shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ThomasMorta

Já včera zkusil něco naházet do košíku a hlásí mi to chybu, ať se pokusím do košíku vložit cokoliv - setkali jste se s tím někdo a jde to nějak opravit?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Kubos.cz

Citace od: ThomasMorta kdy 03.09.2019, 20:35:57
Já včera zkusil něco naházet do košíku a hlásí mi to chybu, ať se pokusím do košíku vložit cokoliv - setkali jste se s tím někdo a jde to nějak opravit?

Pokud je to chyba na tve strane zkus jit na lego shop a

1) ctrl + f5 = smaze cache a nacte stranku znova
2) pouzit jiny prohlizec nez ten ve kterem to nefunguje
3) smazat cookies, cache prohlizece za poslednich X dni
4) vyresetovat prohlizec do defaultu (nezapomen si ulozit zalozky)

Darth

Citace od: Robbed kdy 02.09.2019, 13:54:07
To jim napiš na zákaznícký servis, body ti musí vrátit.

Tak mi vrátili body do VIP zóny.

mesje

a osobitna tema je ked chce niekto pouzit VIP body osobne:
- musi si na pokladni otvorit tu aplikaciu a predavacka musi fyzicky odklepnut pouzitie bodov - takze ak zahapruje internetove spojenie, tak smola. Takze kto nema smartfon alebo mobilny internet, ma smolu.
- ak ma clovek konto registrovane v krajine, kde nie je kamenny shop (tj slovensko aj cesko), tak smola, moze body minut iba na nete, kedze aplikacia neukaze moznost uplatnit body na kamennej predajni. Takze opat smola.
Tak ich trapna stranka vzdy blbla a bola na velmi slabej urovni, ale ako vidno TLG dokazalo klesnut este hlbsie.... hlavne ze si mozu odklepnut dalsiu ekologicku aktivitu ze nepouzivaju fyzicke karty...

Clermont

To se tu resilo ze se da vymenit jazyk na strankach a to nabidne uplatneni v kamenne prodejne v jine zemi nez odkud clovek je nebo se pletu?
To by byl pruser nakupovst v rakousku a nemit moznost ve stejnem obchode ty body neuplatnit jen proto ze jsem registrovany v CR.

Chairudo

Pokud to tak opravdu je, tak trochu podcenili lidi co cestují po evropě a jinde po světě a příležitostně navštěvují obchody.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

davroman

Mám cca 3 týdny starou zkušenost z Lego Store v Mnichově:
1. předem si zákazník musí přes eshop vygenerovat za body slevový voucher, který následně prodavač vidí a při placení uplatní, voucher má ale omezenou životnost (myslím měsíc - nevím jistě), důvodem této změny je, aby (asi v rámci GDPR) prodavač neviděl zůstatek bodového konta zákazníka;
2. uplatnění slevového voucheru na prodejně je bez problémů, tedy bez jakékoliv změny jazyka či co.

A teď ta humorná část příběhu - žádný voucher jsem si předem negeneroval (nebylo moc z čeho, vše jsem předtím vybral na nákup Harleye), nicméně prodavač mi přesto při placení oznámil, že tam voucher mám (a na zajímavou Eur částku) a doporučil mi jej uplatnit, pokud v nejbližší době nebudu nakupovat. Tak jsem neváhal.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Robbed

https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts

Replacement parts je zase otevřený, rychle jsem objednal, než to zase zavřou :D

Matthes_CS

Citace od: Robbed kdy 27.09.2019, 10:30:13
https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts

Replacement parts je zase otevřený, rychle jsem objednal, než to zase zavřou :D

Co tam tak objednáváte? Nějaké nově věci, než se objeví na BL nebo co má cenu tam brát?

Anatyt

Dobrá otázka.

Pool

Vyplatí se odtud brát jen něco málo. Třeba nějaká zvířata tam mívají levnější než na BL nebo nějaké zbraně jako luky a tyhle specialitky. Z těch normálních dílků tam mívají levnější hlavně ty menší dílky, jako třeba Plate 1x1 a 1x2. Pokud člověk chce jen nějakou malou objednávku, tak pak si to musí přihodit k normálnímu nákupu co má nad 1400 Kč, aby měl poštovné zdarma, jinak je tam poštovné teď snad 80 Kč.

Robbed

Citace od: Matthes_CS kdy 27.09.2019, 13:14:06
Co tam tak objednáváte? Nějaké nově věci, než se objeví na BL nebo co má cenu tam brát?

Jj, přesně to jsem udělal, spousta nových dark red dílků z nového harleye, kterých je na BL jen pár za nehorázný ceny, tady relativně OK. Pak pár dílků, co mám v BL wanted listech a jsou tu levnější než BL average price, ale takových není moc.

Matthes_CS

Tak jsem hledal, co by stálo za hřích a našel:
necelých 40kč.

Na FB AFOLS of Facebook jsem dal podobný dotaz a ještě byly doporučeny nové technic dílky.

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 29.09.2019, 10:30:52
Tak jsem hledal, co by stálo za hřích a našel:
...
necelých 40kč.

Na FB AFOLS of Facebook jsem dal podobný dotaz a ještě byly doporučeny nové technic dílky.

