LEGO víkend Ostrava Poruba 17.-19.2.2017

Založil danyboy, 02.10.2016, 19:53:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy



Dobrý den, jmenuji se Monika Soviarová. Jsem matka vašeho člena danyboye. Pracuji na Úřadě městského obvodu Poruba v Ostravě. Mám na starost centra volného času na ulici Vietnamská a O. Jeremiáše. Vzhledem k tomu, že jsem se svým synem absolvovala některé výstavy po ČR kterých se zúčastňujete a v Ostravě ještě výstava podobného druhu nikdy nebyla uspořádána, tak jsem se po rozhovoru se synem rozhodla uspořádat první výstavu v Ostravě-Porubě v již zmíněném centru volného času (k dispozici jsou prostory: společenský sál cca 100m2, pingpongová místnost cca 90m2, případně 2 klubovny cca 2x 35m2). Jednalo by se o víkendovou výstavu typu technic day Brno či Svět Kostek Olomouc, v termínu 17.-19.2.2017 nebo 24.-26.2.2017 (upřesníme).
Ubytování by bylo zajištěno buď přímo v centru volného času (žíněnky v tělocvičně), popřípadě jiná alternativa dle rozhodnutí vedení (v budoucnu upřesněno). V prostorách je k dispozici sprcha, malá kuchyňka s ledničkou. Občerstvení po dobu akce zajištěno. Odměna dle velikosti a náročnosti modelů a dalších faktorů.
Rádi bychom uvítali vystavovatelé, kteří by se svými modely dorazili již ve čtvrtek k večeru, abychom mohli výstavu otevřít už v pátek (i v menším počtu) pro zarezervované páteční školní exkurze dětí z mateřských a základních škol městského obvodu Poruba (není však podmínkou). Jinak hlavní instalační den je pátek.
Tématika případných modelů není vymezená. Uvítáme modely ze všech možných témat. Zájemci o účast, prosím pište co nejdříve do tohoto tématu, popřípadě s jakým modelem se hodláte účastnit, velikost, od kdy byste již mohli apod.,abych mohla akci s vedením probrat a podrobně naplánovat.
Děkuji za vaše odpovědi a vstřícnost. Budu se velice těšit na spolupráci a věřím, že se nám společně podaří touto unikátní a první výstavou v Ostravě-Porubě obohatit kulturní a společenské dění tohoto města.
S pozdravem se na odpověď těší Monika Soviarová a Danyboy.

Seznam potvrzených účastníků:
1. danyboy - hudební festival, diorama vesnice, hrad, diorama SW tatooine, diorama LOTR/HOBBIT, stavebnice dle uvážení

2.Kuba - 100% western městečko,  100% Hrad netopýří hnízdo (dle aktualní situace je jisté, že v tu dobu nebude ještě rozebrán),  100% menší bitva červenokabátníci-modrokabátníci, na 50% western důl s indiánskou vesnicí (záleží, jestli to nepadne k vůli stavby bitvy č-m),  a na 50% hasičárna z mojí obce

3. Jerzeeg - CHima dioramata

4.tomaslambo - nabízí Lamborghini Diablo SV, Lamborghini Countach (by Polo-Freak), Porsche GT3 (by Crowkiller), Honda RA 300 (by Nico71) a sety 8461 Williams F1, 8653 Ferrari Enzo.
Pokut by byl zájem, tak mohu dodat velké oficiální sety, aktuálně mám postavené: 8275 Motorized Bulldozer, 42009 Mobile Crane MK II, 42042 Crawler Crane, 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245, 42049 Heavy Lift Helicopter, 42039 24 Hours Race Car

4. Mr. Cube - "Útok na věž" rozměry 4x32 baseplate do čtverce, tzn. 64x64 studů.

5. Pavel Borúnský - betlém, piráti diorama

6. Jojík - duplo hrad, zoo

7.Yoshimaka - obě Volva + 8294, pokud bude místo pro nějaký MOC modulár, případně tématický MOC příspěvek do Space (malá vesmírná stíhačka, Blacktron MODy)

