Star Wars

Založil Darth, 30.10.2012, 23:45:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 21.08.2020, 21:41:01
Jen taková přátelská připomínka, že včera vyšel třetí díl Thrawna. Dejte do strejdy googla vyhledávat albatrosmedia sleva 25, najde to kód na 25% slevu a poštovné zadačo (i dobírkou). Včera jsem objednal, dnes mi ho odeslali. Sice jsem to už četl v originále (je to perfektní kniha), ale stojí za to ji mít ve sbírce i v češtině.

Jinak pokud někdo chcete docela věrného zelenáče, tak doporučuji toho od Mattela - osobně mi stačí, nepotřebuji ani 1:1 od Sideshow za 10k, tenhle je dost věrný velikostí i detaily. U nás jsem ho ještě neviděl, na zavvi ho mají za 27 liber.


Alza ho este stale nema ? Ja som si bol pren v Rakusku v Smythstoys a vymakol som tam konecne aj 3,75" superohybne figurky tak som zobral Manda, Caru, remnant stormika, shadow stormika. Uz my chyba len 6" Mando do serky, ktoreho tam mali mat 1ks ale v regaloch sa nenasiel - isiel som tam kvoli nemu ale aspon som neodisiel naprazdno

Tento baby Yoda je perfektny, xichtik a oci mu spravili dobre. Len skoda ze nema nohy, na spodu je len vrece s gulickami aby vedel stat.

Btw co hovoris na posledne SJW vyplakavanie ako je Boba v poslednom cisle Bounty Hunters komixu sexista amisogenista acoja viem aky ista ?
Blbci boli ticho ked v jednom cisle povrazdil nevinnych javov a farmarskeho chlapca mucil a zabil potom uplne zbytocne.
A tu odpraskne nejaku farebnu LGBTXYZ zensku - lebo ma na nu bounty a asi na cold - a uz je zleeeeeeeee a kvicia jak prasce na porazke

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 22.08.2020, 00:50:17
Alza ho este stale nema ? Ja som si bol pren v Rakusku v Smythstoys a vymakol som tam konecne aj 3,75" superohybne figurky tak som zobral Manda, Caru, remnant stormika, shadow stormika. Uz my chyba len 6" Mando do serky, ktoreho tam mali mat 1ks ale v regaloch sa nenasiel - isiel som tam kvoli nemu ale aspon som neodisiel naprazdno

Tento baby Yoda je perfektny, xichtik a oci mu spravili dobre. Len skoda ze nema nohy, na spodu je len vrece s gulickami aby vedel stat.

Btw co hovoris na posledne SJW vyplakavanie ako je Boba v poslednom cisle Bounty Hunters komixu sexista amisogenista acoja viem aky ista ?
Blbci boli ticho ked v jednom cisle povrazdil nevinnych javov a farmarskeho chlapca mucil a zabil potom uplne zbytocne.
A tu odpraskne nejaku farebnu LGBTXYZ zensku - lebo ma na nu bounty a asi na cold - a uz je zleeeeeeeee a kvicia jak prasce na porazke

Od zrušení EU můj zájem o SW velice ochladl. Ze začátku jsem se snažil ještě číst i komiksy, ale když nacpou 3 roky dobrodružství v nejméně 50 komiksech do pár měsíců, které uběhly mezi EIV a EV, přijde mi to přehnané, nehledě že mě tam štvalo dost věcí (např. povinně černá Solova manželka). Někde kolem 20. sešitu jsem se na komiksy vybodl, přestal jsem sledovat i knihy (cokoli kolem sajrajtu E7-9 ignoruji úplně). Věci co dělá Filoni jsou dobré, ty ještě sleduji. Ale z hardcore fandy SW jsem už jen casual. A jak začnou do všeho cpát a ustupovat současným LGBTXYZ uřvancům a BLM rabovačům obchodů, kašlu na to úplně.

