(Vlastní) Star Wars dokovací stanice

Založil komluk, 25.01.2017, 23:40:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

komluk

Zdravím všechny kdo jsem zabloudili,

rád bych zde uvedl další z mé série dokovacích stanic...
Stavba sama o sobě myslím nepotřebuje komentář, jen mě napadá, že asi budu potřebovat víc TIE fighetrů  :D

Kvalita fotek a ořezu není ideální ale podívání snad stačí.
Více fotek zde: https://www.flickr.com/photos/89966977@N03/

5 by komluk, on Flickr

2 by komluk, on Flickr

4 by komluk, on Flickr

6 by komluk, on Flickr

HD

Tvoje stavby na mě působí vždy velmi čistým dojmem, což je rozhodně pozitivum. Jen tak dál.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Pool

Vypadá to dobře a neomezoval bych se jen na TIE fightery a zakotvil tam klidně i další imperiální létavé stroje :D. Taky by nebylo špatné doladit  terén, nějaké ty kamínky, tmavší vyšlapané místa od vchodů...

STARHAWK

Pekna myslienka a aj celkom dobre prevedena. Pridam nejake komenty, namety na zlepsenie:
- teren jednoznacne spestrit aby to neposobilo tak umelo
- to prve poschodie sa mi zda byt trochu nizke pre vzlet a pristavanie tam moc placu na manevrovanie nemaju
- mozno by vizerali plosiny zaujimavejsie keby mali nejaky iny tvar nez stvorec
- pre bezpecnost pilotov a personalu nejake to zabradlie mozno ? Hodilo by sa potom ale malinko zvecsit plochu plositny alebo zabradlie namontovat na okraj plosiny
- nejake signalne svetla na podlahe plosiny by mozno boli zaujimave a uzitocne na navadzanie za slabsej viditelnosti

BTW bolo uz niekde presne ukazane ako sa lezie na TIE bez rebriku ? To same by platilo aj pre X-W :)

Mtron

Pěkné, čisté linie. Jenom přistávací platforma mi přijde malá a výška mezi nimi taky. Platforma je dost chudá, chybí mi tam nějaké navigační světla, maják, či nějaký znak. Možná by to mohl oživit nějaký droid, mechanik a nářadí s přístroji. Jinak paráda, vždy to jde vylepšit. Jednotka stromtrooperu nebude hlídat vchod do stanice? Věž či něco podobné ? zákop, wall ??
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peter

No je to pořádný macek! Na první pohled to na fotce, jako již tradičně, nevypadá, ale v reálu to bude ohromné. Stavba se mi celkové líbí i tím trochu méně tradičním motivem.

Krom výše popsaných větších nedostatků mně chybí ale ještě jedna věc. Z prvního patra je možné jak posádce, tak mechanikům k zaparkovaným lodím každé plochy vstoupit pohodlně velkými dveřmi. Takovýto vstup ale již nevidím u druhého patra, kde je neznačen pouze nějaký servisní střešní vchod z vnitřního žebříku na střechu k anténám. Je zde sice i jeden žebřík z jedné plošiny, ale zbylé dvě namají ani to. Zejména bych tedy opravil tuto část, kdy bych věž protáhl tak, aby zde mohla být stejná vrata pro všechny tři plochy, tak jako tomu je v prvním patře.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.