Ještě jsem zapomněl k tomu nákupu, že se mi stávalo, když jsem potvrdil objednávku v B&P a mělo mě to hodit na lego.com, tak mi to házelo chybu acces denied, musel sem chvíli čekat, a pak to šlo, ale b&p jsem radši kontroloval a pak se mi to stalo znovu. Na fóru bricksetu jsem našel, že sem nebyl sám s tímto problémem.

kajman

V pátek od 06:00 by měly přibýt na shopu nové modely SW a slibují i slevy na SW.

STARHAWK

Citace od: kajman kdy 03.10.2019, 23:02:22
V pátek od 06:00 by měly přibýt na shopu nové modely SW a slibují i slevy na SW.

WOW. Tak na tie slovenske ceny sa im mozem z vysoka vysr... Napr v zaklade UCS Y-wing 220 miesto 200. To sa mi uz viac oplati spravit si vylet do Viedne a popritom nakupit aj ine veci ako SW figurky a Transformers co zbieram a hned prva vecsia vec co kupim my pokryje naklady na benzin.

Robbed

Citace od: STARHAWK kdy 04.10.2019, 09:13:33
WOW. Tak na tie slovenske ceny sa im mozem z vysoka vysr... Napr v zaklade UCS Y-wing 220 miesto 200.

Já ho na slovenským shopu vidím za 175,99 € místo 219,99 €

xjankox

Ahojte, poprosím skúsenejších o info. Urobil som prvý obchod na lego shope... a  v čase keď dávali bonusový set tú malú perníkovú chalúpku a 2x vip body. Objednal som aj veľkú perníkovú chalúpku, ale v čase objednávky& nebola skladom. Otázka je, ostanú mi tie výhody z času objednania tovaru ako bonusový set a 2x vip, alebo môžem očakávať  nejaké sklamanie? A vip sa pripočíta až po skončení objednávky, lebo zatiaľ som nijaké  nevidel pripísané. Ďakujem za info, kto má skúsenosti.
Ďakujem

Miketuk

Citace od: xjankox kdy 11.12.2019, 15:05:33
Ahojte, poprosím skúsenejších o info. Urobil som prvý obchod na lego shope... a  v čase keď dávali bonusový set tú malú perníkovú chalúpku a 2x vip body. Objednal som aj veľkú perníkovú chalúpku, ale v čase objednávky& nebola skladom. Otázka je, ostanú mi tie výhody z času objednania tovaru ako bonusový set a 2x vip, alebo môžem očakávať  nejaké sklamanie? A vip sa pripočíta až po skončení objednávky, lebo zatiaľ som nijaké  nevidel pripísané. Ďakujem za info, kto má skúsenosti.

Dvojnásobné body dostaneš, myslím že je připisují po odeslání (během pár dní). Pokud bonusový set byl v košíku při objednání a máš ho jako položku v objednávce, tak ho dostaneš společně s velkou chaloupkou až bude skladem.

Robkteryten

Citace od: Miketuk kdy 11.12.2019, 15:14:35
Citace od: xjankox kdy 11.12.2019, 15:05:33
Ahojte, poprosím skúsenejších o info. Urobil som prvý obchod na lego shope... a  v čase keď dávali bonusový set tú malú perníkovú chalúpku a 2x vip body. Objednal som aj veľkú perníkovú chalúpku, ale v čase objednávky& nebola skladom. Otázka je, ostanú mi tie výhody z času objednania tovaru ako bonusový set a 2x vip, alebo môžem očakávať  nejaké sklamanie? A vip sa pripočíta až po skončení objednávky, lebo zatiaľ som nijaké  nevidel pripísané. Ďakujem za info, kto má skúsenosti.

Dvojnásobné body dostaneš, myslím že je připisují po odeslání (během pár dní). Pokud bonusový set byl v košíku při objednání a máš ho jako položku v objednávce, tak ho dostaneš společně s velkou chaloupkou až bude skladem.

Jestli máš set v objednávce, ta se mi kolikrát stalo, že přišel bonusový set samotný a potom po naskladnění zbytek.

MLT

Citace od: Robkteryten kdy 11.12.2019, 15:27:45
Citace od: Miketuk kdy 11.12.2019, 15:14:35
Citace od: xjankox kdy 11.12.2019, 15:05:33
Ahojte, poprosím skúsenejších o info. Urobil som prvý obchod na lego shope... a  v čase keď dávali bonusový set tú malú perníkovú chalúpku a 2x vip body. Objednal som aj veľkú perníkovú chalúpku, ale v čase objednávky& nebola skladom. Otázka je, ostanú mi tie výhody z času objednania tovaru ako bonusový set a 2x vip, alebo môžem očakávať  nejaké sklamanie? A vip sa pripočíta až po skončení objednávky, lebo zatiaľ som nijaké  nevidel pripísané. Ďakujem za info, kto má skúsenosti.

Dvojnásobné body dostaneš, myslím že je připisují po odeslání (během pár dní). Pokud bonusový set byl v košíku při objednání a máš ho jako položku v objednávce, tak ho dostaneš společně s velkou chaloupkou až bude skladem.