Když srovnám poslední animovaný projekt SW - Resistance, což byla absolutní trapárna, Kazuda se choval jako idiot a bylo to spíš trapné než vtipné a porovnám to s podobně pojatým Lower Decks, které jsou vtipné, zábavné a na rozdíl od Resistance (u kterého jsem se snažil dát SW ještě šanci), se na každý další díl těším. Pokud nevykopnou Kennedy a nedosadí tam někoho, komu jde o fandy SW a kdo je má sám rád a žije tím (jako Filoni nebo Feige), SW značku odepíšou. Zprávy o zneplatnění ST jsou myslím jen zbožná přání fandů, ale doufejme, že Disney to hodně pocítí tam kde to bolí - na vlastní peněžence - a začnou poslouchat ty, kdo ví, co fandové opravdu chtějí.

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 22.08.2020, 09:10:58
Od zrušení EU můj zájem o SW velice ochladl. Ze začátku jsem se snažil ještě číst i komiksy, ale když nacpou 3 roky dobrodružství v nejméně 50 komiksech do pár měsíců, které uběhly mezi EIV a EV, přijde mi to přehnané, nehledě že mě tam štvalo dost věcí (např. povinně černá Solova manželka). Někde kolem 20. sešitu jsem se na komiksy vybodl, přestal jsem sledovat i knihy (cokoli kolem sajrajtu E7-9 ignoruji úplně). Věci co dělá Filoni jsou dobré, ty ještě sleduji. Ale z hardcore fandy SW jsem už jen casual. A jak začnou do všeho cpát a ustupovat současným LGBTXYZ uřvancům a BLM rabovačům obchodů, kašlu na to úplně.

Když srovnám poslední animovaný projekt SW - Resistance, což byla absolutní trapárna, Kazuda se choval jako idiot a bylo to spíš trapné než vtipné a porovnám to s podobně pojatým Lower Decks, které jsou vtipné, zábavné a na rozdíl od Resistance (u kterého jsem se snažil dát SW ještě šanci), se na každý další díl těším. Pokud nevykopnou Kennedy a nedosadí tam někoho, komu jde o fandy SW a kdo je má sám rád a žije tím (jako Filoni nebo Feige), SW značku odepíšou. Zprávy o zneplatnění ST jsou myslím jen zbožná přání fandů, ale doufejme, že Disney to hodně pocítí tam kde to bolí - na vlastní peněžence - a začnou poslouchat ty, kdo ví, co fandové opravdu chtějí.


Tiez som skusal sledovat cim chcu EU nahradit a cital komixi dokial to davali na jednu stranku free. Knihy nie, na tie nemam cas.

Nieco okolo ST este davalo zmysel, ale celkovo som po TLJ cele post ROTJ obdobie vyskrtol - ani tesne po ROTJ co bolo v Battlefront 2 nedavalo zmysel - cela operacia Cinder a formovanie First Orderu bolo horsie ako pozostatky Imperia v EU.
ST teda uz nesledujem vobec (len ak nejake perly niekto na YT prezentuje) a toto obdobie nijako financne uz nepodporujem - ani modely k X-wing miniaturovej hre z ST uz nekupujem, ani lego pokial nie je v 75% zlave z ST nekupujem.

Pravdu mas ze sa snazili az prilis vela dobrodruzstva natlacit do toho obdobia - vyberiem si co by bolo kompatibilne s old EU a to uznam - mam par komixov aj kupenich bo ich Egmont vydali v pevnej vezbe - odporucam dobrodruzstva okolo Dr. Aphra - tam su niektore genialne postavy, droidi 0-0-0 a BT su genialny a Aphra je taka kombinacia Indiana Jonesa a Lara Croft ale so silne sebeckym charakterom :) a vobec mi nevadi, ze je LGBTXYZ pac je to dobre spravena postava a jej inakost v pribehu nebola az tak nanutena a bola pre chod pribehu zaujimava

Clovek ako hardcore fan si musi teraz velmy vyberat co uzna a co nie. Ale su aj teraz ceresnicky, ktore su velmy dobre.

