(Cizí) Lady Kopaka creates

Založil eNTy, 04.02.2010, 09:04:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Pro mne první opravdu super Bionicle MOC. Bionicle očividně vyžaduje úplně jinou filosofii stavění, nic pro mne. Ale tohle mi teda vyrazilo dech.



Via The Brothers Brick

Doufám, že na to někdo v této sekci narazí, byl jsem v pokušení to dát jinam  ;)

Martys08

To je vážně povedené ,je vidět jak krásně umí využít  bioniclové díly.

germik

Vida, vysloužilý hrdina sepisující své paměti 8) ;D. Musím říct že to má zajímavou atmosféru. Konečně se nám to Bionicle trochu rozjíždí >:D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Robbed

Nevíte někdo z čeho je ten plášť ? Napadá mě jedině set 8010 Darth Vader, ale ten jeho plášť se mi zdá být větší.
A nebo custom...

germik

Jenom pořád nemůžu přijít na to, proč zrovna "lady", když jediná " holka" z Toa Nuva byla Gali ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Steve23

Citace od: germik kdy 04.02.2010, 21:30:10
Jenom pořád nemůžu přijít na to, proč zrovna "lady", když jediná " holka" z Toa Nuva byla Gali ;D
třeba to není kluk >:D

grohl

Lady jako Láďa a Kopaka jako Kopák-prostě Láďa Kopák.

Jarmila

Citace od: germik kdy 04.02.2010, 21:30:10
Jenom pořád nemůžu přijít na to, proč zrovna "lady", když jediná " holka" z Toa Nuva byla Gali ;D

Se podívej, jak má způsobně kolena u sebe. Bych chtěla vidět kluka, který bude takhle sedět u stolu. To je jasná dáma.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Věšák

Citace od: Robbed kdy 04.02.2010, 20:41:12
Nevíte někdo z čeho je ten plášť ? Napadá mě jedině set 8010 Darth Vader, ale ten jeho plášť se mi zdá být větší.
A nebo custom...
Ještě byly pláště u catle large figů, ale ty byly jinak barevný... :-\

Mata-n

Bio je mojou zálubou od 4. rokov.V škole sa učím na samé jedničky (no chybička se vloudí.)xj.Mám aj blog.cz o legu a predovšetkým Bionicle.www.mata-n.blog.cz!

hadato

Mě se to líbí. Konečně mě zaujalo lego Bionicle, kterého jsem byl vždy odpůrce, opravdu dobrý nápad.

Póža

Podle mě je ten plášt ze setu 8764

BlackDemon

Citace od: Poza kdy 24.02.2010, 17:24:13
Podle mě je ten plášt ze setu 8764
Možná sem slepej ale přijde mi že že v setu Vezon and Fenrakk je ten plást zespodu potrhanej ale na obrázku není ??? :-\.
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

tuvok07

Kopaka si ho zašila, no :D Když je zabila a sebrala jim ho :)

Póža

Moje chyba... už mlčím.. tak v tom případě souhlasím s tím Vaderem :)