Jestli máš set v objednávce, ta se mi kolikrát stalo, že přišel bonusový set samotný a potom po naskladnění zbytek.


Tak, tak. někdy přišel bonusový setík samotný a pak byl poslán zbytek.
Ale také se mi stalo, že bonusový setík zůstal "viset" in proces a pak už pochopitelně nebyl, ale přišla alespoň omluva emailem :-( že je bohužel vyprodaný.

Matthes_CS

Citace od: MLT kdy 11.12.2019, 19:44:22
Citace od: Robkteryten kdy 11.12.2019, 15:27:45
Citace od: Miketuk kdy 11.12.2019, 15:14:35
Citace od: xjankox kdy 11.12.2019, 15:05:33
Ahojte, poprosím skúsenejších o info. Urobil som prvý obchod na lego shope... a  v čase keď dávali bonusový set tú malú perníkovú chalúpku a 2x vip body. Objednal som aj veľkú perníkovú chalúpku, ale v čase objednávky& nebola skladom. Otázka je, ostanú mi tie výhody z času objednania tovaru ako bonusový set a 2x vip, alebo môžem očakávať  nejaké sklamanie? A vip sa pripočíta až po skončení objednávky, lebo zatiaľ som nijaké  nevidel pripísané. Ďakujem za info, kto má skúsenosti.

Dvojnásobné body dostaneš, myslím že je připisují po odeslání (během pár dní). Pokud bonusový set byl v košíku při objednání a máš ho jako položku v objednávce, tak ho dostaneš společně s velkou chaloupkou až bude skladem.

Jestli máš set v objednávce, ta se mi kolikrát stalo, že přišel bonusový set samotný a potom po naskladnění zbytek.


Tak, tak. někdy přišel bonusový setík samotný a pak byl poslán zbytek.
Ale také se mi stalo, že bonusový setík zůstal "viset" in proces a pak už pochopitelně nebyl, ale přišla alespoň omluva emailem :-( že je bohužel vyprodaný.

Někde (tuším fb) sem četl, že když lidem nedali dárek, tak jim volali a poslali jim něco jiné nebo to jinak kompenzovali.

Miketuk

Citace od: Matthes_CS kdy 11.12.2019, 20:25:12
Někde (tuším fb) sem četl, že když lidem nedali dárek, tak jim volali a poslali jim něco jiné nebo to jinak kompenzovali.

Vůbec, stornovali mi Brick Friday figurku (a to jsem objednával hned ráno v 9) z důvodu vyprodání. Volal jsem tam s tím, že chci storno objednávky, když mi smazali dárek a paní vůbec nic nenabídla.

xjankox

Hmm balíček príde dnes, ale pozrel som stav bodov, a počas objednávky mi svietilo, že získavam 2700 a teraz tam svieti 1350, takže  tie 2x vip  sa niekde stratili :-[
Ďakujem

Chairudo

Citace od: xjankox kdy 13.12.2019, 13:43:42
Hmm balíček príde dnes, ale pozrel som stav bodov, a počas objednávky mi svietilo, že získavam 2700 a teraz tam svieti 1350, takže  tie 2x vip  sa niekde stratili :-[

Počkej jak dorazí balík, mohlo by se to spravit po ztržení peněz. Jestli ne tak kontaktuj zákaznický servis a oni to spraví.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

xjankox

Tak balík dorazil, ale bol v ňom iba jeden set +  bonusová malá chalúpka. Čiže zrejme keď odošlú  druhý set ( perníkovú chalúpku) ,  tak pripíšu aj tie zvyšné body. Budem mať takú nádej teda. Snáď mi odpustíte, ešte som neobjednával, je tam kopa výhod a rád by som ich zúžitkoval všetky :D . Dodám, že z účtu sa odpísala plná suma.  Tak počkám na perníkovú chalúpku a hádam sa body ešte objavia. Ak nie, skúsim ich kontaktovať a opísať situáciu.
Ďakujem

GENERÁL

Co znamená u položek doobjednávka? Maji tam brzo vyřazené ale tohle to asi neznamená...

tomas.

Odešlou do uvedeného termínu.

Villa Legina

Ja som bola dnes v DZ a zenska mi tam za kasou oznamila, ze pre tento rok je pernik dom vypredany a ze uz ani nevyrobia. Ze ak nezmeni TLG strategiu, tak pernikovy dom bude az na dalsie Vianoce 2020 plus nejaky dalsi new winter set. Ze doteraz to tak vzdy bolo - novy set plus minulorocny. Ledva co som tam nasla nejake frcky zo steny a miniblbosti aby som aspon tu bonusovu chalupku dostala. Prvykrat co som dosla z DZ domov a namiesto vylucne Lega kupila aj suknu vo vedlajsom obchode. 

ditetemnaporad

Pokud by měl někdo možnost nakupovat na oficiálním shopu v Německu, je momentálně aktivní promo kód DESW, který při útratě nad €55 přidá do košíku set 40362 zdarma.

U nás jsem zkoušel zadat CZSW nebo CSSW, ale kód je nefunkční. Pokud by někdo znal platný, je-li vůbec, dejte vědět  8)