním Lego kámošům.

peki

#27
Další zdařilá akce zdánlivě "malého" rozsahu. Už při instalaci se mi prostředí moc líbilo. Během herního víkendu to potom gradoval zájmem dětí a pohodovým přístupem jejich rodičů. Celou akcí se nesla pohoda. Za mne to byl takový "návrat" k počátkům. Kdy se dělala výstava ve Svitavách 2007, Brno 2008 či Roztoky 2009.

Akce byla fajn díky lokalitě - okolí Prahy umožnilo potkat i řadu AFOlů. Z akce jsem přijel doslova nabuzený enegrií.

Slovy klasika nemusí pršet, stačí když kape :) Jen houšť a větší kapky.

Vyúčtování aukce odkaz 

peki

Vyúčtování aukce prosím o zaplacení nečekat až na vymáhání.

vyúčtování aukce

Clermont

Musím taky poděkovat Igorusovi za akci na kterou jsem původně jet neměl, ale byl jsem přemluven a ani na sekundu toho nelituji.
Tak jak psal Martin výše, se vším souhlasím, není co vytknout. I ten cuketový perník na snídani byl skvělý.  >:D
Na to že to byl první ročník, klobouk dolu. Kam to posune příště? Snad už jen snídaně do postele  ::)

Jestli bude na příští ročník pořadník kvůli menšímu prostoru, už teď se hlásím  :)