Jeden mensi ulovek

Založil werrac, 15.12.2005, 09:55:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

werrac

Tak mi to neda, abych se nepochlubil poslednim ulovkem,
ryze nahodnym, podle hesla, Stesti se obcas unavi a .....

chadzi

najs. ebay nebo jinej zdroj? (sklepni ulovek, atd... ;D)

werrac

Jako vetsinou u me starsi veci, Ebay.de.
Stav sice neni zrovna 1A, ale melo by to
byt komplet i s navodem. A za ty penize ........

chadzi

nj ebay rulz, ja tam koupil 2 UCSka za polovinu ceny S@H  8)

Cavelon

Citace od: werrac kdy 15.12.2005, 10:18:47
A za ty penize ........

Tak nás už nenapínaj a prezraď, na koľko Ťa vyšiel ten krokáč. ;)

werrac

No vypada to zatim, pokud se nic nezkomplikuje
na 1700 Kc, vcetne poslani penez a dopravy do CR :-)

Cavelon

Citace od: werrac kdy 15.12.2005, 10:25:58
No vypada to zatim, pokud se nic nezkomplikuje
na 1700 Kc, vcetne poslani penez a dopravy do CR :-)

Tak to je super cena! Gratulujem! ;)

werrac

Dekuji :-) Snazim se uz od unora letosniho
roku, ale vzdy to slo hodne vysoko, sveho
casu lezly obycejne 4551 az ke 110Eurum,
o pseudo MOC ala 4551 krokodyl nemluve.

KLF

Citace od: werrac kdy 15.12.2005, 09:55:28
Tak mi to neda, abych se nepochlubil poslednim ulovkem,
ryze nahodnym, podle hesla, Stesti se obcas unavi a .....

Nedavno som tento model vydrazil pre Michatu z fora. Ono nie je tazke najst krokodyla, tazke je najst krokodyla v KOMPLETNOM stave za prijatelnu cenu. No a prave ten kompletny stav som dlho hladal pre neho. Kompletny stav znamena aj to, ze su vsetky dieliky spravnych farieb, ale aj to, ci to ma vsetky nalepsky (na to som pri tom Michovom modeli dost na eBay pozeral). No a ako vidim, ten Tvoj tiez nema tie biele nalepky na paneloch s celnym sklom pri dverach. Na Lugnete to je vidno. Tam vlastne pokracuje ta biela linka od dveri. Ja viem, je to minimalny detail, ale faktom je, ze s tymi nalepkami sa to lahko najst neda.
Terminated.

hobby

Je pravda, že zrovna tyto nálepky, jak o nich mluví KLF - v podstatě malé trojůhelníčky asi 1,5 cm - nikdy pořádně nedržely a samy se odlepily a ztratily. Tak jsem si vystřihnul nové z bílé samolepky a odlepily se také (asi pnutím v tom ohybu na hraně panelu). Tak tam dnes nemám pro jistotu nic.

TomG

No nevim zrovna tyhle samolepky sem mel v kiloware 2x (ackoliv jine samolepky tam vlastne nebyly) , na tech arsicich jsou totiz ty bile lichobezniky 2 kusy z kazde strany a ja tu jeden ten arsik jeste mam, pze ten arsik co byl pouzity, byla nalepena na 4563 jen jedna sada, ale uz byla odrbana tak sem tam nalepil druhou, vzhledem k tomu, ze je to bile, tak by stacilo nekde vzit lesklou bilou samolepku a vystrihnout to z toho a nalepit. Nemel by byt poznat rozdil. Leskle bile samolepky tu mam. V nejakem lepe zasobenem papirnictvi je treba se poptat na bilou lesklou samolepici A4 do laserove tiskarny. Meli by prodavat i jeden kus, stoji to do 20 kc.
Only the best can survive.

TomG

Citace od: hobby kdy 15.12.2005, 11:40:15
Je pravda, že zrovna tyto nálepky, jak o nich mluví KLF - v podstatě malé trojůhelníčky asi 1,5 cm - nikdy pořádně nedržely a samy se odlepily a ztratily. Tak jsem si vystřihnul nové z bílé samolepky a odlepily se také (asi pnutím v tom ohybu na hraně panelu). Tak tam dnes nemám pro jistotu nic.

A zkousel si tu samolepku pred nalepenim v miste ohybu ohnout a nechat ohnutou at si zvykne na novy tvar a az pak nalepit ?
Only the best can survive.

hobby

Těžko ohnout, aby se nepřilepila sama k sobě. Chtělo by to spíše kvalitnější materiál. Všichni vímě, jak kvalitně drží například cenovky na krabicích (nejen papírových, i plastikových). To skoro zuřím, protože se to těžko odstraní beze stop.

TomG

Citace od: hobby kdy 15.12.2005, 12:06:05
Těžko ohnout, aby se nepřilepila sama k sobě. Chtělo by to spíše kvalitnější materiál. Všichni vímě, jak kvalitně drží například cenovky na krabicích (nejen papírových, i plastikových). To skoro zuřím, protože se to těžko odstraní beze stop.

Ohnout jeste na tom podkladnim papire, pred nalepenim.
Only the best can survive.

werrac

#14
Ty trojuhelnicky jsou problem, u 4563 jsem je nakonec odstranil, vic se mi to libi bez nich, nez koukat, jak zase berou roha .....

