Stavění mozaika pro LEGO

Založil peki, 13.08.2020, 08:50:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Villa Legina

Fuuuha, prepáčte mi ten koment, nie je smerovaný proti vám. Ale je to celé totálne spooky, tie handry nik nebude kupovať, skončia v spaľovni.

samy405

Citace od: Villa Legina kdy 20.10.2020, 19:33:44
Fuuuha, prepáčte mi ten koment, nie je smerovaný proti vám. Ale je to celé totálne spooky, tie handry nik nebude kupovať, skončia v spaľovni.

Nejsem pro aby někdo byl veřejně propírán ... ale ty se už vzpamatuj !!!

samy405

Petre - Děkujeme za možnost si vyzkoušet jak to vlastně je a vypadá to zajímavě. Ty malé kousky byly zvláštní ale celek je hezký a už to dává smysl :)

Villa Legina

Citace od: samy405 kdy 21.10.2020, 20:16:54
Citace od: Villa Legina kdy 20.10.2020, 19:33:44
Fuuuha, prepáčte mi ten koment, nie je smerovaný proti vám. Ale je to celé totálne spooky, tie handry nik nebude kupovať, skončia v spaľovni.

Nejsem pro aby někdo byl veřejně propírán ... ale ty se už vzpamatuj !!!
Nemôžem za to, že vidím budúcnosť. Tá kolekcia bude prepadák. Sú to najotrasnejšie handry aké kedy levis vyrobil, bude to stratová vec.

danyboy

#34
Citace od: Villa Legina kdy 21.10.2020, 21:13:39
Citace od: samy405 kdy 21.10.2020, 20:16:54
Citace od: Villa Legina kdy 20.10.2020, 19:33:44
Fuuuha, prepáčte mi ten koment, nie je smerovaný proti vám. Ale je to celé totálne spooky, tie handry nik nebude kupovať, skončia v spaľovni.

Nejsem pro aby někdo byl veřejně propírán ... ale ty se už vzpamatuj !!!
Nemôžem za to, že vidím budúcnosť. Tá kolekcia bude prepadák. Sú to najotrasnejšie handry aké kedy levis vyrobil, bude to stratová vec.

V zahraničí si to nadšence najde. U nás to časem tak, či tak skončí v outletu v 75%. Na český streetwear, který by měl být cílovka se to po bohužel tolik nechytá. :(

peki

Citace od: peter kdy 20.10.2020, 18:38:24
Předem bych se chtěl moc omluvit, že jsem se s výsledkem neozval dříve. Bohužel finální materiály se ke mně též dostali až minulý týden a tak postuji až nyní.

A nějaké fotky z průběhu stavění nejsou?  ???

danyboy

Citace od: peki kdy 22.10.2020, 10:27:12
Citace od: peter kdy 20.10.2020, 18:38:24
Předem bych se chtěl moc omluvit, že jsem se s výsledkem neozval dříve. Bohužel finální materiály se ke mně též dostali až minulý týden a tak postuji až nyní.

A nějaké fotky z průběhu stavění nejsou?  ???

Něco jsem vyhrábl v telefonu.

peki

Díky.

Bylo by fajn aby se na kostkách objevovala dokumentace "automaticky" a průběžně. I ve stávající složité době děláme hodně věcí. Já je mám za úkol hlásit do Lega. Za aktivitu dostáváme "puntíky". 

Opravdu mi pomůže, pokud se na kostkách dostanu i k nějaké fotce (nebo odkazu na foto album/video).


Chairudo

Taky přidám dvě pracovní  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hacislav

Už se to nějak vyvinulo s ohodnocením (finačním) za odvedenou práci?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.