8. alternativní modely - Creator a Technic a modely, které jsem stavěl do projektu LEGO ReMake (alternativní modely ze City). Nezávazně je myšleno tak, že mám do Ostravy skoro přes celou republiku a ještě jsem o tom nemluvil se ženou... Velikostně by to bylo kolem 2 m2, tj. např. 3 až 4 školní lavice

9. Mrs. tygris volvo, rc buggynu, rc auto, serii traktorů, odtahovku , dále můžu vzít všecky simpsny , sbírku zvířat, pár draků,

10. skyrider- stavebnice, pojízdný Wall-e

11. Honzicek22- kolejiště, duplo dráha, duplo koutek

12. tomik - alternativní modely

13. Honzgry - MOCy Hadrianuv Val....

14. Chairudo - kolotoče

15. Iabella se synem - Minecraft, Spongebob

16. Hana129 s dětmi ze Zš - Žs Kobeřice, MIndstorms, technic sety, pohádky, mozaiky, kolekce sošek.

17. Sami - sety Technic, vlaky

18. Hacislav - sbírka stíhaček TIE, sbírka minifigurek

Kuba

Ostrava super.  :D

Nabízím několik věcí:

1 100% western městečko
2 100% Hrad netopýří hnízdo (dle aktualní situace je jisté, že v tu dobu nebude ještě rozebrán)
3 100% menší bitva červenokabátníci-modrokabátníci
4 na 50% western důl s indiánskou vesnicí (záleží, jestli to nepadne k vůli stavby bitvy č-m)
5 a na 50% hasičárna z mojí obce

jerzeeg

zdar, pocitam s tim, ale podobne jako v Olomouci, jeste nevim, co presne nabidnu :)

tomaslambo

Mohu nabídnout stejné technik auta, která jsem vystavoval loni ve Frýdku: Lamborghini Diablo SV, Lamborghini Countach (by Polo-Freak), Porsche GT3 (by Crowkiller), Honda RA 300 (by Nico71) a sety 8461 Williams F1, 8653 Ferrari Enzo.
Pokut by byl zájem, tak mohu dodat velké oficiální sety, aktuálně mám postavené: 8275 Motorized Bulldozer, 42009 Mobile Crane MK II, 42042 Crawler Crane, 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245, 42049 Heavy Lift Helicopter, 42039 24 Hours Race Car

Mr. Cube

Zdravím,

únor? To bych mohl něco stihnout. Předběžně tedy přislibuji účast.  :)

Chairudo

3 výstavy v 1 měsíci? No, byly tu i bláznivější nápady  ;D
Pokud mi do toho něco nevleze hlásím se s Ruským kolem 40x220x235cm a nějakými pohyblivými atrakcemi na 1 stůl.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik

Zdravím ,
pokud by byl zájem, tak bych nabídnul duplo hrad, a mohl bych ho instalovat už ten čtvrtek večer.

danyboy

Kuba - Super! Zapisuji tedy zatím vše, jo?

jerzeeg - A měl by jsi alespoň přibližnou představu o velikosti? :)

tomaslambo - Určitě je zájem o všechny vyjmenované modely, vč. oficiálních stavebnic. ;)

Mr. Cube - Tak vítáme tedy havířovské bratry.  >:D Stejně jako jerzeeg. Přibližné rozměry? 50x50 cm nebo 500x500cm?  >:D

Chairudo Jak mam slyšela o Ruském kole, tak vyskočila radostí! :D

jojik Duplo tématika, paráda!  :) Zájem rozhodně je! :)



hawran

Dany, chápu to tak, že je zájem i o tovární sety? Ne jenom o MOCy?
Bricks Forever!

danyboy

Citace od: hawran kdy 05.10.2016, 08:17:32
Dany, chápu to tak, že je zájem i o tovární sety? Ne jenom o MOCy?

