Co su toto za diely?

Založil Frco, 30.11.2006, 20:11:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Frco

Otvoril som kiloware a zatial som vydoloval tieto, pre mna nezname diely, tak ak niekto z vas sa moc nudi v robote tak moze zistit z akych setov pochadzaju, bol by som mu velmi vdacny;)




+ by som sa chcel spytat, nechcem to davat do inzercie hned, ze ci ma toto nejaku cenu, resp. za to nieco mozte ponuknut, je to nieco z technicu sa mi zda......


Aki

#1
4) 6067
6) 2680


Edit: 2) 3755 s nálepkou ze setu 6765 ? (rdk byl rychlejší)

Edit 2: 3) 4215b s nálepkou ze setu 6560

rdk

#2
1) v černé je ve více setech
2) 6765

betakaroten

#3
5) díl 3675
7) díl 3228

"něco z technicu": motor 5011, batterybox 2847c01, dráty 5306b

Jindroush

Tady bych si dovolil rýpnout, že je to až nechutná lenost, prakticky nic z toho nejsou takový 'špeky', aby se na Peeronu nedaly snadno najít pomocí pár klíčových slov...  ::)

Roztřídit to kw nepotřebuješ?  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Frco

diky vsetkym
jindroush: no neviem si to sam najst tak co uz:) som proste lama co nevie pouzivat net ;)
a co sa tyka roztriedenia, tak kludne pridi ;)

Aki

Nejní ta pětka složenina čtyř kostek? 2x 3040 a 2x 3045?

Frco

neni, je to vcelku a mam ich asi 12 kusov.

Petrjr

Citace od: Jindroush kdy 30.11.2006, 20:38:28
Tady bych si dovolil rýpnout, že je to až nechutná lenost, prakticky nic z toho nejsou takový 'špeky', aby se na Peeronu nedaly snadno najít pomocí pár klíčových slov...  ::)

Roztřídit to kw nepotřebuješ?  :P

  Podobný komentář jsem chtěl přidat i já. A navíc doporučit program BrickStore (download). Program je primárně určen ke zpracování setů/dílků pro bricklink, ale velmi dobře se dá použít při hledání neznámých dílků, protože si načítá i obrázky dílků z netu a ukládá si je v lokální cache, takže pohlížení je pekelně rychlé.
  Pokud chceš najít neznámý dílek v BrickStore, založ nový soubor a dej přidat dílek (part) a pak si vpravo nahoře napravo od okna filter ťukni na ikonku a vyber "thumbnails" a zobrazují se Ti obrázky. Pak jen stačí dívat se a hledat a vlevo ve stromu tipovat kategorii (třeba u kolejí bych doporučil Train a podobné).


Colonel32

Citace od: Frco kdy 30.11.2006, 20:59:22
neni, je to vcelku a mam ich asi 12 kusov.

ma to vubec na studu napsano LEGO? Ja to tam totiz jaksi nevidim (a to by taky vysvetlovalo, proc ten part neznam)

btw, souhlasim s Jindrousem. Doporucuji taky prolistovavat katalogy a ucit se trochu sety - kdyz pak nevis, co je to za dil, ale vis, kde byl, tak si vyjedes vypis a najdes ho mezi nima...

rdk

Na naučení se díů je nejlepší aspoň středně velký kiloware. ;D ;D

Frco

hmm ten program je dobry :)
colonel: jj teraz som pozeral a nema to tam, ale mozno moze byt ze sa napis LEGO zosuchal....

Jindroush

No, 12x? Jsou tu dvě věci, co mluví proti tomu, aby to byl LEGO díl:
a) bylo to jen v jednom setu, takže to není moc common
b) LEGO slope 33 3x3 double nemá žádnou drážku uprostřed. Navíc to vypadá, že výška je větší než 1, což LEGO díl nemá. U starších dílů by zespod mohlo být aspoň Pat. Pend., u novějších číslo moldu.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Frco

zajtra sem este hodim detailnejsie zabery aj zdola. Vysku to ma praveze 1 brick, uz sa ma to myslim ze Aki pytal.

TomG

Pokud to zespodu nema zadne popisky/cisla a na cudlech neni napis Lego, tak to asi lego s velkou pravdepodobnosti nebude no ne?
Only the best can survive.

Frco

nechcem zakladat novu temu, mala by rovnaky nazov :)

Tieto figurky su odkial?

Colonel32


Frco

ma to nejaku cenu alebo sa to moze vyhodit? :)

***Banana.com

Staré figy, co byly v Homemaker setech a jiných, třeba v 050-1. Co se ceny týče, pokud si to nechceš píchnout jako ozdobný držák do květináče s pelargoniemi, tak to vyhoď. ;)

Colonel32

dal bych to do soukrome inzerce s popiskem: "cenu nabidnete"

Jindroush

Jako děcko sem z těch pracek dělal space manipulatory  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

killco

Nechcem zakladať novú tému. Podobný problém, toto som vytiahol z kilowaru a neviem zistiť číslo, prípadne set z ktorého to pochádza.

Colonel32


wallac

Taky bych potřeboval radu, co je toto za dílek.. Ať hledám jak hledám, nenacházím..

Anatyt

Spájali sa tým vlaky a auta v 60. a 70. rokoch. Je to aj na BL, len to neviem narýchlo nájsť.

Colonel32


wallac

Potřeboval bych rozložit dílek 2426 na osičku a tělo, ale vůbec netuším jak na to.. Poradíte někdo?

znouzectnost

#27
Vzhledem k ceně dílu bych to asi ani nedělal, proč ho chceš rozebírat?
Doma jich mám víc než 10 a nikdy jsem je neviděl rozebrané.

Tady je nákres, ale moc nenapovídá jak ho rozebrat
http://peeron.com/inv/parts/202?img=7319

wallac

Protože na BL je to buď jako komplet, nebo jako samostatné 2 kusy, takže to nějak jít musí..

otaznik

Citace od: wallac kdy 30.03.2013, 19:44:47
Protože na BL je to buď jako komplet, nebo jako samostatné 2 kusy, takže to nějak jít musí..
To pořád neodpovídá na položenou otázku:

Citace od: znouzectnost kdy 30.03.2013, 19:00:28
... proč ho chceš rozebírat?