3. ročník soutěže - prezentace modelů - uzávěrka už 31.8.2020!

Založil Tomik, 12.07.2020, 16:54:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Foton

Harryho zahradní párty

Někdo by  si mohl myslet, že se Harry snaží zahnat čtyřrukého Enza, aby mu neujídal tak pečlivě připravené občerstvení. Ale není tomu tak.
Enzo je  pozvaný host, co přišel jako první. A protože se řídí heslem "Najez se dokud můžeš, nevíš kdy budeš moct zase", tak se do toho hned pustil.
A Harry pochopil, že je potřeba dokouzlit další dobroty. Jeho soustředění využívá Hedvika a obstarává si vlastní občerstvení.


30420 + 30463 stejné sety jako Izabella https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=53072.msg282130#msg282130, jiný  výsledek.

Tímto jsem postavil něco uznatelného ze všech dodaných setů a ... a můžu se poplácat po zádech.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Marty713

Husokachna

Je to husa, nebo kachna? Je to husokachna. A zároveň můj první model v životní velikosti.

Použité sety:

10909 - Heart Box
30329 - My First Giraffe

Marty713

Žirafa na lyžích

Vždycky jsem to chtěl zkusit, totiž spojit Lego "System" s Lego Duplo v jediném modelu. Tento ročník soutěže k tomu navíc výběrem setů maximálně vybízel. Stačilo pak několik poznámek od ostatních soutěžících, že by to byla výzva, a bylo rozhodnuto... zrodila se žirafa v zimním oblečení na lyžích.

Jedinou funkci, kterou model má, je to, že když žirafě rozhoupete ruce, fakt to vypadá, jako by lyžovala nebo jela na běžkách. A musím říct, že mě velice mile překvapilo, jak si s tím má dvouletá dcera vyhraje.

Použité sety:

11009 - Bricks and Lights
30329 - My First Giraffe

Hardegon

Formule s tribunou

30342
30368
30556

Hardegon

Letadýlko

30342
30368
30556

HD

Past nám sklapla, ... bude smaženice!

30463
30385

Řezník Kýta Zelinka byl celý rozmrzelý, když mu někdo bral ze stánku i doma z talíře jeho oblíbené párky v rohlíku. Rozohodl se tedy, že na nezvaného jedlíka udělá past.
Společně se svými mechatronickými pomocníky (z nichž jeden má sluneční a solární panel - asi aby se pacholek nepředřel), sestrojil důmyslnou past. Na paloučku položili jeden obětní hot-dog, a schovali se do nedaleké křoviny. Hladová houbička na se be nedala dlouho čekat, už jí kručelo pod kloboukem. Past sklapla, ty jedna nezbedná h(o)ubo nenažraná!

Autorství scénky je připisováno Luciusoze, já mám na svědomí jen toho robota s majákem.


Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Robkteryten

I princezny chtějí létat!

letadlo má ekologický pohon na bázi světlušek v lampě!

použité sety: 30411 a 30554

Chairudo

Snažil jsem se o nějaká zvířata a takto to dopadlo  ;D

Jepičí princezna
30554
30411
11009
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Willy

11009
30463
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Žaboun

11009
30463
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Samuraj Dragster

30385
30342
30536
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Foton

Poslední můj výhřez tvořivosti:

MxPx Letadlo
plus pohodové letišťátko s technikem po noční pařbě

MxPx= Mixle v Pixle (copyright to Čtyřlístek)

Vzal jsem všechny nelicencované sety (krom DUPLO Žirafy a malého creatoru) vysypal na tác a ......

Takže sety
10909 - Heart Box
30368 - Fire Rescue Water Scooter
30411 - Chocolate Box & Flower
30463 - Chef Enzo's Haunted Hotdogs
30536 - Combo Charger
30556 - Mini Frame

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Stimpi

Stojánek na mobil - Crazy Smile :D
30411 + 30556

Stimpi

Polární expediční vozidlo Cockroach
30342 + 30536

peki

Všem kteří vytvořili nějaké modely děkuji. Letos mi to přišlo opravdu těžké. Připomínám dnešní uzávěrku. Zítra předám zbylé návrhy zákazníkovi.

Současně prosím networa o vrácení setů. Fakt, že je dneska uzávěrka a networ prezentoval 0 setů (pokud jsem tedy něco s Tomíkem nepřehlédl) mohu komentovat že to "chápu", ale do ničeho nikoho nenutíme. Sami musíte posoudit jestli na to máte čas, prostor adt.

Tomik

Tímto ukončuji přihlašování modelů do soutěže.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr