help

Založil Bryan, 24.06.2005, 19:28:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bryan

nechtěl by se někdo obětovat a vše důležité o tomhle programu mi napsal v jedné správě vůbec to nechápu a odkaz ke stažení by taky nebyl???

myth

1) Pozriem si staršie diskusie v tomto oddelení - možno už o tom niekto niečo písal - napíklad tu.

2) Kliknem na príslušný odkaz v prvom príspevku - Robova stránka. Ako vidíš, sú tam tutoriály.

3) Som na tomto fóre kratšie ako ty, ale stihol som si všimnúť, že za odborníka na L-Cad tu platí Rob.

4) Takže tento thread je v podstate zbytočný.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Bryan

no tak MLCAD jsem si úspěšně nainstaloval se vším všady ale i tak si nevím rady bohůžel ho nemám počeštěnýný protože na Robově stránce jsem češtinu k 3,20 nenašel prosím o radu jak dostat dílky z nástrojové lišty do obrázku?

Cavelon

Citace od: Bryan kdy 12.07.2005, 07:14:04
prosím o radu jak dostat dílky z nástrojové lišty do obrázku?

Drag and drop. Myšou posunieš kurzor na vytúžený dielik, stlačíš ľavé tlačidlo na myši a držíš, nepustíš! Potom ťaháš myšou dielik na okienko, v ktorom sa kreslí a tam, kde chceš položiť ten dielik, tak tam až teraz uvoľníš tlačidlo na myši.

Bryan

mám další problém dám si tam podložku a staví mi to zespodu když přesunu nějaký brick na podložku v okénku top co stím?

Cavelon

Citace od: Bryan kdy 12.07.2005, 07:57:30
mám další problém dám si tam podložku a staví mi to zespodu když přesunu nějaký brick na podložku v okénku top co stím?
Musíš to poposúvať aj v ostatných okienkach - v každom posúvaš v inej osi.

Cavelon

Citace od: Bryan kdy 12.07.2005, 08:02:47
no zkusím, dík to ale to když budu stavět hrádek tak to bude na dlouho...
Prvý model je vždy babračka - dlho to trvá, lebo ešte nemáš potrebnú zručnosť. Ale práve tým stavaním ju získaš a potom Ti to už pôjde rýchlejšie, len treba vydržať, byť trpezlivý a nevzdávať sa! ;)

betakaroten

Mám další dotaz: co se stane, když na počeštěnou verzi 3.11 nahraju anglickou 3.20? Nebude se to nějak hádat?

Cavelon

Citace od: betakaroten kdy 12.07.2005, 09:23:41
Mám další dotaz: co se stane, když na počeštěnou verzi 3.11 nahraju anglickou 3.20? Nebude se to nějak hádat?

Ja som síce českú verziu nemal, ale keď som nainštaloval 3.20 do toho istého adresára, tak tú staršiu verziu to presunulo do podadresára a v pôvodnom adresári je teraz nová verzia. Nemal som potom žiadne problémy, funguje aj stará aj nová verzia. Jedine, čo som musel ručne spraviť - bolo prepísať názov súboru .exe pre ikonku, čo mám na ploche.

Bryan

#9
tak trochu se pochlubím  ;)

update se střechou

Cavelon

Citace od: Bryan kdy 12.07.2005, 15:38:07
tak trochu se pochlubím  ;)
update se střechou

:o Vzhľadom na Tvoje raňajšie otázky by som nebol očakával, že tu dnes uvidím takýto výtvor. Milo si ma prekvapil! ;)

Bryan

#11
To Cavelon: já stavím domi domy hrady strašně rád ale nemám na to díli díly takže si to nemůžu dovolit proto mé výrobky nikdy nebudou tak pěkné jako ty v MLCAD

Cavelon

Citace od: Bryan kdy 12.07.2005, 18:28:08
To Cavelon: já stavím domi hrady strašně rád ale nemám na to díli takže si to nemůžu dovolit proto mé výrobky nikdy nebudou tak pěkné jako ty v MLCAD

Dieliky sa dajú v pohode nakúpiť na BL, len si treba na ne trochu našetriť... ;)
Verím, že Ty postavíš aj v skutočnosti ešte krajšie modely. :) ;)