Rebels by som uznal do urciteho momentu, Thrawn mal napr koncit tak ze by ho Imperator akoze zbavil hodnosti ale tajne ho vyslal zistit co sa deje v neznamych regionoch - Yuuzhan Vongovia - ich knihy som necital len som preletel historiu na wiki a paci sa mi ich koncept - proste po nekonecnych bojoch imp vs rebels uz museli prist s niecim novym a YW boli na to idealny

Resistance som videl prvu cast a rovno som to zavrhol - prilis stupidne a detinske a je to v obdobi ST -> takze ignore, lego kupim ak bude v 50% len kvoli suciastkam, napr ten ipm pilot s lebkou na helme vypada dobre ako minifig

Na lower decks pocuvam len zle veci - vraj je to strasne SJW a PC. Trek som nepozeral po tom co to univerzum uplne dovrzali kvoli bojom o licencie - je o tom tusim 2h YT video co to vysvetluje. Z treku by som si radsej pozrel znovu Deep Space 9 seriu - ta ma bavila.
Pickard bol prepadak a len dalsi odkol od povodneho Trek formatu a ked som videl tu kompilaciu nadavok tak ani nebudem skusat to pozerat
Trek je uz mrtva franchiza dokial si nespravia poriadok s licenciou, nezavrhnu vsetko co bolo doteraz robene a nezacnu nanovo v povodnom duchu treku tam kde koncil serial - ty su na tom este horsie ako SW, nam staci len dat spet EU a ignorovat veci okolo ST a par komixov

Skoda ze nechcu vydat Detours, ktore maju natocene - bolo by v SW aspon trochu zabavy.

Filoni je ok ale Feigeho by som nehal tam kde je - uz zacina aj on v Marvel univerze zavadzat SJW moresi.

KK musi odist a pokial by sa chceli zapacit hardcore fanom (tym co minaju kvanta penazi na tu znacku), tak by to malo byt aj trochu viac potupne - vyhadzof za znicenie IP - a nie priatelske rozlucenie sa a odchod do dochodku alebo za inymi cielmy v kariere

pre SW je spasa John Favreau - ten fakt respektuje fanusikov a snazi sa vyrobit nieco co sa im bude pacit - Mandalorian je uplny klenot v dnesnom obdoby pre SW znacku, len dufam ze KK uz nema nad tymto projektom absolutne ziadnu moc a nedovrzaju to v S2 - dozvieme sa coskoro - natocene to je, je to vpostprod a uz by to nemala ani pandemia zastavit

Disney to uz nejaky ten cas citi na penazenke a pandemia to este umocni, lebo im priskrti prijmi - teraz su nuteny dodat produkt pre hardcore aby mali aspon nejake toky penazi. A je to vidno. Clone Wars posledne 4 casti su uplne top. Mandalorian takisto. Chysta sa Obi serial a Casian serial - podla mna si na tom daju zalezat - musia inak sa im na Disney+ ludia zvysoka vykaslu a to je ich stabilny prijem v tazkom pandemickom obdobi, ktory vie prosperovat ak ho dobre naplnia.
Len to nacasovanie kym ten kolos merchu rozbehnu im nejde - Lego malo mat uz celu radu Mando setov. Hasbro 3,75" figurky vsetkych relevantnych postav. PC hry z tohto prostredia mali byt vonku , este aj na miniaturu Razor Crest cakam uz rok kym to FantasyFlight konecne vydaju pricom to malo byt vonku spolu s premierov Manda bo dizajn tej lode bol znamy uz mesiace dopredu, takze na tom mali uz pracovat.

Darth

#1083
Ten Feige byl mýlka, myslel jsem Favreauho.