Jinak je tam i par jinych nedostatku, ale vsechny bych mel bez problemu opravit ze svych zasob :-)

hobby

Jo, jasně. To jsem nezkoušel. Pokud to ještě jednou budu lepit, tak tímhle způsobem. Ale stejně rozhodující jsou kvalitní samolepky, totiž právě takové, neodlepitelné, kterými polepují -  ke vzteku všech -  obaly od zboží.

TomG

Citace od: hobby kdy 15.12.2005, 13:07:03
Jo, jasně. To jsem nezkoušel. Pokud to ještě jednou budu lepit, tak tímhle způsobem. Ale stejně rozhodující jsou kvalitní samolepky, totiž právě takové, neodlepitelné, kterými polepují -  ke vzteku všech -  obaly od zboží.

No prave. Bilych lesklych samolepek se dela vic druhu, staci jen najit takovou co ma dobry lep a patricne dilky z toho vyriznout. Coz u tech ruznych pasku a troujuhelnicku by nemel byt problem.
Only the best can survive.

werrac

Tak jsem ted videl teoreticky jiz sveho krokodyla v aukci, absolutne ta sama fotka, tak doufam, ze si ji jen nekdo sosnul a ne ze drahy nemec prodava znovu ...... Poslal mi cislo konta, ale neposlal dalsi dulezite informace a od te chvile ho marne uhanim :-(.

Colonel32

v aukci? stejny prodejce?

spise se koukni do popisu u obo prodejcu, jeden z nich tam zrejme bude mit malym pismem napsano, ze foto je pouze ilustracni... (dat nekam fotku kompletni 6086, to by byla teprve svinarna)

KLF

Citace od: werrac kdy 19.12.2005, 11:40:22
Tak jsem ted videl teoreticky jiz sveho krokodyla v aukci, absolutne ta sama fotka, tak doufam, ze si ji jen nekdo sosnul a ne ze drahy nemec prodava znovu ...... Poslal mi cislo konta, ale neposlal dalsi dulezite informace a od te chvile ho marne uhanim :-(.

Niekedy to je s nimi tazke. Mne de facto staci na prevod meno a IBAN. Je to malo, ale banka to uz za tychto pdmienok vie poslat, lebo nazov banky zisti z IBANu. Za normalnych okolnosti potrebujem meno, IBAN (alebo cislo uctu) a nazov banky.
Terminated.

Colonel32

nemuzu si pomoct, ale ja zatim problem nikdy nemel... emaily vetsinou posilam skrz ebay, aby to nevyfiltroval jeho email jako spam, a uz kdyz vyhraju predmet, tak prodejci pisu email, ze jsem vyhral, a at mi posle sve jmeno, adresu, BIC a IBAN (nutne veci pro prevod) obcas teda neposlou tu adresu, takze do nich musim ryt jeste jednou, ale jinak vetsinou chteji penize co nejdrive, tak se snazej poslat  ;D

Cavelon

Citace od: werrac kdy 19.12.2005, 11:40:22
Tak jsem ted videl teoreticky jiz sveho krokodyla v aukci, absolutne ta sama fotka, tak doufam, ze si ji jen nekdo sosnul a ne ze drahy nemec prodava znovu ...... Poslal mi cislo konta, ale neposlal dalsi dulezite informace a od te chvile ho marne uhanim :-(.

Heh, možno sa mu tá suma málila, tak to tam šupol znovu a na Teba sa vykašľal. >:(
BTW mohol by si sem hodiť link na tú novú aukciu, nejak to s tým obrázkom (ak to je ten, čo máš hneď na začiatku tejto témy) neviem nájsť.

werrac

#22

Cavelon

Citace od: werrac kdy 19.12.2005, 12:11:52
Odkaz

Vďaka! Nemá číslo setu v nadpise, preto som to nenašiel.
Je to ten istý predávajúci, čo minule?
Ozaj, má tam napísané, že posiela iba v Nemecku. Ako to bolo u toho, čo si vyhral?

KLF

Terminated.

werrac

Minule od nekoho jineho s mnohem lepsim feedbackem, mel EU, vyhral jsem ve stredu vecer, hned jsem mu psal, pak mi prisel ten poloautomatizovanej vycuc, pak jsem mu znova psal a dnes dopoledne mi nad timhle inzeratem zatrnulo ...... Jen doufam, ze tenhle to nahodou potkal, rekl si prodam svuj a stahnul fotku.

Cavelon

Ešte by si mohol postnuť link na tú starú aukciu, aby sme si to mohli porovnať, možno nás niečo napadne. ;)

werrac

#27
Vyhrana aukce -
dlouhatánskej link

ADMIN: Čéče, to nevidíš, že tyhle lovosický linky totálně rozhoděj layout fóra (já mám tedy 1280 na šírku a přesto mi to rozhodí)... Zkracujte dlouhý linky, není to taková práce...!

Omlouvam se ........

KLF

No obrazok je ten isty, o tom niet pochyb. Podla mna ale je to len prebraty obrazok a nie je to ten isty predajca. Ved uvidis. ;)
Terminated.

Cavelon

Predajcovia nie sú z toho istého mesta, dokonca tie mestá ani nie sú blízko pri sebe, hrubý odhad 500 km. Takže ja usudzujem, že aj napriek tomu, že použili rovnaký obrázok, v tej novej aukcii nejde o Tvojho krokáča. :)