SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 2018 - Jaro

Založil danyboy, 21.10.2017, 14:06:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

17) skywalker00775192 Millennium Falcon-799,99 (sbírka cmf a sw figurek,nějaké MOCy)
po dohodě Saturn

peki

16) skyrider-75192 Millennium Falcon-799,99 bitva o Scarif
Citace od: skyrider kdy 19.12.2017, 15:25:42
Jestli to stačí takhle tak ucs tie fighter

po dohodě
75095 Exclusive TIE Fighter

Igorus

Co se týká vesnice, tak podle posledního hlášení, je možné počítat s níže uvedenými moduly.

Za sebe počítám s účastí, takže i Šumperák se může podívat na východ a i dašlí moduly co mám u sebe.

Citace od: Igorus kdy 27.09.2017, 10:52:02
bude dál k dispozici:
MilanV - přebral v Olomouci
Matka - přebral v Olomouci
Kuba - přebral v Olomouci
Robkteryten - přebral v Olomouci
Yoshimaka - přebral v Olomouci

Igorus - zůstal u Igoruse
Papluh - zůstal u Igoruse
Sihaja - zůstal u Igoruse
Yanice - zůstal u Igoruse
Hardegon - zůstal u Igoruse

MartinS - přebral v Praze
Míla - přebral v Praze
Ondrej - přebral v Praze (?)
Edward - přebral v Praze
Waf - přebral v Praze
Puclik - přebral v Praze (?)
Hacislav - přebere v Praze
Tomas. - přebral v Praze

Co se týká diskze k celku Vesnice v Ostravě tak jsem zložil samostané téma:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51354.new#new

MiHo

Potřeboval bych si upřesnit velikost a rozsah kolejiště, protože potřebuji už zahájit mou přípravu. Má na to podstatný vliv velikost prostoru (bude ve školní třídě ?).
V Brně 2017 byly rozměry kolejiště 6,20 x 2,40 m (a byl problém, aby se tam vešli diváci). Na podzim v Olomouci byly rozměry kolejiště 8,10 x 2,40 m.
Kolem je potřeba počítat ze všech stran cca 60 cm ochranná zóna, která je i prostorem pro manipulaci obsluhy za páskou a dále prostor pro diváky.

Dle prostoru, který bude k dispozici, také umístím ovládací pracoviště se židlí buď na kratší nebo delší stranu kolejiště. Tj. na této jedné straně se ochranná/manipulační zóna zvětšuje na cca 1,2 m.

Pro rozsah kolejiště je též podstatná doba, po kterou bude možno stavět. V pátek se bude moci stavět od rána nebo až odpoledne po skončení vyučování ve škole ?

peki

#64
Pokyny k platbě

Platby z ČR  (v Kč) stejné jako loni
=============================
číslo účtu: 2600219371
kód banky: 2010


kontrolu platby ověříte výpisem z transparentního účtu zde


Platby do konce unora 28.2 Nebo individuální dohoda o posunutí platby s peki. Do správy pro příjemce napište:
nick + Ostrava

Prosím zaokrouhlit platby na 10 Kč směrem nahoru
Kurz: 1 EUR 26 Kč

Cena setu na německém S&H * 0,65 * 26 Kč = cena setu po slevě

Příklad:

Firehouse Headquarters
cena: 349,99 €

349,99 * 0,65 * 26 =5914, 8

Zaoklouhlujte platby  na celé desetikoruny směrem nahoru. Urychlí mi to zpracování.

Cena po zaokrouhlení: 5 920 Kč


Citace od: peki kdy 14.12.2017, 09:56:57

Seznam   (20/20)
===========
1) miho 10260 - Downtown Diner - 149,99 Kolejiště
2) janopr - 21310 Old Fishing Store - 149,99€ - spol. projekt Friends
3) jerzeeg – 70620 Ninjago City - 299,99€ - Elves diorama, spol. projekt Friends
4) danyboy-75192 Millennium Falcon-799,99
5) davroman+tomassek05 - 10256  Taj Mahal  329,99 €  (modulary kolejiště, modely aut, tanky)
6) Kuba - 10258 Londoner Bus 119,99 E (všechno možné, hrad, western, egypt, bitva,....)
7) Chairudo - 10258 London Bus 119,99 € (ruské kolo, pouťové atrakce...)
8 ) Borun-10246 detektivbüro 149,99 € (ostrov pirátů,nádraží,ulice ve městě)
9) waf - 10260 - Downtown Diner - 149,99 - spol. projekt Friends
10) Tomik - 42077 - Rally Car - 99,99 € - alternativní modely
11) Neřád - 10256  Taj Mahal  329,99 € - duplo
12) Izabella-75192 Millenium Falcon  799,99 MOCy  TANEC + spol. projekt Friends.
13) Patkutil- 10260 Amerikanisches Diner  149,99 MOC Nexo Knights+spol.projekt Friends
14) WERNY 75188 SW Resistance Bomber  109,99 Minecraft...několik MOCů
15) znouzectnost- 71040 Disney Schloss!  349,99 €space základna+raketoplán buran+antonov 225
16) skyrider-75095 Exclusive TIE Fighter bitva o Scarif
17) skywalker00775192 Saturn(sbírka cmf a sw figurek,nějaké MOCy)
18) honzicek22 – 10260 Downtown Diner - 149,99 - Friends kolejiště, soutěž
19) Igorus - 10260 - Downtown Diner - 149,99
20) Robkteryten - 10260 - Downtown Diner - 149,99 - Space základna, spol. projekt Friends

