(vlastné) modely - Cavelon & syn

Založil Cavelon, 27.11.2005, 18:51:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon

Ako voľné pokračovanie threadu o hasičských setoch z Makra Vám prinášam malú obrazovú reportáž z dnešného Kubkovho výtvoru. Je to nová hasičská stanica s príslušenstvom a zásah hasičov po založení ohňa nejakými vagabundami v blízkosti stanice. :)

J_BOB

preco ma vacsina hasicov naopak prilby?  ???
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Cavelon

Citace od: J_BOB kdy 27.11.2005, 18:59:18
preco ma vacsina hasicov naopak prilby?  ???

Autor sa pomýlil. :) Odflákol štúdium legových návodov. ;D Už to opravil a sľubuje, že už bude dávať prilby správne. ;)

J_BOB

vyzera to ako keby si davali slofika :) ale inak velmi pekne :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Micho

Citace od: Cavelon kdy 27.11.2005, 18:51:56
Ako voľné pokračovanie threadu o hasičských setoch z Makra Vám prinášam malú obrazovú reportáž z dnešného Kubkovho výtvoru. Je to nová hasičská stanica s príslušenstvom a zásah hasičov po založení ohňa nejakými vagabundami v blízkosti stanice. :)

To fakt malý Kubko postavil sám? Stavím sa, že si mu C aspoň niečo pomáhal. Hlavne to prevedenie požiarnej stanice sa mi ráta. Tie šikmé okná tam vyzerajú dobre. Máte slušnú hasičskú zásahovú jednotku. Vidím, že aj pod Tatrami sa schyľuje k stavbe slušného mesta ...  8)

Cavelon

#5
Citace od: Micho kdy 27.11.2005, 19:45:38
To fakt malý Kubko postavil sám? Stavím sa, že si mu C aspoň niečo pomáhal.

Áno, postavil to takmer sám. Ja som ho iba trochu usmerňoval a najmä zásoboval potrebnými dielikmi. :)
_____________________________________________________________

Na nasledujúcich obrázkoch sú 2 nové Kubkove kreácie zo včerajška - cestárske autíčko na kreslenie vodorovného dopravného značenia, čiže čiar a stojan na tankovanie benzínu (nafty):

Jarmila

Stojan moc hezký. Auto na malování čar mýho Josífka postavit nenapadlo, protože jsme ho v našem Zapadákově nikdy neviděli.
V lego žákovské knížce má Tvůj Kubko ode mne velkou  1 s *.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!