Herní odpoledne v azylovém domě v Horních Počernicích

Založil Ryxe, 25.08.2022, 12:57:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj všem,
Jak jsem již na výstavě v Plzni trochu nastínil, v azylovém domě v Horních Počernicích by měli veliký zájem na nějaké herní zábavní akci pro jejich děti.
Proto bych se rád pustil do organizace a chtěl bych se Vás zeptat, kdo by do toho chtěl jít také?
V azylovém domě je cca 40 dětí všech věkových kategorií, tak mě napadlo, pojmout to podobně, jako byla třeba herní zóna v Lysé ( nějaké auta na dálkové ovládání, Creationari?, Nějaké soutěže, či tombola). Zkusím zase domluvit spolupráci se Star Wars fanoušky.
Co se týče termínu, bavili jsme se, že ideální by byl nějaký víkendový den v listopadu.
A teď otázka. Kdo se hlásí dobrovolně? >:D
Díky za pozornost  ;)

Adresa: Středisko křesťanské pomoci Horní Počernice, Křovinovo náměstí 11/16, 19300, Praha 9 – Horní Počernice

https://www.skphopo.cz/kontakt/

Účastníci:
Ryxe
Sanna
Hardegon
Piffik
Mathes
Milan V
Dita
Peki a Lenka
Nikolinek


Hardegon


pifik

Ahoj mohl bych přijet a vzít bludiště. Předpokládám, že to bude jednodenní akce?

Ryxe

Citace od: pifik kdy 11.09.2022, 21:51:46Ahoj mohl bych přijet a vzít bludiště. Předpokládám, že to bude jednodenní akce?
Ano, bude to jednodenka. S tím, že bychom tam s dětmi udělali přes den program a pak si mohli jít někam sednout a poklabosit.
Bohužel jsme museli schůzku z minulého týdne, kde se měl probrat termín odložit kvůli kontaktu paní z azylaku s covid pozitivním na tento týden, tak snad to vyjde a já už budu moci ten termín zde upřesnit 😉.

Ryxe

Tak přátelé, mám info ohledně termínu konání dětského herního odpoledne v azylaku v Horních Počernicích.
Akce proběhne 27. Listopadu po obědě. Viděl bych to tak, že bychom se tam kolem poledního sešli, připravili co bude potřeba a mezi 13- 14 hodinou bychom mohli začít  ;) . Časově bych viděl délku trvání akce tak na 3 hodinky, takže myslím, že kolem 17té bychom mohli končit.
Koho tedy můžu napsat na seznam účastníků?
Díky za pozornost  :D

pifik

POkud se něco nepokazí přijedu. Pokud to vyjde přijede se mnou i Matthes.

milanv

Citace od: Ryxe kdy 16.09.2022, 12:55:49Koho tedy můžu napsat na seznam účastníků?
Pardon, přehlídli jsme vlákno. Samozřejmě počítej se mnou a na 90% i s Ditou.
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Díky počítám s vámi, ale pokud by se nám chtěl ještě kdokoli přidat, je srdečně vítán. V azylovém domě se na akci hrozně těší a prostoru na hraní je dostatek  :)

pifik

Prosím tě zadej přesnou adresu toho azylového domu, ať někde nebloudíme. P.

Ryxe

Takže přátelé, myslím, že do akce nám zbývá tak akorát času, abych to tu trochu rozhýbal a mohli se domluvit, co a jak uděláme, aby to byla fajn akcička  ;) .
Zatím mám hlášeny tyto kostkaře:

Ryxe+Sanna
MilanV +Dita
Hardegon
Piffik
Mathes
Nikolinek

Prosím tedy o potvrzení přihlášených a případně přihlášení i jiných kolegů, kteří by měli zájem dorazit a užít si s námi předvánoční LEGO hraní s dětmi.

Prostoru je dostatek, podle toho, kolik budeme potřebovat prostoru nám přidělí místnost či místnosti.
Jak jsem psal, dětí je zhruba 40 různých věkových kategorií, tak by to chtělo připravit hry tak, aby si každé dítě přišlo na své  ;) .

Máte nějaké nápady, co by mohlo být zajímavé?
My určitě budeme brát stromek a kostky na ozdoby, abychom ho mohli společně ozdobit. Máme i nějaké drobné hry ( káčy, filmové postavy...)

