SVĚT KOSTEK OLOMOUC 27-28. 11. 2021

Založil Chairudo, 03.02.2021, 12:24:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

poMOCník

Citace od: Chairudo kdy 14.12.2021, 13:35:47
Tak máme na příští rok potvrzený termín 15. – 16.10.2022 - pište si do lego kalendáře, ten už vyjít musí a doufám že se setkáme v maximálním počtu :D

Užívejte svátků, načerpejte energii a na jaře to pořádně rozjedeme, začneme Ostravou  :)

Super, díky, určitě jedu!

Mimochodem, kde je vlákno k Ostravě?

Chairudo

Ještě není, jak je zatím všechno nejisté tak Monika váhá s termínem, pobavím se a snad se do toho pustí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

samy405

Ahoj,

Trošku jsem předělal kolejiště - bohužel původní se mi ztratilo :( takže je to konečně nakresleno - Miho - snad jsem dodržel to co jsi nabízel

"Ostrov" - je již plně obsazen
"Nástupiště" - beru si já kde budu mít technologie

Má někdo zájem se přidat ? případně do vlákna a sz kde máte zájem a nejlépe s čím + foto (ať to není jak když vařila kočička s pejskem)

Tomik

Citace od: samy405 kdy 10.01.2022, 18:28:57
...
Má někdo zájem se přidat ? případně do vlákna a sz kde máte zájem a nejlépe s čím + foto (ať to není jak když vařila kočička s pejskem)
Pokud byste to kolejiště chtěli trochu odlehčit, tak vám můžu zapůjčit nebo postavit nějakého dinosaura nebo jinou příšeru ve stylu LEGO Creator a umístit jí někde do města, jak tam žere kolemjdoucí. >:D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

samy405

Citace od: Tomik kdy 11.01.2022, 08:42:13
Citace od: samy405 kdy 10.01.2022, 18:28:57
...
Má někdo zájem se přidat ? případně do vlákna a sz kde máte zájem a nejlépe s čím + foto (ať to není jak když vařila kočička s pejskem)
Pokud byste to kolejiště chtěli trochu odlehčit, tak vám můžu zapůjčit nebo postavit nějakého dinosaura nebo jinou příšeru ve stylu LEGO Creator a umístit jí někde do města, jak tam žere kolemjdoucí. >:D

Určitě může být :) případně mě napadá - atrakce - tunel pro vláčky? :)

MiHo

Citace od: samy405 kdy 10.01.2022, 18:28:57
Ahoj,

Trošku jsem předělal kolejiště - bohužel původní se mi ztratilo :( takže je to konečně nakresleno - Miho - snad jsem dodržel to co jsi nabízel

Abych předešel nedorozumění. Ano nabízel jsem to, ale na výstavu 27-28. 11. 2021 a ta byla zrušena. (Náhradní termín není, je až další ročník v říjnu 2022) Na další výstavy jsem s tím takto nepočítal. Hrany mých modulů už jsou zpět upraveny pro původní kolejiště. Ty pozemky jsou tedy volné.

Chairudo

Ahoj Lidičky,

už potřetí ale tentokrát to vyjde  :D připravuji podzimní Olomouc a budu rád když se nám to letos krásně vydaří.
Zde je odkaz na nové vlákno, pošlu ještě všem sz a doufám, že se na podzim sejdeme v rekordním počtu  ;)
https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53887.0
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr