SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 2023 (15.-16.4.)

Založil danyboy, 30.11.2022, 18:14:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

danyboy

Rok zase uběhl jak voda, visí nám tedy ve větru otázka dalšího ročníku ostravské víkendovky. Termín nám vychází na víkend 15.a 16.4. Otázka tedy zní. Byl by zájem ze strany AFOLů? Trošku se obáváme, aby byl dostatek vystavovaných modelů, vzhledem k celoroční výstavě v Gdaňsku, na kterou část našich AFOLů bude své modely zapůjčovat. Otvírám tedy diskuzi. Prosím, kdo by chtěl projevit zájem o účast, případně vznést nějaké dotazy, návrhy, pište sem do tématu. :)

Registrační formulář zde



Borun

Bez obav.I když část modelů bude v Gdaňsku tak budu mít co vystavovat.Přiletím se svým hejnem papoušků a dalšími novými exponáty.Půl třídy určitě zaplním.

Kuba

#2
Fungl nový hrad a synové tlapky. ( cca 10 lavic)

+ případně něco ze starších přeživších modelů, kdyby bylo treba.

Celá sada creator aut... (taky k dispozici)

Se mnou počítej vždy, je to skoro doma 😉

THorinex

Já určitě. Přivezu všechny modely plus nějaké nové. A Zoo bude mít 12 nových desek odminule, takže zase o něco větší. K Borunovi už asi nevlezu 😅

Clermont

Taky něco malinkého vezmu tak na lavici :)

poMOCník

Se mnou taky můžeš počítat, kostel přivezu a něco malého k tomu. Ale potřeboval bych zase stabilnější plochu než jsou ty lavice (o šířce 2 lavic).

Borekity

Taky něco přinesu. Doufám, že stihnu postavit něco nového :)

Chairudo

Do jara určitě postavím pár nových modelů tak s něčím rád zase přijedu :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Hana129

My ještě máme přichystanou vesničku Kobeřice, teď i s cestami a chodníky. Jako celek to má 178,5*255cm, tak potřebuji buď pinpongáč nebo rovné stoly.

Možná i pohádky, podle situace.  ;)

jerzeeg

V klidu, modelu dost, zaberu celou tridu...  8)

peki

Jsou min. 2 společné projekty které mohou mít v Ostravě premiéru:
- elfí vesnička (jestli se nepletu tak loni jsem prezentoval perníčky)
- Ladovská vesnička
- nevím jak to bylo s takovou tou uličkou velkých domů
- případně ZOO

Každopádně je potřeba domluvit jak s přepravou u koho je/bude co skladováno jak se potom rozdělit o náklady (co by mohlo jít na kostky) za společné projekty.

Herní koutky to samé.

martindavid

Hlásím se opět se synem .doufám že do jara toho bude zase o trošku víc.

Clermont

Citace od: peki kdy 01.12.2022, 13:58:18- nevím jak to bylo s takovou tou uličkou velkých domů

Herní koutky to samé.

Pokud myslíš to velké město s náměstím a dlouhou ulicí, tak to mám v Ostravě u sebe a počítám s dovozem Monice na výstavu.
Bedny s kostkama do koutků jsou taky u mě a čekají na OV výstavu :)

skywalker007


kladovec


444martinhanak

Rád přijedu s hejblaty, které se spouští čidlem. A také budu mít nějaké Technic motorky (tovární i MOCy).

danyboy

Děkuji za projevený zájem. :)

Jinak kdo nemá pamětní kostičku 2022, případně 2019,
ještě jich mám několik u sebe, tak se případně ozvěte do SZ.

Robkteryten

Radi s něčím dorazime. Nejspíše ale jen trochu dodelana základna. Pokud bude zájem.

danyboy


šipka

Rád opět zavítám, nové dva mocy k dispozici a případně i voj. technika, pokud bude zájem ;)

yoshimaka

S Ostravou samozřejmě počítám! Piš si mě, dokud dýchám :-) Přivezu novinku do Space tématu, na které pomalu pracuji (pokud ji v návalu vzteku nerozbiju než ji dokončím)
Lust och fägring stor

danyboy


Igorus

Citace od: peki kdy 01.12.2022, 13:58:18Jsou min. 2 společné projekty které mohou mít v Ostravě premiéru:
- elfí vesnička (jestli se nepletu tak loni jsem prezentoval perníčky)
- Ladovská vesnička
- nevím jak to bylo s takovou tou uličkou velkých domů
- případně ZOO

Každopádně je potřeba domluvit jak s přepravou u koho je/bude co skladováno jak se potom rozdělit o náklady (co by mohlo jít na kostky) za společné projekty.

Herní koutky to samé.

S modulárním městem se počítá i pro Ostravu.

Společné projekty Ladovská a Elfí vesničky se nejspíš setkají u mne, takže ohledně dopravy (tam a zpět) se bude opravdu potřeba domluvit.

Jo a já počítám i s vystavením nějakého mého nového modelu ;)

danyboy

Zdravím všechny v novém roce. Vše je samozřejmě v procesu, aktuálně se finišuje na podobě plakátu a přihlášce. S novinek už víme, že budeme mít k dispozici tělocvičnu a zapůjčené externí stoly.

Vasyk

Nazdárek, předběžně se hlásím, než na to zapomenu. Rád bych přijel, ale mám jen dva menší space modely (pak vyfotim a změřim).

Šlo by to ? Díky

Ryxe

Ahoj, rádi bychom se se Sannou přihlásili. Přeci jen jsme ještě v Ostravě nebyli, tak bychom rádi přijeli  ;)

danyboy


danyboy

Plakát hotov. :)

danyboy

Prosím všechny zájemce o vyplnění přihlášky. :)

danyboy