Městské muzeum Sedlčany (léto 2018)

Založil peki, 25.01.2018, 12:14:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hawran

Bricks Forever!

peki

Přikládám fotku našich Lego nástěnek (nově součástí inventáře kostek) a herního koutku které dodalo po dohodě Lego.

Chairudo

No to je nádhera.  ;D

Bylo by možné to po Sedlčanech vzít do Olomouce? Pokud by se do Skaerbaeku brala dodávka jak jsme předtím řešili, můžu bez problémů přivézt a pak vše i s kostkami kamkoli dopravit.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Dneska mne tam neplánovaně zavedla uzavírka silnice kvůli dopravní nehodě. V muzeu si výstavu pochvalují, bude to prý jejich nejvíce navštěvovaná výstava. Denně chodí pře 80 lidí. Lidé/děti se vracejí opakovaně. Herní nástěnky se osvědčily.

davroman

Tak to je skvělé. Je vidět, že i takovéto výstavy mají smysl a přitáhnou si své návštěvníky.

Otázka - platí termín deinstalace 15.-16.9. a nebo je zde riziko, že se výstava protáhne?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peki

Citace od: davroman kdy 14.08.2018, 10:38:54
Tak to je skvělé. Je vidět, že i takovéto výstavy mají smysl a přitáhnou si své návštěvníky.

Otázka - platí termín deinstalace 15.-16.9. a nebo je zde riziko, že se výstava protáhne?

Platí, (15.-16.9) protáhnout nezle kvůli akci v Dánsku a dalších akcích , které budou následovat v rychlém sledu.

mirek

Jsem dvojnásob potěšen...   1/    že nástěnky fungují tak jak mají,
                                         2/    že jsou využity na větší stavby a nikoliv jen mozaiky.

peki

Bourání Sedlčany.

Vzhledem k tomu že ze Sedlčan se povezou modely několika směry dalších výstav, potřeboval by jsem vědět co je možné směřovat do (pšte nick model směr):

- Olomouce (?)
- Pardubic (po Vasyk)
- vyzvednu sám
- do Sedlčan nejedu, MOC nepokračuje na další akci potřebuji pomoct s vyzvednutím předáním

Dále připomínám že společný projekt MIkroměsto pojede  na SKAERBAEK Fanweekend 2018

Pokud se chce ještě někdo s modelem mikro stavby přidat napište sem co máte a kde by bylo možné domluvit předání.

jerzeeg

Pokud by se nasel ochotnik, ktery to zabali a preveze do Olomouce
a pokud ma jeste Chairudo na vikendovce vystavni misto pro Hoth cca 103 x 52 cm https://flic.kr/p/24goTsx
tak:

jerzeeg + danyboy - SW Hoth minidiorama - Olomouc

hawran

Bricks Forever!

Jezevec

#130
Nezapomeňte z bourání pár fotek pro mě a pana Facebooka. ;) A nějakou galerii této výstavy na flickru máme?
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

davroman

#131
davroman + syn: vyzvedneme sami, nejspíše v neděli 16.9. dopoledne

EDIT: krabice si přivezeme
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Tomik

Do Sedlčan nepojedu, takže:

Tomik - prezidenti - převézt do Olomouce.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

mirek

Vyzvednu si osobně nejspíše v sobotu dopoledne.

Matthes_CS

100 let ČSR by mělo jet do Olomouce, ale tam se nechystám, takže bych poprosil, aby to tam někdo za mě vzal, tedy:
Matthes_CS - Přepadení celního úřadu 1938 - Olomouc

Jinak jsem do Sedlčan přivážel SW Hoth diorama (jerzeeg + danyboy) a krabice od toho jsou pod stolem pod dioramatem, popsané.

Chairudo

Plánuji cestu do Prahy, tak bych to mohl spojit s návštěvou Sedlčan a svézt projekt do Olomouce, ještě se domluvíme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

fanda

fandadolega vagony Praha

Odvezu osobně v neděli dopoledne.

Togaran

Togaran modely - vyzvednu osobně v sobotu ráno/dopoledne. Dopoledne můžu taky pomoct nebo vzít něco do Prahy.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Igorus

Citace od: Chairudo kdy 31.08.2018, 17:37:38
Plánuji cestu do Prahy, tak bych to mohl spojit s návštěvou Sedlčan a svézt projekt do Olomouce, ještě se domluvíme.

To by bylo ideální. Pokud s tím nemá někdo z účastníků problém, tak si je převez.

peki

Doufám že tedy ostatní přijedou a modely si odvezou  ;)

Co s tím SW diorámatam. Ta by bylo ideální také poslat po Chairudovi (pokud bude mít místo). Nebo přes Vasyka do Pardubic aspoň jako mezisklad?

Lego Nástěnky
bude o ně zájem ? Mám 1 poslat do Olomouce a 2 do Pardubic?

milanv

Chápu to dobře, že společné projekty zajišťují dopravně Chairudo (100 let ČSR) a peki (Micropolis)? Pokud ano, tak za mne zbývají jen filmové scénky. A pro ty si buď přijedu nebo se s někým domluvím, že mi je vyzvedne.

@peki: nebo chceš nějak pomoct s balením mých mikromrakodrapů?
Pán na Žlutém hradě

peki

Citace od: milanv kdy 03.09.2018, 15:06:34
Chápu to dobře, že společné projekty zajišťují dopravně Chairudo (100 let ČSR) a peki (Micropolis)? Pokud ano, tak za mne zbývají jen filmové scénky. A pro ty si buď přijedu nebo se s někým domluvím, že mi je vyzvedne.

