(Vlastní) Vesnice

Založil hobby, 17.10.2005, 18:05:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hobby

Všichni stavíte město, město, jako kdyby nebyla také vesnice. Na žádost Micha posílám dva jihočeské statky (i s dřevěným záchodem) ;D ;D

hobby

Ještě dva obrázky zezadu. ;)

muzzo

Pěkné, jen by to chtělo trochu zvětšit.

Teddy Bear

Skvele, ale na me je to moc barevne - ja bych udelal ty zdi bilou.
Ale uz mlcim! ;)
Buďte sami sebou!!!

Cavelon

Veľmi pekné stavbičky. Toto by mohlo Lego kľudne predávať ako Village kolekciu. :)

muzzo

Citace od: Teddy Bear kdy 17.10.2005, 18:11:16
Skvele, ale na me je to moc barevne - ja bych udelal ty zdi bilou.
Ale uz mlcim! ;)

Barevně je to v pořádku. Od nepaměti jsou lidi rádi něčím originální. ;D

Micho

Citace od: hobby kdy 17.10.2005, 18:05:19
Všichni stavíte město, město, jako kdyby nebyla také vesnice. Na žádost Micha posílám dva jihočeské statky (i s dřevěným záchodem) ;D ;D

Tak to musím poďakovať a konštatovať, že to stojí za to. Pre mňa a synátora Lukyho veľmi podnetné a inšpirujúce k ďalším stavbám. Farby sú v pohode. Máš to fajn hobby. Kľudne by si to mohol hodiť na brickshelf.  8)

hobby

moc barevne - ja bych udelal ty zdi bilou.
Ale uz mlcim! ;)
Citace
V podstatě máš recht. Tradiční vesnice byla hlavně bílá, tím jak vždycky o posvícení hospodář namydlil zdi hašeným vápnem - kvůli čistotě i dezinfekci.
Ty moje barvičky vychází z možností  "co dům dal" (co do zásob kostiček). :)

Cavelon

Náhodou, mne sa to viac páči tak ako to je - pestrejšie. :)

Mates

I mě se to líbí, myslím, že to je v pohodě a hezky provedené i z toho "co dům dal". ;D
Dokonce vidím, že pan velkostatkář je vlastníkem i televize...  >:D :D ;D

J_BOB

akej televizie???? sorry ak som natvrdnuty :(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jarmila

Na střeše jednoho z domů je anténa, neklamné to znamení, že pan statkář kouká na TV.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

Citace od: Jarmila kdy 18.10.2005, 17:27:12
Na střeąe jednoho z domů je anténa, neklamné to znamení, ľe pan statkář kouká na TV.
Přesně tak, pokud se podíváš pozorně, tak majitel žlutého statku má na střeše bílou anténu... ;D