Pohyblivý svět 2017 Brno IV.

Založil Mrs.Tygris, 03.09.2016, 12:46:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

444martinhanak

Zde je několik málo fotek ze tříd.
Magda také chtěla zaznamenat výtvory návštěvníků.

Mrs.Tygris

#91
Výstava úspěšně za námi takže slíbené info :

Počet návštěvníků: sobota celý den nepříjemně propršelo  cca 800, neděle zbytek, celkem - 2117 náštěvníků
Počet AFOlů: 15 afolů zůčastněných z toho soutěžících 14, a 5 pomocníků ( moje mamka, Bob, kluci od 444martina, malá Terezka od jerzeega) celkem teda 20 po všechny tři dny ( od pátku do neděle)
plocha expozice: 460 m2 ( 5 tříd 7x10 m, atrium v prvním poschodí a v přízemí
adresa akce: Brno, Lerchova 63
datum akce:23.9.2017 a 24.9.2017
Prodej Lega (A/N): Ano

Facebook: https://www.facebook.com/events/837716419739207/permalink/857209911123191/

dále proběhla stavitelská soutěž pro děti s věcnými cenami

prosím vyberte nejlepší výtvory dětí v kategoriích : do 4 let věku, od 5 do 9 let, a nad 9 let, nejlépe do konce týdne (1.10.2017) ať můžu v pondělí poslat ceny dětem

http://mrs-tygris.rajce.idnes.cz/Soutezni_modely_Pohyblivy_svet_2017%2C_kat._do_4_let/
http://mrs-tygris.rajce.idnes.cz/Soutezni_modely_Pohyblivy_svet_2017%2C_kat._5_-_9_let/
http://mrs-tygris.rajce.idnes.cz/Soutezni_modely_Pohyblivy_svet_2017_kat._nad_9_let/

náštěvníci měly také možnost vyplňovat anonnymí dotazníky, kdo bude mít zájem o přesnější data z těchto dotazníků napíše mi SZ, prozatím stále zpracovávám proto nyní stručně:
nejmladší pisatel 7let , nejstarší pisatel 85 let,
vesměs pozitivní názor na výstavu, konkrétně pouze dva vyloženě negativní, a asi 1/3 bez přímého kometáře ( tudíš beru jako neutrální názor)
nyní z pera náštěvníků :

1) chvála  ;) :
" Nejlepší výstava s výborným výkladem " dispečer MHD, 61let
"Nádhera, nejlepší výstava lega jakou jsem viděla a naštívila s rodinkou" zaměstnanec PdF MU, 39let
" Moc hezké, rádi přijdeme zase příště." osvč, 37let
"Super! Obdivuji odhodlanost vystavovatelů a ochotu půjčit vše dětem :-)" pečovatelka,40 let
"napadité stavby, je vidět Velké nad šení pro malou věc" žák, 7let
" perfektní, děti odsud nedostanem " mateřská dovolená, 32let
" Jsme ohromeni!!" učitelka, 34let
" příjemné překvaní pro děti i dospělé " žák, 8let

2) chála s nápady  ;D )
" úplně úžasné, chceme další blíž u nás( přinesu svoje "techniky")" automechanik, 26let, Příbor
" víc kolejiště" žák, 10let
" hezky připravené, více doprovolníků hlídající neukázněné náštěvníky" VŠ učitel
" Výborná akce, mohla by být častěji " učitelka, 43let
" super výstava !!! Bylo by skvělé vytvořit stálou expozici LEGO + Dětský Lego svět" žák, 9let
" super, koutek pro rodiče by se hodil :) " soudní zapisovatelka, 34let
" výstava super , Pán prstenů " student, 14let
" super za všechny 4, chyběla nám hvězda smrti :) " mateřská dovolená, 30let
nejdelší komentář :
" výstava byla super pro malé i pro tatínky, jinak cením velkou trpělivost se vším. Možná by se příště mohli více zapojit tvůrci a předat své nápady a myšlenky té malé generaci, co je tu dle mého naprosto udivená" automechanik, 33let

a teď se přznejte kdo to z kostek psal  >:D :
"snad se přístě taky zúčastním" skladník, 27let, dozvědel se o výstavě na kostky.org

během sobotního večera také proběhl videohovor na Nový Zéland s menadruhou ( na výstavě jej zastupoval ml. bratr Mirek), všechny vás pozdravuje  :D

k dalšímu ročníku: předběžně je zájem opět ve škole stím že se můžeme rozšířit i do celého prvního patra ( tj. cca dvakrát takový prostor), lidé mají také zájem, tyto akce jsou velmi oblíbené

pro zamyšlení : byli my nabídnuty prostory pro obdobnou výstavu v Rousínově ( městečko na půl cestě Brno - Vyškov, cca 5000 obyvatel), návrch jsem přednesla v neděly při vyhodnocování odezvou a nápadem bylo, udělat ji v kruhu místních kostkařů ( Jihomoravsko???) Olomocko ???) , Boba k tomu napadlo že v tomto případě lze udělat výstavu i v pátek pro skupiny ze škol, nějaký jíný názor ?

Hacislav

#92

Pohyblivý svět 2017 foto by Emil  Emilovič, on Flickr

celé album

Omlouvám se že nemám fotky davů a přeplněných tříd, jelikož když byli ve třídách davy, tak jsem se musel věnovat jim, nikoliv jejich focení.  :-\
A obráceně, když jsem se konečně dostal k focení, tak už davy byli fuč...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peki

Připravujeme potisk kostek s názvem výstavy a torzo figa jako vizitku. Vše se týká vystavovatelů 2017. Jde o zkušební výrobní sérii.


Pro vystavovatele vyrábíme potištěné kostky

A torzo figa jako vizitku