Prosba o pomoc s hodnotenim YouTube videa

Založil STARHAWK, 18.06.2018, 22:14:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Prosba o pomoc s hodnotenim YouTube videa

https://youtu.be/Ol4yZTtTepE

Pozeram kanal tohto Youtubera a vecsinou s nim plne suhlasim, ale toto jeho video ma mierne rozhodilo.

Ano The Last Jedi bol pre 50% fanusikov zly film (aj podla mna), ale hodit LEGO do kosa kvoli tomu to uz je cez ciaru.
Vo svojom rozsiahlom prispevku pod videom som vysvetlil preco sa lego do kosa nehadze, aj ked je to hrozny set, vzdy sa da prestavat na nieco dobre. Aj figurky zlich postav sa daju prepouzit na suciastky.
Takze aj zle lego je na nieco dobre, obzvlast ked je zle dostane sa rychlo do zliav a lego za 75% ceny je super :)

Preto poprosim
1) kliknut na dislike (palec dole)

2) ak sa vam chce, najdite moj prispevok "Ondrej M" a mozte mu dat palec hore / like (ak s komentarom suhlasite samozrejme), aby sa dostal viac na oci lud pozerajucich toto video

Toto prosbu mozte sirit dalej a som zvedavy ci sa nam podari dosiahnut pekne cislo dislike na tomto videu (ja to rozhodim medzi LEGO skupiny na ktore chodim), pociatocny stav som odfotil

Jezevec

Na to jeho video jsem celé nekoukal, jen kousek. Ale ten dislike si totálně zaslouží už je za to, že tu krabici otevírá jak blbec. Ty značky pro rychlé a snadné otevření jsou tam tak dobře vidět, že si jich musí všimnout i ten, kdo vidí krabici s legem poprvé v životě.  :D

Znám lidi, kteří otevírají krabici skoro až skalpelem, aby ji ani neškrábli. Pak znám lidi, kterým na krabici nesejde a otevřou ji normálně zabořením prstů do těch označených míst (tam patřím já). Ale tenhle člověk tu krabici teda otevíral hůř než prase na zabíjačce.  :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

STARHAWK

Citace od: Jezevec kdy 18.06.2018, 22:45:34
Na to jeho video jsem celé nekoukal, jen kousek. Ale ten dislike si totálně zaslouží už je za to, že tu krabici otevírá jak blbec. Ty značky pro rychlé a snadné otevření jsou tam tak dobře vidět, že si jich musí všimnout i ten, kdo vidí krabici s legem poprvé v životě.  :D

Znám lidi, kteří otevírají krabici skoro až skalpelem, aby ji ani neškrábli. Pak znám lidi, kterým na krabici nesejde a otevřou ji normálně zabořením prstů do těch označených míst (tam patřím já). Ale tenhle člověk tu krabici teda otevíral hůř než prase na zabíjačce.  :D

Zrovna tento set tusim nema tie miesta na pretlacenie prstami ak som dobre videl to video ked to obratil. Tento set ma tie nalepkov pecate co staci prerezat a krabica je nadherne otvorena bez poskodenia.

Lepsie by urobil, ak by to nechal na regali nech sa to dostane do 50+ % zliav a potom sa len tak zaprasi aj po zlych setoch.

A ta reakcia ze co je toto za male suciastky, to ide rovno do kosa ..... barbar

kikoš

Za me je to je jen potreba sokovat a ziskavat dalsi zhlednuti ...

Poco

Citace od: kikoš kdy 20.06.2018, 09:36:59
Za me je to je jen potreba sokovat a ziskavat dalsi zhlednuti ...
Presne tak. A starhawk mu robí zadáčo reklamu. ;)

STARHAWK

Citace od: kikoš kdy 20.06.2018, 09:36:59
Za me je to je jen potreba sokovat a ziskavat dalsi zhlednuti ...

Tak ono vpodstate co sa stane s tym setom sa dozvies az nakoniec.
Toho YTbera sledujem a nazory ma dobre.
Len som chcel zburcovat Lego komunitu aby dala najavo ze aj ked TLJ je #$%^@#$^ stale to nie je pripad hracky co skonci na smetisku a pod zemou ako kartridze ET hry. Ze lego sa vzdy vypreda a upotrebuje ak daju dobru cenu a aj keby to bol janeviem aky zly set za 90% ceny by to kupoval kazdy na vagony a nebude z toho nikdy odpad. To iste sa o 1$ Roze Tiko povedat neda.

Zhliadnutia si nema problem spravit sam kedze ma 60K subscriberov.

Napisal som mu tam siahlodlhy koment ale je zahrabani dole a nik si ho neprecita lebo YT comenty funguju tak ze iba prve si precitas a potom tie co maju viac lajkov a dost.