janopr


peki

Citace od: janopr kdy 03.01.2018, 15:02:40
A má se to násobit tím 0,65?

Doplnil jsem příklad.
Prosím o to zaokrouhlování dík.

349,99 * 0,65 * 26 =5914, 8

Zaoklouhlujte platby  na celé desetikoruny směrem nahoru. Urychlí mi to zpracování.

Cena po zaokrouhlení: 5 920 Kč

peki

Byl schválen plakát.

peter

Od kdy u slova LEGO není potřeba mít trademark?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: peter kdy 04.01.2018, 13:29:58
Od kdy u slova LEGO není potřeba mít trademark?

Taky mne to napadlo, když jsem to přeposílal. Ale napsali mi že je to OK.

peter

No asi takhle, jsme lidi, takže si toho asi dotyčný nevšiml, jelikož toto pravidlo je naprosto klíčové a je vždy uvedeno na prvním místě. Osobně bych to tam ze slušnosti doplnil ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mr. Cube

#71
Ta podtržítka u webových stránek - to je finální verze plakátu? Pokud jo, tak je to trošku škoda (podle mě se to bije s tím zbytkem, udělaném v jednoduchém, čistém stylu). Lépe by to vypadalo bez toho podtržení.

danyboy

#72
Plakát, který zde byl umístěn, nebyl finální. Zde je finální verze. :)

danyboy

Děkujeme všem zájemcům o výstavu, kteří se včera zúčastnili ostravského srazu a mohli tímto podebatovat o výstavě. Vypíchl bych tedy rád nějaké body i pro vystavovatele, kteří se srazu nemohli zúčastnit.

- Trička. Jelikož bychom rádi dosáhli sjednocení "uniforem" vystavovatelů, rádi bychom, kdybyste si na akci donesli trička, reprezentující kostky.org.
Popřípadě budeme mít možnost potisku triček. Což bychom si představovali tak, že každý, kdo by měl zájem o tričko s názvem akce, by si donesl v instalační den s sebou tričko, předem dané barvy a my bychom jej na místě potiskli.

- Technické specifikace tříd a problémy, které bude ještě třeba vyřešit, jako je nerovnost povrchu pro modely se budou řešit příštím týdnem a tím se také bude řešit konkrétní umístění modelů.

- Na každého účastníka máme individuální otázky, týkající se přítomnosti po dobu výstavy, stravy apod. Tudíž se není pracuje na dotazníku, který bude potřeba, aby jej každý účastník vyplnil. :)

Mr. Cube

Díky za veškeré info poskytnuté na srazu. :-) Prosím o přidání na seznam vystavovatelů: Mr. Cube - Panelový dům OP 1.13. Díky. :-)

peki


danyboy

#76
Ahoj, prosím všechny účastníky akce o vyplnění tohoto formuláře. Děkuji,
Danyboy a Monika


Chairudo

Citace od: danyboy kdy 18.01.2018, 20:47:43
Ahoj, prosím všechny účastníky akce o vyplnění tohoto formuláře. Vyplněný formulář prosím poté zašlete na email: msoviarova@seznam.cz
Děkuji,
Danyboy a Monika

Pro doplnění - kliknutím na odkaz se vám formulář otevře ve vašem prohlížeči. Nevyplňujte ho v prohlížeči - nebude to fungovat.
- soubor nejdříve uložte do adresáře v počítači a až potom vyplňte.

PDF soubory se otevírají v Adobe Acrobat Reader který by měl být součástí každého počítače, ale pokud ho zázrakem nemáte, nainstalujte si ho zdarma zde
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: peki kdy 14.12.2017, 09:56:57
4) danyboy-75192 Millennium Falcon-799,99
12) Izabella-75192 Millenium Falcon  799,99 MOCy  TANEC + spol. projekt Friends.