@peki: nebo chceš nějak pomoct s balením mých mikromrakodrapů?

Chápeš dobře.
S balením pomoct nepotřebuji.

Chairudo

Pokud někdo nechce převézt po vlastní ose tak počítám, že v Sobotu naložím celý (100 let ČSR) .
- jsou tam na všechno krabice?

Lego Nástěnky podle místa v autě.
-  rozměr je 120x80?
- jak je vyřešené uchycení na zeď?


Starwars to 103x50 od (jerzeeg) ? jestli jsou krabice a vleze se do auta tak ok.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Jezevec

#143
Sedlčany se budou na fb propagovat zítra jakožto pomalu končící výstava, kterou lze ještě navštívit.
Fotky beru tady. Předpokládám, že to je oficiální galerie, dám tam i odkaz:
https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/sets/72157692321700810
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

Citace od: Chairudo kdy 03.09.2018, 16:09:27
Pokud někdo nechce převézt po vlastní ose tak počítám, že v Sobotu naložím celý (100 let ČSR) .
- jsou tam na všechno krabice?

Na přepadení celnice jsem tam nenechával krabici, model má rozměry 32x32, když sem to dovážel, tak sem sehnal v Kauflandu na to krabici od Jihlavanky tuším :D jinak strom se dá sundat, ale nepovažoval sem to za nutné, jen figy.

Citace od: Chairudo kdy 03.09.2018, 16:09:27
Starwars to 103x50 od (jerzeeg) ? jestli jsou krabice a vleze se do auta tak ok.
Krabice jsou a do auta v pohodě.

Citace od: Jezevec kdy 03.09.2018, 16:40:00
Sedlčany se budou na fb propagovat zítra jakožto pomalu končící výstava, kterou lze ještě navštívit.
Fotky beru tady. Předpokládám, že to je oficiální galerie, dám tam i odkaz:
https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/sets/72157692321700810
To jsou fotky z instalace (není tam focené vše), ještě mám album z vernisáže, kde jsou asi exponáty líp focený (a jsou tam všechy):
https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/albums/72157668349138897

Borun

Jestli můžu poprosit a Chairudo bude mít místo tak mého papouška převézt do Olomouce

peki

Pokud máte v Sedlčanech model a nepojedete napište do vlákna kdo model má odvézt. Ideální pro mne bude když u mne nic cizího nezůstane.

Společné projekty:
-mikroměsto řeší peki jako celek poveze se do Dánska
- 100 Československa převeze Chairudo do Olomouce na výstavu

V Sedlčanech Bude Vasyk a Chairudo. Podel jejich možností dokážou něco stáhnout tak aby to bylo možné použít na výstavě v Olomouci nebo Pardubicích.


šipka

#147
Vyzvednu asi v neděli dopol.

krabice na soutěž 100 let nemám, vezeno "na volno" a popravdě jsem nepočítal, že to pak půjde jinam takže asi poprosím nechat můj kus- Václavské náměstí/demonstrace 1989 na místě nějak dořeším.  díky

roko86


jerzeeg

Citace od: Chairudo kdy 03.09.2018, 16:09:27
Pokud někdo nechce převézt po vlastní ose tak počítám, že v Sobotu naložím celý (100 let ČSR) .
- jsou tam na všechno krabice?

Lego Nástěnky podle místa v autě.
-  rozměr je 120x80?
- jak je vyřešené uchycení na zeď?


Starwars to 103x50 od (jerzeeg) ? jestli jsou krabice a vleze se do auta tak ok.

Jak to myslis, jestli se vleze do auta ?
Jakoze jestli ten MOC neni v tak obrovske bedne, ze by se ta bedna vubec nevesla do auta ?
Nebo jakoze se ty krabice s MOCem vejdou k ostatnim krabicim co povezes ?


Ty bedny jsou velke (odhadem z pameti po pul roce) cca:
delka 80cm x sirka 40cm x vyska 15cm
delka 50cm x sirka 40cm x vyska 30cm

Pri prevozu z Prahy do Sedlcan jsem byl pozadan o navod na deinstalaci a instalaci, tak si to sem dovolim zkopirovat  ;D

Zdar,
zustaly tam dve bedny primo popsane Hoth, v nich by mely byt bublinky na vycpani a zip sacky

MOC se rozlozi na:
- 1x spojene dvojbaseplate 32x64 - tohle se cele vlozi asi i s panacama atd. do te vyssi bedny
- 6x baseplate 32x32 - figurky a dalsi pripadne drobnosti prosim do zip pytlicku, baseplaty nejak s citem na sebe naskladat do te delsi, nizsi bedny
- velke AT-AT (je to https://brickset.com/sets/4483-1/AT-AT, kdyby se nahodou rozpadlo vice, nez je zdravo) - to tam vcelku asi nevejde, my to meli rozdelene - snadno jde odpojit hlava a pak jeste (trosku mene snadno) se da oddelit spodni cast s nohama od tela
- velke AT-ST - tu si nejsem jisty, jestli jsme ho meli vcelku nekde vlozene, nebo taky "rozpulene" - tak dat jak to vejde
- mimina (male AT-AT a male AT-ST), snowbike a snowspeeder nacpat kam se vejdou :)
- naznak strileni - cervene a zelene trans tycky z AT-AT a z vezi bude mozna lepsi oddelit, at se nepolamou pri prevozu