Recenze a vůbec youtube výkřiky nesleduji. Pokud mě seriál láká, tak na něj kouknu. Discovery se mi na rozdíl od Jar Jarových Star Treků moc líbila, Picard byl spíš takový fan service, jednohubka, ale neurazil, docela se mi také líbil (i když znovu sledovat nebudu). Lower Decks se mi líbí, sedne mi ten styl kousavého humoru (moc se mi líbily i 2 Broke Girls a Odd Couple, i když sklidily hodně kritiky).

Moje teorie je, že se s Thrawnem ještě setkáme - ať už v pokračování Rebels (pátrání po Ezrovi), nebo v hraném spin-offu o Ahsoce (nač by kvůli pěti minutám v Mandalorianovi 2 hledali na Ahsoku ideální herečku, kdyby nechtěli pokračovat hraným seriálem?). Moje teorie je, že skok v hyperprostoru nešel jen v prostoru, ale i čase a prostě se oba objeví někde v době po E6. A vysvětlí se tak, proč se Thrawn nezúčastnil událostí v galaxii. Vongy nemusím, ti když se do EU nevrátí, žádná škoda.

Ale asi máš pravdu - jako u všeho od Disney, asi bude nutné vybrat si to dobré a vyhnout se odpadu (snad to půjde a z Thrawna neudělají lesbického černocha). Podobně to bude se setama a v mém případě soškama - vybírat si to co se mi opravdu líbí a kašlat na ujeté věci. Jako řada sošek Mythos. Zatímco první řada byly vše úžasné kousky, teď je to tak půl na půl. Něco úžasné kousky, něco mě nechává chladným. Takže si vybírám - Asajj Ventress ano, Palpatine ne. Darth Maul ano, Obi-Wan ne. (je to nuté i s ohledem na peněženku a místo na vystavení).

U komiksů myslíš asi tohle (to jsem dostal naježeno, nevím, jestli letos vyšlo ještě něco).

Mr. Cube

Darth: Tvl to existujou i sošky s Fantozzim?  :D

Darth

#1085
Citace od: Mr. Cube kdy 24.08.2020, 08:43:14
Darth: Tvl to existujou i sošky s Fantozzim?  :D

Existují. Dělají je Infinite Statue a to je italská firma. Mají toho spoustu, od Chaplina, přes Laurela a Hardyho, až po Johna Wayna. Zrovna čekám každým dnem Buda Spencera.


STARHAWK

#1086
https://youtu.be/EEd8PWroigc

Konecne SW show kde nespominaju Sequel Trilogy (snad upadne do zabudnutia) a vyzdvihuju hlavne to dobre - Geare Lucasa, Filoniho. Casy ked SW bolo0 este dobre.

Inak top komenty pod videom - kedy bude S2 Mando trailer :)

A aj dalsie a kazde dalsie video maju permanentne top komenty ziadajuce mando s2 trailer :D tak snad zajtra alebo najneskor v Sobotu by uz mal byt.

Darth

#1087
Citace od: Mr. Cube kdy 24.08.2020, 08:43:14
Darth: Tvl to existujou i sošky s Fantozzim?  :D

Trochu offtopic - Bambino dnes dorazil.

Další na řadě jsou už regulérní Star Wars - GG Ahsoka, Mandalorian Mk3 a pak konečně Mythos Ventress.
A někdy příští rok ještě Mythos Maul

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 02.09.2020, 20:58:31
Citace od: Mr. Cube kdy 24.08.2020, 08:43:14
Darth: Tvl to existujou i sošky s Fantozzim?  :D

Trochu offtopic - Bambino dnes dorazil.

Další na řadě jsou už regulérní Star Wars - GG Ahsoka, Mandalorian Mk3 a pak konečně Mythos Ventress.
A někdy příští rok ještě Mythos Maul

Pekne. Ja cakam stale na Myhos Bobu od Sideshow a posunulo sa to az na buduci rok :(
https://www.jedishop.cz/star-wars-mythos-akcni-figure-1-6-boba-fett-30-cm/

STARHAWK

Jedina novinka k Mandalorianovy je logo + datum vydania 30.10.2020

Zoufalec

Oficiální trailer na druhou sérii Mandaloriana.

https://www.youtube.com/watch?v=eW7Twd85m2g

STARHAWK

Citace od: Zoufalec kdy 15.09.2020, 16:17:52
Oficiální trailer na druhou sérii Mandaloriana.

https://www.youtube.com/watch?v=eW7Twd85m2g

Konecne, mozem pozerat na repeat x-krat a analyzovat kazde policko filmu.

