(Vlastné) Rohanskí jazdci

Založil Friend, 07.07.2017, 23:35:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Friend

Ahojte,
tak dnes som dokončil prvé brnenia pre koníky a tak ich zdieľam aj tu a budem rád za vaše postrehy a pripomienky.
Ďakujem pekne.

Viac na mojom Flickr:
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/

JaM203

Parádní, opravdu vydařené! :)

Lord_Tomis

Brnění na koně jsou perfektní, jen bych měl výhradu k těm moderním rohanským brněním.

Většinou rohirové mívali kroužkovou zbroj a přes ní přehozený zelený zdobený plášť. ::)

Jinak si myslím že je to povedené. Jen tak dál  ;)

Pool

Mně chybí nějaký popisek toho díla??? Vzhledem k tomu, že v těchto Lego doplňcích na koně a figy nejsem moc zběhlý, tak nějak vůbec nechápu pointu tohoto díla.
Jako jestli jsou to existující originální Lego díly a jenom je to seskládané nebo to jsou nakoupené Lego díly a přemalované, a nebo jsou to nějaké custom díly nakoupené od nějakého jiného výrobce nebo jsou to vlastní custom díly vytištěné na 3D tiskárně a pomalované...

richchie

Citace od: Pool kdy 08.07.2017, 21:02:48
Mně chybí nějaký popisek toho díla??? Vzhledem k tomu, že v těchto Lego doplňcích na koně a figy nejsem moc zběhlý, tak nějak vůbec nechápu pointu tohoto díla.
Jako jestli jsou to existující originální Lego díly a jenom je to seskládané nebo to jsou nakoupené Lego díly a přemalované, a nebo jsou to nějaké custom díly nakoupené od nějakého jiného výrobce nebo jsou to vlastní custom díly vytištěné na 3D tiskárně a pomalované...
myslim zeby som ti vedel odpovedat, no necham to na frienda, v kazdom pripade wow, bardingy sa mi velmi pacia, o kvalite nepochybujem, zatial vsetko co mam od frienda doma je prvotriedna kvalita

Aki

Teda super, jak ten štít, tak ty čabraky se mi fakt líbí. Potisk figů vypadá kvalitně, barevně super sladěný, ale taky mi to už přijde moc.

Martins

Rohanské jezdce jsem poznal i já, který tomuto tématu jinak vůbec nerozumí. Je to hrozně pěkně provedené. Prohlídl jsem si celou tvojí galerii na Flickru a smekám klobouk. Customizace na profi úrovni!