(Sbírky) Moje vláčky

Založil Colonel32, 28.02.2005, 00:18:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

hm moc pekny, taky rad pouzivam slovo zatim, ty stary vlacky sou fakt maxx, to se neda odolat...

PS: moje 'flotila' uz je taky na ceste...

chadzi

.

chadzi

.

Colonel32

ty ses fakt drsnej... ja si tady uzivam kazdej samostatnej prirustek, a ty proste vykoupis celej  katalog...

chadzi

to je koupeny v prubehu 2 mesicu.... neco nedavno, neco dopravuju pres nemecko sem, atd... ja si to taky uzivam postupne protoze i kdyz to tu je, dcerka me necha tak postavit jeden set za tyden, takze mam do leta co delat  ;)

PS: jinak sem poridil i toto, se to bude hodit (10 USD za jedno)

chadzi

je to neoriginal replika od jednoho manika z kanady ale dokaze to pekne ozivit mesto + vlaky


Colonel32

jo, samolepky..  ty si i pamatuju, ze na ebayi byvavaly, ale posledni dobou jsem je nevidel.. ale uz jsem o nich taky uvazoval...

Colonel32

budes tu 3225 nechavat tak jak je, predelas na dvanactivolt, prestavis kastli (jako ja)?

chadzi

ja to asi necham na 9v ale trochu udelam tuning te lokomotivy...

Colonel32

#69
tak jak je je fakt dost otresna...

Maci

Citacevlacky na baterky - jezdi po vsech typech koleji..
No to má něco do sebe, já když stavím 9V koleje tak to vždycky tak zašmodrchám, že se některé části kolejiště zkratují a jak tam vjede vlak tak se zastaví. >:( Tak to dokola přestavuju, až to nakonec jezdí všude a strávím půl dne přehazováním kolejí... (vím, že za to mají na svědomí křižovatky, ale vzdát se jich nechci, kolejiště s nima vypadají moc pěkně)
Jinak ty vaše vláčky, to je prostě sen.. :o




Colonel32

hlavne ty koleje pro vlacky na baterky jsou skoro zadarmo... za tisicovku jsem toho koupil 11 metru.

a jinak, tyhle vlacky nejsou sen, to je tvrda realita... a hlavne, ono to zase neni tak drahe - napr to nadrazi se i s postovnym BEZPROBLEMU vleze do 2000, takze v podstate stejne, jako by stalo to nove, hnusne.

chadzi

jj uz sem se na to taky zacal tak divat. jedinej rozil ze to neni novy ale kvalita  (design) je uplne nekde jinde... navic se na ebay da koupit dobre vetsi mnozstvi koleji daleko levneji jak novy 9 v (jak pise colonel)

Colonel32

ale zas jak rikam, neni to 12v, ale 4,5v.... rovne a zatacky se nelisi, tam se konvertuje pridanim strednich vodicich drazek, ale vyhybky a krizovatky jsou nezamenitelne...

no a co se tyce kvality, tak na tu si fakt stezovat nemuzu... hlavne vlaky vetsinou bejvaj jako novy...

chadzi

ja nemyslel jen vlaky, ale i budovy, atd... kvalitou jsem hlavne myslel design a zajimavost tech setu v porovnani s tema dnesnima. a vlaky fakt byvaji v super stavu, hlavne asi proto, ze se to postavi a pak s tim jen jezdi a furt to nerozebiraji...

betakaroten

Ať žije design starších vláčků! Nejen že jsou mnohem realističtější, ale není k nim potřeba tolik (relativně) speciálních dílů.

betakaroten

...

betakaroten

...

Colonel32

hezkej pokus.. ale chadzi uz bude mit originaly, touhle dobou. Vid chadzi  ;D

Colonel32

#79
zatisi s vlacky, pocestene...

chadzi

moc pekny, ten extra vagon by se hodil...

chadzi

Citace od: Colonel32 kdy 10.05.2005, 15:12:37
hezkej pokus.. ale chadzi uz bude mit originaly, touhle dobou. Vid chadzi  ;D

no, 7740 jo, ale 7760 nemam, si to netrefil  ;) Jinak betakaroten udelal super remake - fakt to vypada jak original. vzpomnel jsem si kdyz sem byl mensi ze jsem taky 7740 napodoboval, ale mel sem tak zalostne malo kostek ze jsem skoncil u kabiny... :(

Colonel32

ja jsem zase porad zkousel napodobovat lokomotivu ze 7735

chadzi

tu si moc z katalogu nepamatuju, ja mel jeden katalog a tam byla 7740 a 7745 sem se moh zblaznit

Colonel32

7740 a 7745 v jednom katalogu? To dost pochybuju... 7740 se delala 1980-1984, 7745: 1985-1989

chadzi

pan puntickar...  ;)

betakaroten

Jo, o 7735 jsem se kdysi dávno taky pokoušel (omlouvám se za nekvalitu obrázku, fotil jsem to Zenitem bez blesku, jen se zářivkou), ale chybí mi tam šedivé madlo (dal jsem dopředu žluté a dozadu černé, ale není to ono).

P.S. ad "Počeštěné" zátiší - puntičkářská poznámka: to nástupiště je na české poměry moc vysoko, a mělo by mít černo-bíle pruhovaný rantl.

Colonel32

2 betakaroten:

vysoke, nevysoke... s tim nic nenadelam, to bych musel bud zvednout koleje, nebo udelat uplne novou podlozku pod nadrazi... ale abych ti udelal radost, tak jsem skutecne udelal ty cernozlute pruhy, a sobe jsem udelal radost pridanim dalsich dvou lamp... jinak, pro porovnani prikladam i nezhyzdeny original....

myth

To upravené(hyzdene ;) ) je oveľa krajšie
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

betakaroten

Ad Colonel32: Bezva! Takhle to vypadá mnohem "češtěji" (& zpoždění se vytvoří celkem snadno, jenom ta typická česká drážní špína se z Lega nedá udělat)