Tesima ze respektuju lore, vidim gamoreancov, abyssincov, zabraka, quarrenov. Nejaky vermirny boj bude tiez. Zacinaju preberat aj Expanded Universe lore - vojnu medzi jedajmi a mandalorianmi.

STARHAWK

tuna dam trailer na Squadrons hru, neviem ci bude dobra a ci bude stat za 40e, ale tento trailer je EPIC

https://youtu.be/nCcfJ9uEwvs

Kubos.cz

Na squadrons se teším, mám valve index a budu kupovat hotas abych byl ready  ;D

Je to EA, marketují to jako 'budget' hru,
prý to těm developerům dovolili udělat tak jak chtěli a jeto jejich projekt, ale takových řečí od EA už bylo  ::)

Každopádně hra nemá obsahovat žádné mikrotransakce a na oplátku zato nemáme čekat updaty ani nový obsah
Podle mě to bude scénář jako u EA battlefront, tj. pokud se Squadrons zaplatí a udělá profit, za rok tu bude Squadrons II aby se jim vrátila ta absence in app purchases  :P

Možnosti bezpečného nákupu:

Steam - Refund do 2 hodin hraní a 14 dní od koupě či vydání
Origin - EA Play Pro, měsíční přístup ke všem EA hrám za 13.99
Origin - EA Play, 10 hodin hraní Squadrons za 4.99

STARHAWK

Citace od: Kubos.cz kdy 15.09.2020, 23:16:02
Možnosti bezpečného nákupu:

Steam - Refund do 2 hodin hraní a 14 dní od koupě či vydání
Origin - EA Play Pro, měsíční přístup ke všem EA hrám za 13.99
Origin - EA Play, 10 hodin hraní Squadrons za 4.99

Cital som ze neuznavali refund a dovod ze nemam Win10 ked je to priamo v requirements by urcite neuznali - ja si pockam na poriadne recenzie kedy to rozoberu na suciastky a aj priamo na skusenosti ci to niekto rozbehal pod Win7

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 15.09.2020, 17:08:16
Citace od: Zoufalec kdy 15.09.2020, 16:17:52
Oficiální trailer na druhou sérii Mandaloriana.

https://www.youtube.com/watch?v=eW7Twd85m2g

Konecne, mozem pozerat na repeat x-krat a analyzovat kazde policko filmu.

Tesima ze respektuju lore, vidim gamoreancov, abyssincov, zabraka, quarrenov. Nejaky vermirny boj bude tiez. Zacinaju preberat aj Expanded Universe lore - vojnu medzi jedajmi a mandalorianmi.

A všiml sis Bobovy helmy a jetpacku, které Mando veze na speederu?

Mr. Cube

Já se na to díval pozorně s nejnižší rychlostí a tak jednoznačně to na mně teda nepůsobí. Tu siluetu helmy jde nakreslit kdekoliv. Ale nechám se překvapit.

STARHAWK

Pustil som si to na 0.25 rychlosti ale toho jetpacku a helmy som si tam nevsimol - to som videl az vo videu niekoho na YT. Ja len dufam, ze osobnost Boby nedovrzaju tak ako tomu bolo v Disney komixoch.

Pre mna najlepsi komix aj osobnost Boby bola vykreslena v 8 cislach komixu Blood Ties

Futurion

Je to komiks. Ne komix.

Komiksy pod Marvelem jsou kánon, seriál tedy může jen navazovat na to, co už bylo napsáno.