Pokud se jedná o stavebnice, na "určitě úrovni", (Nadupané technic modely, UCS a všeobecně zajímavé stavebnice), tak vítáme. Popřípadě nejaká zajímavá expozice. Průřez historie LEGO stavebnic apod...

yoshimaka

Je-li zájem, Můžu poskytnout obě Volva + 8294, pokud bude místo pro nějaký MOC modulár, případně tématický MOC příspěvek do Space (malá vesmírná stíhačka, Blacktron MODy)
Lust och fägring stor

Tomik

Zatím nezávazně nabízím své alternativní modely - Creator a Technic a modely, které jsem stavěl do projektu LEGO ReMake (alternativní modely ze City). Nezávazně je myšleno tak, že mám do Ostravy skoro přes celou republiku a ještě jsem o tom nemluvil se ženou... Velikostně by to bylo kolem 2 m2, tj. např. 3 až 4 školní lavice.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

danyboy

Citace od: yoshimaka kdy 05.10.2016, 13:34:31
Je-li zájem, Můžu poskytnout obě Volva + 8294, pokud bude místo pro nějaký MOC modulár, případně tématický MOC příspěvek do Space (malá vesmírná stíhačka, Blacktron MODy)

Modular by se dal zakomponovat do bloku oficiálních modularů.

danyboy

Citace od: Tomik kdy 06.10.2016, 09:06:44
Zatím nezávazně nabízím své alternativní modely - Creator a Technic a modely, které jsem stavěl do projektu LEGO ReMake (alternativní modely ze City). Nezávazně je myšleno tak, že mám do Ostravy skoro přes celou republiku a ještě jsem o tom nemluvil se ženou... Velikostně by to bylo kolem 2 m2, tj. např. 3 až 4 školní lavice.

To zní moc fajn. Určitě se ozvi, až toho budeš vědět více!

Mrs.Tygris

pokud bys měl zájem o nějaké technic modely tak nabízím volvo, rc buggynu, rc auto, serii traktorů, odtahovku , dále můžu vzít všecky simpsny , sbírku zvířat, pár draků, ovšem zatím nemůžu na stopro ....

danyboy

Monika:

Pěkný dobrý den, zatím velice děkuji všem, kteří se přihlásili na výstavu v Ostravě - Porubě. Vedu vše v evidenci. Vzhledem k tomu, že na kostky.org nechodím, všechny informace sděluje mi danyboy, na kterého se můžete dále obrátit v případě jakýchkoliv dotazů. Případní další zájemci o vystavovaní, hlaste se do 31.10.

Děkuji, těším se na spolupráci.
S úctou Soviarová Monika

Tomik

Citace od: Tomik kdy 06.10.2016, 09:06:44
Zatím nezávazně nabízím své alternativní modely - Creator a Technic a modely, které jsem stavěl do projektu LEGO ReMake (alternativní modely ze City). Nezávazně je myšleno tak, že mám do Ostravy skoro přes celou republiku a ještě jsem o tom nemluvil se ženou... Velikostně by to bylo kolem 2 m2, tj. např. 3 až 4 školní lavice.
Po dohodě se ženou potvrzuju svojí účast. Přijel bych nejspíš v pátek večer nebo v sobotu ráno. Nevylučuju ani příjezd v pátek ráno tak, abych mohl vystavovat už v pátek, ale to potvrdím až později podle aktuální situace.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

danyboy

Ahoj Yoshimaka a Mrs. tygris
Určitě bychom uvítali vše nabízené, avšak některé stavebnice již nabídlo více lidí, tak je třeba se rozhodnout kdo by vzal co. :)

Daniel

danyboy

Citace od: Tomik kdy 09.10.2016, 19:20:43
Citace od: Tomik kdy 06.10.2016, 09:06:44
Zatím nezávazně nabízím své alternativní modely - Creator a Technic a modely, které jsem stavěl do projektu LEGO ReMake (alternativní modely ze City). Nezávazně je myšleno tak, že mám do Ostravy skoro přes celou republiku a ještě jsem o tom nemluvil se ženou... Velikostně by to bylo kolem 2 m2, tj. např. 3 až 4 školní lavice.
Po dohodě se ženou potvrzuju svojí účast. Přijel bych nejspíš v pátek večer nebo v sobotu ráno. Nevylučuju ani příjezd v pátek ráno tak, abych mohl vystavovat už v pátek, ale to potvrdím až později podle aktuální situace.