Tak bohužel:
Hello Radek,
Unfortunately the MF cannot be delivered as the warehouse run out of stock The amount will be deducted from the invoice BR

Co na to říci?
:( ??? :-\ :-X :'( :'( :'(

danyboy

Citace od: peki kdy 26.01.2018, 11:05:10
Citace od: peki kdy 14.12.2017, 09:56:57
4) danyboy-75192 Millennium Falcon-799,99
12) Izabella-75192 Millenium Falcon  799,99 MOCy  TANEC + spol. projekt Friends.

Tak bohužel:
Hello Radek,
Unfortunately the MF cannot be delivered as the warehouse run out of stock The amount will be deducted from the invoice BR

Co na to říci?
:( ??? :-\ :-X :'( :'( :'(

Nějaká náhrada je možná?

peki

Samozřejmě že ne. Postě smůla. Hlavně že jim klesají čísla. Tento týden se opravdu dařilo:

1) samolepky na AFOL days poslali někam úplně jinam
2) zablokovali mi účet do LB databáze, protože jsem měl předtím nastaven asi nějaký časový limit z projektového supportu (proto se to snažím neřešit na poslední chvíli u nich opravdu nikdy nevím co čekat)
3) no a do třetice mi napíšou že prostě nepošlou MF, protože nejsou skladem.


samy405

Citace od: peki kdy 26.01.2018, 14:16:03
Samozřejmě že ne. Postě smůla. Hlavně že jim klesají čísla. Tento týden se opravdu dařilo:

1) samolepky na AFOL days poslali někam úplně jinam
2) zablokovali mi účet do LB databáze, protože jsem měl předtím nastaven asi nějaký časový limit z projektového supportu (proto se to snažím neřešit na poslední chvíli u nich opravdu nikdy nevím co čekat)
3) no a do třetice mi napíšou že prostě nepošlou MF, protože nejsou skladem.

asi už nejde nic objednat že ? :)

samy405

Po konzultaci s Pekim dávám zde návrh trika co by šlo udělat na výstavě v Ostravě.
Pokud má někdo speciální přání co by chtěl tak samozřejmě je možnost. Jedná se o technologii termolisu (fólie se vyřeže ,vyloupe a poté na speciálním lisu "zapeče") sundat to nejde - nejdená se o sítotisk. max 3 barvy - jinak se fólie začnou poškozovat.

kdo bude chtít pošlu i další práce co jsem dělal ale ne pro kostkaře :) (je to další můj koníček a ne obživa :))

Neřád :-)

Citace od: samy405 kdy 27.01.2018, 09:10:21
Po konzultaci s Pekim dávám zde návrh trika co by šlo udělat na výstavě v Ostravě.
Pokud má někdo speciální přání co by chtěl tak samozřejmě je možnost. Jedná se o technologii termolisu (fólie se vyřeže ,vyloupe a poté na speciálním lisu "zapeče") sundat to nejde - nejdená se o sítotisk. max 3 barvy - jinak se fólie začnou poškozovat.

kdo bude chtít pošlu i další práce co jsem dělal ale ne pro kostkaře :) (je to další můj koníček a ne obživa :))

Ja bilou nemuzu :-D jsem hned jako prase  >:D

Clermont


samy405

Chci ať se tady domluvíme jakou barvu trika a nápisu ... :)
nemám problém aby měl každý jinou barvu trika a v podstatě i nápis se může dělat i z jiné barvy než černá ...
jsou i jiné barvy ze kterých jdou udělat nápisy :) (já třeba používám křiklavě zelenou,oranžovou... bílou a další :) )

Kuba

Citace od: samy405 kdy 27.01.2018, 20:14:08
Chci ať se tady domluvíme jakou barvu trika a nápisu ... :)
nemám problém aby měl každý jinou barvu trika a v podstatě i nápis se může dělat i z jiné barvy než černá ...
jsou i jiné barvy ze kterých jdou udělat nápisy :) (já třeba používám křiklavě zelenou,oranžovou... bílou a další :) )

V oranžové jsem tlustý, v bíle asi taky  >:D  :D, líbila by se mi černá s bílym nápisem kostky  ;)

Mrs.Tygris

Já bych navrhovala žlutou ( jako nosí peki =) ) je v davu nejvíc vidět a tak vynikneme od ostatních

jerzeeg

Citace od: Mrs.Tygris kdy 28.01.2018, 11:26:07
Já bych navrhovala žlutou ( jako nosí peki =) ) je v davu nejvíc vidět a tak vynikneme od ostatních
Jenze potom naopak Peki v tom mnozstvi zanikne.. >:D

Co treba ta trika zlutocerna ?  ;D

peki

Citace od: Mrs.Tygris kdy 28.01.2018, 11:26:07
Já bych navrhovala žlutou ( jako nosí peki =) ) je v davu nejvíc vidět a tak vynikneme od ostatních

Ta žlutá je opravdu dobrá. Toho že splynu z "davem" AFOLů se nebojím. Naopak je to na každé akci mým snem  >:D