Perníčková soutěž

Založil Jindroush, 17.12.2006, 23:46:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jarmila

Citace od: Králick kdy 21.12.2006, 15:34:56
Oranžová barva řepy je OK, červená je jen v pohádce O veliké řepě ;o)  U dýní možná bude tolik omylů dáno polohou plodů - standardní rostlina má stonky s listy plazící se po zemi a tykvice přirůstají od země nahoru.

Oranžová barva je OK, máš-li na mysli krmnou řepu. Já myslela řepu červenou-salátovou.  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Šejmus

fíííha tak dýně mě nenapadly, protože jsem je ještě asi neviděl v původním (rostoucím ) stádiu :-)) zato mám takový dojem že okurky se vážou na tyče ne? no nic... jinak pěknej nápad
Fool of a Took!

Králick

Citace od: Jarmila kdy 21.12.2006, 15:39:33
Oranžová barva je OK, máš-li na mysli krmnou řepu. Já myslela řepu červenou-salátovou.  :-*

Tak červená řepa má povrch šedivý, červená je uvnitř ... viděl bych to na tu krmnou ;o)

Aki

Tak jsem si doma taky jen tak pro sebe typovali a neuhodli jsem pouze ty okurky. Typovali jsme to na cuketu. Halt okurky u nás máme na tyčkách.  ::)

Jindroush

Výhra předána výherci, tak kdyby se C32 už neozval, tak se ví, čím to bylo...   >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

S velikou nelibosti jsem se o pernicky se sestrou podelil (ta potvora k tomu prisla jako slepy k houslim), ale zatim jsme snedli jen hvezdicky, protoze tata si chce napis jeste vyfotit...