7. ročník LTTT - 2018

Založil peter, 14.03.2018, 08:22:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peter

Do předposledního závodu letošní sezóny LTTT se úspěšně celkem registrovalo 8 posádek. Děkuji Enginovi za doplnění informace ohledně parkování. Počasí by mělo snad vyjít, takže se už moc těším na zítřejší závod. Doufám, že se přijde podívat i spousta diváků, protože jistě nebude nouze o spoustu dramatických momentů, ke kterým lokalita přímo vybízí, což si můžete připomenout ve videu z minulého ročníku.

Ještě jednou připomínám odkaz na lokalitu závodu, která se nachází na krásném místě v Praze na Bořislavce a prosím o dochvilnost ;)

HARMONOGRAM:

  • 9:30 - 10:00 sraz posádek
  • 10:00 - 10:25 technické přejímky a úvodní rozprava
  • 10:30 zahájení jízd v soutěžních sekcích
  • 17:00 ukončování jízd v soutěžních sekcích
  • 17:30 - 18:00 ukončení soutěžního dne a vyhlášení výsledků
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

 :-[ z dochvilnostu bude u mna dnes tezsi ja sem zaspal ale za 10 min. vyrazam.

peter

Šestý závod je úspěšně za námi a já ještě jednou moc děkuji za hojnou účast. Souboj o třetí příčku v celkovém hodnocení díky skvělému umístění Engina ještě více nabral na dramatičnosti a tak finálový podnik bude opravdu o velkém souboji až do poslední branky! Prozatimní celkové výsledky vč. podrobných výsledků včerejšího závodu najdete na tradičním místě webu LTTT.

Závěrem ještě jednou gratuluji vítězi Fairytale, který vyhrál již po šesté v řadě a je tak krůček od absolutního vítězství, komu by se podařilo neprohrát ani jediný závod v sezóně. Děkuji i ostatním soutěžícím a těším se na Vás všechny na posledním - finálovém závodě, který se uskuteční 20. října v Praze Satalicích. Díky a níže alespoň fotka stupňů vítězů s vozy než zvládnu udělat již tradiční video sestřih.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#63
V současné době toho mám neskutečně mnoho a nevím co mám dělat dřív a tak jsem měl velké obavy (dokonce jsem byl už i rozhodnut), že tradiční video sestřih z uplynulého závodu udělám až někdy v polovině října jako upoutávku na finálový závod. Jelikož však vím, že je spousta lidí co na tyto video sestřihy čekají, tak jsem se hecnul 8) Tento týden jsem byl navíc na pracovní cestě, takže o to složitější jsem měl podmínky. Nakonec jsem ho ale po nocích v průběhu oné služebky zvládl a tak se na něj můžete níže podívat ;)

Ještě jednou děkuji všem zúčastněným a doufám, že se bude video líbit ...

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki


HD

Díky za závod i za sestřih videa. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Zdravím všechny. Níže připojuji alespoň jednu fotku z instalace naší prezentace Technic závodů (LTTT a Rally) z právě probíhající AFOL akce Skaerbaek 2018, které se po roční přestávce opět účastním. Stejně jako při naší první účasti společně se Shmadem, tak i tentokrát se snažím o další zviditelnění našich Technic soutěží. Bez Vás bych to však nemohl uskutečnít a tak alespoň touto cestou moc děkuji všem, kteří mi v tom pomohli a poskytli mi své modely. Opravdu moc si toho vážím a každá Vaše účast jak zde, tak především na závodech mi dodává neskutečnou podporu, že to má cenu.

DÍKY!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondrej

To modrobílý vpravo jsem závodit neviděl  ;D

HD

Díky za malý náhled na expozici. :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Nebojte, nezapomněl jsem na finální závod, který nás ještě letos čeká. S blížícím se jeho termínem však řeším i konání slavnostního večera, které se uskuteční v pátek 30. listopadu. V této souvislosti mám na Vás - účastníky letošního mistrovství důležitou otázku, na kterou bych potřeboval znát odpověď do posledního závodu.

Stejně jako v minulé sezóně, tak i letos bych rád vyhlášení uskutečnil v již předem avizované Libocké studni. K tomuto místu jsem se opět rozhodl z několika důvodů.


  • Podnik je vybaven nadstandardním zcela odděleným salonkem, který nabízí spoustu možností pro další aktivity, které bych opět rád zařadil do programu onoho slavnostního večera.
  • Možnost promítání prezentace a dalších materiálů týkajících se letošní sezóny, samotného slavnostního večera a dalších informací
  • Velký prostor pro samotné vyhlášení (vystavení cen a další aktivity/zábavu během večera)
  • Není vyžadována žádná záloha/nájemné
  • Vlastní parkoviště

Bohužel ale při mé předběžné rezervaci jsem byl upozorněn na jednu důležitou věc, přes kterou se díky výrazně převyšujícím pozitivům osobně dovedu bez problémů přenést. Jelikož podnik přešel na nového majitele, tak zcela zrušil kuchyni a tedy již není možné si v podniku objednat jídlo. Je mi jasné, že každý bude chtít něco k večeři, pití apod. a proto jsem s majitelem předběžně domluven na rautovém "bufetu" který pro nás zajistí. Jídlo by se tedy sestávalo z nějakých salátových mís/táců s uzeninami, sýry, zeleninou, mísy s řízečky apod. Stejně jako v uplynulých ročnících bych tedy potřeboval znát počet všech účastníků, jelikož bych Vás následně požádal o příspěvek v hodnotě cca 200-300,- Kč/osoba na výše uvedené občerstvení.

Otázka tedy zní. Jste pro to uspořádat slavnostní večer ve výše uvedeném podniku v souvislosti s výše uvedenými výhodami, nebo by jste raději vyhlášení měli v jiném podniku, který by nám ale poskytl stejné možnosti ve stejném termínu a to vč. normální kuchyně (který/kde)?

Předem moc díky za diskuzi a Vaše rozhodnutí. Petr
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ondrej

Ahoj, klidně ten raut. Myslím, že by to bylo i takový příjemnější na ten večer. Místo se mi líbilo takže za mě OK

ass

Vzhledem k tomu, že to je běžná částka za jídlo pro jednoho v restauraci a že si navíc každý bude moct zobat, co chce a kdy chce, hlasuji pro raut. Pokud jsi nám teda něco nezatajil a nebudeš doplácet nějakou nehoráznou sumu.

peter

#72
Děkuji, za první reakce a hlasy ohledně otázky konání slavnostního večera, kde dojde k vyhlášení mistra a vůbec celkových výsledků letošní sezóny LTTT. K tomu, aby však mohly být celkové výsledky vyhlášeny, je zapotřebí ještě jedna věc. Tou věcí, jak jistě mnozí již tuší je finální závod, který bude hostit obora v Satalicích.

Stále je o co hrát, jelikož o třetí příčku v tuto chvíli nejvíce spolu zápasí velcí rivalové Shmade a Engine, které mezi sebou dělí pouhý jeden bod! Engine letos obhajuje svoji třetí pozici z posledního mistrovství, kde souboj se Shmadem uhájil. Věřím ale, že Shmade chce tento plán překazit a letos urvat třetí příčku pro sebe. Každopádně oba dva si musí dávat veliký pozor a nesmí opomenout další soupeře. Jelikož výrazně na ně dotírají Horcik a Daveman, kteří jistě budou chtít využít jejich každičkého zaváhání a ukořistit třetí příčku pro sebe.

Poslední závod tedy opět slibuje velmi napínavou jízdu až do poslední branky a tak doufám, že všechny soutěžící přijdou podpořit i diváci. Otevírám tedy okno pro podání závazné přihlášky do tohoto již. 7. závodu letošní sezóny LTTT. Uzávěrka přihlášek je čtvrtek 18. října.

Listina přihlášených posádek do finálního závodu:

  • Horcik Designs
  • Ass
  • Engine
  • Ondrej
  • Knoterdo
  • Fairytale
  • Shmade
  • Daveman
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

Ja hlasujem pro raut.A prihlasku sa my nepodarilo poslat :( ale urcite sa chcem zucastnit v sobotu.
A aj na vyhlaseni.

peter

#74
Ročník 2018 se pomalu, ale nezadržitelně chýlí ke svému konci. Teď o víkendu se uskutečnil poslední závod letošní sezóny, na kterém se definitivně ustálilo celkové pořadí soutěžících. Moc děkuji spoustě divákům, kteří se přišli na závody podívat, nebo jen Ti kteří se u nás zastavili a podpořili tak všechny posádky v jejich boji. Doufám, že se s některými setkáme v novém ročníku, ale o něm až někdy příště. Nyní se ještě soustřeďme na letošní ročník a na níže uvedený link na video sestřih z tohoto finálového závodu, který bude mít premiéru již zítra v 17:00!

Ještě jednou moc všem děkuji a už nyní se těším na náš slavnostní večer.

VIDEO:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

#75
Čekání se vyplatilo. :D  Díky.
Je to asi dost subjektivní, ale tenhle sestřih se mi líbí asi nejvíce ze všech.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Engine

Já taky musím pochválit video. Úhly záběrů, sestříhání, možná i zajímavý situace před kamerou. Prostě to sedlo a za mě je to taky nejlepší video sezóny.