Super!  :)

peki


danyboy

Citace od: peki kdy 23.10.2016, 08:44:57
Prosím mrkněte sem. Dík

Ahoj, bylo rozhodnuto pro termín 17.-19.2.2017. Čili výstavy se nějak nepřekrývají a navíc je mezi nimi dostatečný odstup pro případné vystavovatele na obou akcích.

Tomik

Jak už jsem psal ve vlákně u olomoucké výstavy, víkendové akce mají pro mě prioritu, takže se mnou můžete i nadále počítat. Zároveň jsem rád, že už známe přesný termín výstavy v Ostravě.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

Uvidíme až bude znám termín stavebního víkendu v Praze, ten pro mě bohužel bude závazný.  Kolo ale k dispozici bude pořád, tak ho v nejhorším případe mužů před výstavou přivézt a složit a po výstavě odvézt.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

yoshimaka

Citace od: danyboy kdy 11.10.2016, 10:06:12
Ahoj Yoshimaka a Mrs. tygris
Určitě bychom uvítali vše nabízené, avšak některé stavebnice již nabídlo více lidí, tak je třeba se rozhodnout kdo by vzal co. :)

Daniel

Tím pádem se jednoduše rozhodněte, co chcete, dal jsem nabídku, a je na Vás, od koho vezmete. De-facto předpokládám, že kdo doveze více věcí na výstavu, tak vezme i ty, které jsou nabídnuty vícekráte.
Lust och fägring stor

Stimpi

Citace od: tomaslambo kdy 04.10.2016, 07:19:35
Mohu nabídnout stejné technik auta, která jsem vystavoval loni ve Frýdku: Lamborghini Diablo SV, Lamborghini Countach (by Polo-Freak), Porsche GT3 (by Crowkiller), Honda RA 300 (by Nico71) a sety 8461 Williams F1, 8653 Ferrari Enzo.
Pokut by byl zájem, tak mohu dodat velké oficiální sety, aktuálně mám postavené: 8275 Motorized Bulldozer, 42009 Mobile Crane MK II, 42042 Crawler Crane, 42043 Mercedes-Benz Arocs 3245, 42049 Heavy Lift Helicopter, 42039 24 Hours Race Car

K Tomaslamboj můžu předběžně doplnit ofiko 8145 - Fiorano, 8674 - F1 Racer, 8386 - F1 racer, 8458 - Silver champion, 42000 - GP racer ... případně motorky ...třeba ;)

Hacislav

No já bych měl zájem se taky přidat.
Můžu nabídnou: dřevařskej truck, vetší sety (konkrétní bych skonzultoval s Danym, ať nevezu něco co on má ve své rozsáhlé sbírce), ukázku ze sbírky figů, + mám nějaké věci rozestavěné, které do té doby by měli být hotové.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Mr. Cube

Prosím o aktualizaci u mě - prozatím dílko s názvem "Útok na věž", rozměry 4x32 baseplate do čtverce, tzn. 64x64 studů. Díky.

danyboy

Citace od: Hacislav kdy 30.10.2016, 21:43:34
No já bych měl zájem se taky přidat.
Můžu nabídnou: dřevařskej truck, vetší sety (konkrétní bych skonzultoval s Danym, ať nevezu něco co on má ve své rozsáhlé sbírce), ukázku ze sbírky figů, + mám nějaké věci rozestavěné, které do té doby by měli být hotové.

Ahoj, to zní zajímavě. :)) Právě dávám dohromady seznam dostupných velkých setů, jelikož je tu spousta technic stavebnic, které nabízí více Afolů.

peki


Honzgry

Mohu nabídnout model Titanicu, dioráma Hadriánova valu a model Messersmithu BF109. Hadriánův val není ještě komplet, ještě zbývá dodělat Akvadukt a cestu, popřípadě dooživit více figama. http://honzgry.rajce.idnes.cz/Titanic/ http://honzgry.rajce.idnes.cz/Hadrianuv_val_vol.2/ http://honzgry.rajce.idnes.cz/Messersmith/