STARHAWK

Citace od: Poco kdy 20.06.2018, 12:17:49
Citace od: kikoš kdy 20.06.2018, 09:36:59
Za me je to je jen potreba sokovat a ziskavat dalsi zhlednuti ...
Presne tak. A starhawk mu robí zadáčo reklamu. ;)

Ak by sa Lego fanusikovia zamerali na to video a klikli palec dole tak by z toho nemal zhliadnutia - len navstevy a bolo by jasne dane najavo ze toto nie je spravna cesta.
YT pokial viem rata cas pozerania viac ako len pocet kliknuti.

Reklama mu nevadi, svoju rastucu zakladnu fanusikov uz ma. Na svoj comix potreboval 8000$ a uz vyzbieral 250 000$

Ale asi neviem dobre zburcovat komunitu :) Nie som na twittery a facebooku a spol.

blackjoe

Dal jsem palec dolů, nemám rád zbytečné plýtvání, kdyby to dal radši dětem ze sousedství, alespoň někomu by udělal radost.
Jinak souhlas, že nová trilogie je hrůza, obrazová část je krásná, ale scénář a celý příběh je na nic, pro fanoušky jako jsem já ( fanda Star Wars 30 let) je to trápení. Spin offy jsou naštěstí sice malou ale náplastí, na duši fanouška.

Faire

#8
Pro fanouška, jako jsem já (30 let) je TLJ náplast na duši. Tisíc lidí, tisíc chutí :)

Jinak review bombing (jako že tohle k tomu má blízko) moc rád nemám. Pán se chová jako pako, pár disliků na tom nic nespraví - viz třeba Mirka Spáčilová. Jestli se nepletu, tak z finančního hlediska je mu jedno, jestli je na konci dislike, nebo ne, reklama se už zobrazila.

Robbed

Na YT maj nejaky novy pravidla, penize ziska pokud ma 4000h shlednuti za posledni rok a alespon 1000 subscribers. Predtim to bylo 10000 shlednuti videa (asi stacilo jen par sekund, nebo se pletu ? jakoze ted se mu na to clovek musi clovek divat na skoro cely).

Faire


STARHAWK

Citace od: Faire kdy 21.06.2018, 06:19:37
Pro fanouška, jako jsem já (30 let) je TLJ náplast na duši. Tisíc lidí, tisíc chutí :)
To stale vedie k povestnemu rozkolu 50/50 - cize u Ep9 mozu pocitat tak s 650-700 Mil USD total


Citace od: Faire kdy 21.06.2018, 06:19:37
Jinak review bombing (jako že tohle k tomu má blízko) moc rád nemám. Pán se chová jako pako, pár disliků na tom nic nespraví - viz třeba Mirka Spáčilová. Jestli se nepletu, tak z finančního hlediska je mu jedno, jestli je na konci dislike, nebo ne, reklama se už zobrazila.

Nie uplne review bombing kedze toto nie je seriozna review lego setu. Skor som chcel len dat najavo ze s Legom to nie je take spatne a to ze TLJ je @$%#^ moze byt uzitocne v tom ze to pojde az do 75% zliav a potom sa uz len tak zaprasi a seci budu spokojni.

Tak som chcel na to poukazat.

EVS sa chova ako obvikle - proste sarkazmus ale zrovna u lega to nemusel tak prehnat - resp stacilo dat na zaver prehlasenie ze ziadne lego nedoslo k ujme a bolo rozdane chudobnim detom (pre isotu be navodu aby bolo lepsie vyuzite :) )

Z fin hladiska nemam problem ja jeho videa pozeram casto a cele a su dobre. Ma 60K odoberatelov a dava videa skoro kazdy den takze uz z toho ma fajn biznis - proste sa zviezol na vlne odporu z TLJ lebo bol dopyt po protinazore ktore chrlili volavkove SW stranky a je v tom fakt dobry.

Par dislike nic nespravi ale par sto by ho mohlo primet sa zamyslet, dal som tam aj siahlodlhy coment s vysvetlenim ale bohuzel je uz zahrabany v hrbe komentov. Pisal som ho ked tam bolo este malo komentov al potom neslo copy+paste z textaku tak som to musel napisat znova (blby TY coment section to asi ma nejak zakazane).
Poprosil som aj ludi na EB ale asi som to dal do zahrabanej sekcie kde moc ludi nechodi.

STARHAWK

Citace od: Robbed kdy 21.06.2018, 09:27:31
Na YT maj nejaky novy pravidla, penize ziska pokud ma 4000h shlednuti za posledni rok a alespon 1000 subscribers. Predtim to bylo 10000 shlednuti videa (asi stacilo jen par sekund, nebo se pletu ? jakoze ted se mu na to clovek musi clovek divat na skoro cely).

Nemusi, ak len polku tak sa mu zarata len polka casu.
Preto vidim narast a trend v live chatoch - maju aj +200 USD za 2h cez tie superchat otazky a rovno sa im rataju 2h pozerania videa, ak im to vidi 500-1000 ludi naraz tak si tie 4K h odkrutia velmi rychlo.