ComicCon Prague 2021_spolupráce s LEGEM

Založil peki, 20.11.2020, 13:09:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: peki kdy 25.11.2020, 09:15:36
Místo je pro všechny, přihlásilo se více lidí tak to necháme na Legu CO od KOHO vybere.

Já mám chuť na ten viadukt tak ho zkusím, tam se dá taky udělat pěkná scénka s autem a koštěty nad vlakem a když nebude dost "sexy" zůstane na jiné výstavy  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vasyk

Star Wars - přílet Palpatina na hvězdu smrti.

Rozměry cca 54x54x54 +/-

Inspirace touto ikonickou scénou z filmu. Byla postavenu už bambilionkrát, proto jsem si ji postavil dle svého (pro SW puristy, ano vím, že to vypadá jak to vypadá).
Pokud to bude fandy urážet, tak pardónek. Pokud se to pořadatelům nebude líbit, v pohodě, u stavění jsem se bavil a o to jde.

peki

Supr. Pro nás ne SW puristi, o čem že to mluvíš?  ;)

Izabella08

Vašku, máš to luxusní!...úplně jako bych byla ve filmu:)

STARHAWK

Citace od: Vasyk kdy 16.12.2020, 20:53:46
Star Wars - přílet Palpatina na hvězdu smrti.

Rozměry cca 54x54x54 +/-

Inspirace touto ikonickou scénou z filmu. Byla postavenu už bambilionkrát, proto jsem si ji postavil dle svého (pro SW puristy, ano vím, že to vypadá jak to vypadá).
Pokud to bude fandy urážet, tak pardónek. Pokud se to pořadatelům nebude líbit, v pohodě, u stavění jsem se bavil a o to jde.

Narazas na to ze to je trochu v zmensenom meritku ? Je to podla zadania ok podla mna - cela ta scena by zabrala ajtak ovela viac miesta nez je dovolene.
Pozeram ze si spravil nejaku vlastny UCS/System Shuttle - mas niekde porovnanie s UCS aj System ? Odhadom je to tak medzi nimi vo velkosti

Vasyk

#35
Citace od: STARHAWK kdy 17.12.2020, 15:24:59
Citace od: Vasyk kdy 16.12.2020, 20:53:46
Star Wars - přílet Palpatina na hvězdu smrti.

Rozměry cca 54x54x54 +/-

Inspirace touto ikonickou scénou z filmu. Byla postavenu už bambilionkrát, proto jsem si ji postavil dle svého (pro SW puristy, ano vím, že to vypadá jak to vypadá).
Pokud to bude fandy urážet, tak pardónek. Pokud se to pořadatelům nebude líbit, v pohodě, u stavění jsem se bavil a o to jde.

Narazas na to ze to je trochu v zmensenom meritku ? Je to podla zadania ok podla mna - cela ta scena by zabrala ajtak ovela viac miesta nez je dovolene.
Pozeram ze si spravil nejaku vlastny UCS/System Shuttle - mas niekde porovnanie s UCS aj System ? Odhadom je to tak medzi nimi vo velkosti

Ano, je to uspůsobené rozměrům té vitrínky. Celý styl hangáru i Shuttle jsem si pojal dle své fantazie, takže proporčně a technicky určitě nebude odpovídat nějakému měřítku či designu té lodi. Prostě jsem si postavil svou verzi na toto dioráma, aby to tak nějak odpovídalo předloze. Oproti UCS je o cca 20% menší řekněme. Původně jsem to UCS chtěl použít, ale to by mě nebavilo, tak jsem postavil svou verzi.

Izabella08

Mám otázku...může jít i o menší viněty, např. se základnou 16x16?

peki

Citace od: Izabella08 kdy 20.12.2020, 22:08:47
Mám otázku...může jít i o menší viněty, např. se základnou 16x16?

Podstatné je že je to do vitriny viz info výše. Jak jí vyplníte záleží na Vás.

Izabella08

Citace od: peki kdy 21.12.2020, 08:16:45
Citace od: Izabella08 kdy 20.12.2020, 22:08:47
Mám otázku...může jít i o menší viněty, např. se základnou 16x16?

Podstatné je že je to do vitriny viz info výše. Jak jí vyplníte záleží na Vás.

OK, díky za info:)

Stimpi

Změna termínu Comic Conu

Skyrider

Pokuď by byla ještě možnost, rád bych se přidal s něčím z star wars (asi bitva o scarif)

peki

Citace od: Skyrider kdy 11.01.2021, 18:50:37
Pokuď by byla ještě možnost, rád bych se přidal s něčím z star wars (asi bitva o scarif)
Přihlásit se stále může kdokoliv. Lego si potom vybere.

peki

Lego by chtělo modely cca v polovině dubna. Reaguje tak na první pravděpodobný (ale ještě neoficiální) termín posunutí.

peki

Citace od: Stimpi kdy 11.01.2021, 15:40:24
Změna termínu Comic Conu

Bude změna změny termínu prý podzim.

Stimpi

jj je to tu

peki

Lego potvrdilo zájem o pokračovaní v Akci. Prezentujte výtvory uzávěrka bude koncem srpna. Pak si Lego vybere a bude potřebovat stáhnout modely (i na focení).

Po vybrané modely bude odměna formou Lego setu.

Izabella08

Avengers brání Manhattan

Izabella08

Ohnivá vyjížďka Ghost Ridera

Izabella08

Aquamanovo království

Izabella08

Ant man se svými pomocníky

Izabella08

Schůzka Gordona s batmanem

Izabella08

Kočičí království Catwoman

Izabella08

Dvojí tvář Harley Quinn

patkutil

Nevillovy obavy z profesora Snapea
patkutil

patkutil

Boj s trollem
patkutil

patkutil

Souboj s Voldemortem
patkutil

patkutil

Zvací dopisy z Bradavic pro Harryho Pottera
patkutil

Izabella08

Mosaika Harryho Pottera

werny

SPIDERMANNOVA ZÁCHRANNÁ AKCE

werny

ZROZENÍ WOLVERINA