A ještě děkuji Petrovi a všem závodníkům za závody. Těším se na vás na slavnostní vyhlášení!

peter

Děkuji a jsem rád, že se líbí. Ono hodně tomu i podle mne pomohl podzimní nádeh a tedy celková barevnost ;) Každopádně uvidíme, jestli sledovanost videa také bude nejlepší co se týká letošního roku. Zatím nejvyšší sledovanost má video z druhého závodu (Vlkov) cca 1,8k.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Všem aktivním účastníkům letošního mistrovství LTTT jsem zaslal důležitou zprávu. Zatím jsem obdržel jen pár odpovědí, proto prosím mrkněte na ni ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Letos mi to konečně klapne, takže se s Vámi uvidím na vyhlášení osobně. Přivezu s sebou dílky na přehrabání, vzhledem k zaměření přivezu technic  ;)

peter

Děkuji všem, kteří potvrdili svoji účast zasláním závazné přihlášky pro finální slavnostní večer. Celkem se přihlásilo 16 účastníků a proto si Vás dovolím požádat o příspěvek na raut v celkové výši 280,- Kč, který budu vybírat při vstupu do salonku v den konání výměnnou za ... ;) . Než ale vypracuji podrobný program večera, tak stejně jako v předešlém ročníku bych rád i během tohoto večera pro Vás rád uspořádal nějaké ty soutěže a zábavu o další drobné ceny, abychom si tento finálový večer hezky užili.

Nyní již mohu prozradit, že jednou soutěží bude teamová disciplína v jízdě oboustranného auta po vytyčené dráze. Pro tuto soutěž se není nijak potřeba předem připravovat, jelikož vše bude pro Vás již připraveno. Naopak pro druhou soutěž je příprava více než žádoucí.

Úkolem této druhé soutěže bude přeprava nákladů na standardizované LTTT paletě pomocí vysokozdvižného vozíku. Vaším ukolem je tedy sestavit plnně dálkově (bezkabelově) ovládaný vysokozdvižný vozík.

Parametry vozidla:

  • Plnně dálkově (bezkabelově) ovládaný vysokozdvižný vozík
  • Maximální rozměry - 20 x 12 studů (délka x šířka)
  • Šířka vidlí - min 5 / max 7 studů
  • Délka vidlí - min 6 / max 10 studů
  • Maximální výška vidlí (od země) 4 plate
  • Minimální zdvih výložníku (od země) 4 bricky
  • Hmotnost břemene - max 0,1 kg
  • Řidič musí být Technic fig

Soutěžní disciplíny:

  • Autosalon - soutěžící budou obodování podle vzhledu
  • Slalom - klasická disciplína kde nejrychlejší vyhrává
  • Úklid - disciplína kde bude úkolem převážet zboží a nejrychlejší vyhrává
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Je povoleno pro stavbu VZV použít též S- brick?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

#83
Ok, díky.

Ještě jeden dotaz - vidle s paletou zasahují do max. rozměrů vozíku, tzn. do 20×12stud by se měla (z části) vejít i vidlemi podložená část palety s nákladem?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Engine

Citace od: HD kdy 05.11.2018, 19:35:23
Ještě jeden dotaz - vidle s paletou zasahují do max. rozměrů vozíku, tzn. do 20×12stud by se měla (z části) vejít i vidlemi podložená část palety s nákladem?
Nejsem si jistej, jestli jsem tě pochopil dobře, ale nejspíš mám stejnou otázku:
Max. délka 20 studů je bez vidlí? Tzn max. celková délka je 20+10?

peter

Citace od: Engine kdy 05.11.2018, 20:05:10
Citace od: HD kdy 05.11.2018, 19:35:23
Ještě jeden dotaz - vidle s paletou zasahují do max. rozměrů vozíku, tzn. do 20×12stud by se měla (z části) vejít i vidlemi podložená část palety s nákladem?
Nejsem si jistej, jestli jsem tě pochopil dobře, ale nejspíš mám stejnou otázku:
Max. délka 20 studů je bez vidlí? Tzn max. celková délka je 20+10?
ANO toto je správně 20+10
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Shmade

No teď jsem si zkoušel nějak nastrelit ten vysokozdviznej vozík a mam pocit, že to vzdám, do toho půdorysu se mi to nějak nedaří vměstnat tak, aby to bylo nějak proporcni a hezký... Precijen jen minimálně tři motory, ideálně 4, bb a přijímač, případně dva pokud člověk nema sbrick zaberou dost místa a mikromotory nemam :/   No nakonec jsem si přečetl ještě jednou pravidla a ok, nějak to jde, jsem to stavěl o dva study užší. :)

knoterdo

Aj ja sem skusal prvy nastrel.A vedle jak ta jedle :( Batery box velky na sirku je 11 nopu :(.

knoterdo

Obrazok my nejde poslat a ma len 3,7 MB. :(