Nápadům se meze nekladou  ;) .
Ještě mě napadá, bude mezi účastníky chuť si po akci někde posedět a poklabosit? Pokud ano zkusil bych někde rezervovat stůl.

milanv

Pardon za prodlevu. Počítáme s tím, atrakce máme celkem tři a domluvíme se, co všechno budeš chtít: Technic, Creationary a nově též dřevěnou autíčkodráhu se soutěží, komu dojede autíčko nejvýš (v protikopci). Ozkoušeno teď na výstavě ve Velkých Přílepech.
Pán na Žlutém hradě

Matthes_CS

Ahoj přijel bych, vezmu foťák a jinak budu mít asi prázdné ruce.

Ryxe

Citace od: Matthes_CS kdy 09.11.2022, 20:55:32Ahoj přijel bych, vezmu foťák a jinak budu mít asi prázdné ruce.
Ahoj,
Super, budu rád, když dorazíš. O prázdné ruce bych se nebál  ;D
Díky

linhi

Pokud to bude termín že budu mít volno tak rád prijedu pomocí.

peki


pifik

Prosím tě zadej přesnou adresu toho azylového domu, ať někde nebloudíme. P.

Ryxe

Do prvního příspěvku jsem vložil adresu s odkazem, kde je i mapka plus jsem aktualizoval seznam potvrzených účastníků.
Sraz na místě bude kolem poledne, abychom si vše stihli v klidu připravit.
Poté budou probíhat herní aktivity, které bychom zakončili tombolou, případně rozdáváním dárečků ( formu ještě ladíme)
Jak jsem psal, přijedou i členové 505th legie, kteří také mají připravený nějaké tvořivé aktivity se SW tématikou.
Věřím, že společně připravíme dětem opravdu pěkné odpoledne 😉

peki

Beru s sebou (kromě Lenky a Zuzky) :
- LEGO vláčky na ovládání
- stavění vločky
- stavění po slepu
- 1 spiner

Ryxe

Citace od: peki kdy 22.11.2022, 14:02:02Beru s sebou (kromě Lenky a Zuzky) :
- LEGO vláčky na ovládání
- stavění vločky
- stavění po slepu
- 1 spiner

Super, jak s kolečky na spinner? Máme nějaké vyrobit, případně jaký průměr?
Máme koupit nějaké fixy?

Hardegon

Zkoušim na spinery toto...


Funguje skvěle a žádná práce.

Ryxe

Citace od: Hardegon kdy 23.11.2022, 09:35:17Zkoušim na spinery toto...


Funguje skvěle a žádná práce.
Výborně, co ty fixy? Dnes mám cestu do papírnictví.

Matthes_CS

Album s fotkami:
https://www.flickr.com/photos/matthes_cs/albums/72177720304036988
Nějak sem nečekal, že to proběhne tak rychle, takže jsem moc hraní nestihl vyfotit.

Jinak fajn akce, myslím, že jsme dětem udělali radost.

Stimpi

Citace od: Hardegon kdy 23.11.2022, 09:35:17Zkoušim na spinery toto...


Funguje skvěle a žádná práce.

Teď mě napadá a co kotouče do tachografu? Možná by se našli nějaký z jedný strany čistý.

Ryxe

Takže trocha rekapitulace ze včerejší akce  ;)

Akce proběhla v azylovém domě v Horních Počernicích. Chtěl bych tímto poděkovat všem zúčastněným, kteří si našli čas a dorazili si s dětmi pohrát. Takže ještě jednou díky Sanně,Pekimu s holkama, Hardegonovi, MilanoviV, Nikolince, Mathesovi s taťkou a partě z 501st legie.
S díky ale nejde zapomenout ani na ty, kteří letos poslali dárky, že kterých jsme s Markem na obou akcích udělali super tomboly a děti z dárečků měly hroznou radost.
Akce probíhala skoro totožně, jako ta Markova na onko. V Plzni. Děti si mohli zkusit různé LEGO aktivity a na jednom stanovišti mohli vybarvovat sádrové SW odlitky, které přivezli starwatszáci. Akci jsme zakončili tombolou a bylo vidět, že děti mají z dárků velikou radost. I když dětí přišlo oproti původnímu plánu méně, myslím, že akce byla pohodová a pro děti to byl hezký zážitek.
Takže ještě jednou moc děkuji všem, kteří se na těchto dobročinných akcích podíleli 😉

P.s.: foto dodám, až fotky zmensim na potřebnou velikost  ;)