STARHAWK

Citace od: Futurion kdy 26.09.2020, 13:32:08
Je to komiks. Ne komix.

Komiksy pod Marvelem jsou kánon, seriál tedy může jen navazovat na to, co už bylo napsáno.

Ten komiks bol v obdobi Clone Wars a niekdy pred E4. Ide my hlavne o to ako bola vykreslena jeho osobnost v tom komikse - velmy ho odporucam precitat.

Napr to co Boba robil v marvelackom komixe ked hladal Luka je nonsens a neberem to za kanon. Ostatne si colovek musi teraz vyberat co podpori a co nie, tzv head canon.

STARHAWK

Krasny dokument o lodi Razor Crest z Mandaloriana

https://youtu.be/8YuaIwVbEZo

Mal by som zacat stavat tu UCS verziu ku ktorej mam navod, je to paradna lod.

BTW Hasbro vidava cez crowdfunding jej verziu k 3,75" figurkam. Dufam ze uz konecne bude v predaji v x-wing miniaturach a v Revel Easykit linii.

STARHAWK

#1101
MANDO S2 E1 sa uz visiela a jedna podstatna postava je tam

uz je to vonku aj na stiahnutie, preklikal som to a je to legit, tak na obed pozeram

Darth

Citace od: STARHAWK kdy 30.10.2020, 09:46:41
MANDO S2 E1 sa uz visiela a jedna podstatna postava je tam

uz je to vonku aj na stiahnutie, preklikal som to a je to legit, tak na obed pozeram

50 minut čistého nerdgasmu. Geniální.

STARHAWK

Citace od: Darth kdy 30.10.2020, 12:29:55
Citace od: STARHAWK kdy 30.10.2020, 09:46:41
MANDO S2 E1 sa uz visiela a jedna podstatna postava je tam

uz je to vonku aj na stiahnutie, preklikal som to a je to legit, tak na obed pozeram

50 minut čistého nerdgasmu. Geniální.

jo bola to dobra uvodna cast, musim si pozret Legends co sa podla nich stalo a uvidim ci sa to da zatial skombinovat

STARHAWK

YT mi dnes nieco paradne ponukol.

EPIC zivotopis Maula, dokonale zostrihane, dokonaly podmaz. Nutnost vidiet pre praveho SW fanusika. 1.8mil zhladnuti pre toto je malo

https://youtu.be/vVkUglhoon0?list=RDAxlIPGNsbcY

STARHAWK

Detours jedna cast je vonku - pozrite dokial je to dostupne
Dufam, ze vydaju vsetky casti konecne bud na YT alebo D+

https://old.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/k33ylk/a_full_episode_of_star_wars_detours_has_leaked/

STARHAWK

Citace od: STARHAWK kdy 30.11.2020, 02:39:06
Detours jedna cast je vonku - pozrite dokial je to dostupne
Dufam, ze vydaju vsetky casti konecne bud na YT alebo D+

https://old.reddit.com/r/StarWarsLeaks/comments/k33ylk/a_full_episode_of_star_wars_detours_has_leaked/

Uz je to z toho linku zmazane ale v casti komentov sa dal najst este link cez ktory sa to to video dalo stiahnut a ulozit.

Darth

Na netu jsem narazil na plán Disney na seriály v příštích dvou letech. A vypadá to našlapaně, Bad Batch, Mando 3 a 4, Andor, Obi-Wan. Plus Marvelácké seriály/filmy.

STARHAWK

Zaujimave. Marvel uz ma nejak netankuje - to ma uz omrzelo :)
Fajn, ze Bad Batch bude zaciatkom roka, na to som zvedavy. Akonahle skonci mando tak by mohli aspon nejaky kratky trailer hodit ze o com to asik bude, co od toho ocakavat.

STARHAWK

Dnesna cast manda bola super, uz je vonku.

Ma to len jeden hacik - zatial nebudem spoilovat :) pobavime sa o tom haciku ked si to pozrete :D