Staré sety

Založil Aki, 04.04.2005, 22:43:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 6 Hosté prohlíží toto téma.

Aki

Tak jsem objevil zase jeden obchůdek, kde mají stále v prodeji některé již historické sety. Ceny jsou plné, jen u jedné stavebnice měli napsáno, že je to po slevě asi 400,- K. Ale nepoznačil jsem si u kterého a ty ceny jsou i tak natolik vysoké, že to stejně nikdo nepozná.   ;D

stará ještě šedivá křižovatka 6313 za 220,- mají ji dokonce 2x
Tajemství swingy 5978 za 1595,- K
Závody formulí 1 6337 za 1585,- K
Cargo centrum 6330 za 1965,- K dokonce 3x
hasičská stanice 6478 za 2229,- K
hasičský člun 6429 za 549,- K Krabice je řádně vybledlá, asi byla pár let ve výloze.  :-*
SW I Flash Speeder 7124 za 470,- K
KK1 Býčí útok 6096 za 1878,- K
Westernové městečko 6765 za 1986,- K
SW I závěsný kluzák a spol. 7186 za 2529,- K
Space: vesmírná loď Explorien 6982 za 2805,- K Jestli se nemýlím tak jde o poslední klasické kosmické lego.
Arachnoid Star Base 6977 za 2609,- K
Adventures - ostrov dinosurů 5955 za 1415,- K
SW clasic TIE Fighter & Y-wing 7150 za 2396,- K
Motorový free styl 4163 za 2129,- K

Není to úplně všechno, ale snad jsem vybral vše zajímavé.

otaznik

Citace od: Aki kdy 04.04.2005, 22:43:56
Tak jsem objevil zase jeden obchůdek, kde mají stále v prodeji některé již historické sety. Ceny jsou plné, jen u jedné stavebnice měli napsáno, že je to po slevě asi 400,- K. Ale nepoznačil jsem si u kterého a ty ceny jsou i tak natolik vysoké, že to stejně nikdo nepozná.   ;D

stará ještě šedivá křižovatka 6313 za 220,- mají ji dokonce 2x
Tajemství swingy 5978 za 1595,- K
Závody formulí 1 6337 za 1585,- K
Cargo centrum 6330 za 1965,- K dokonce 3x
hasičská stanice 6478 za 2229,- K
hasičský člun 6429 za 549,- K Krabice je řádně vybledlá, asi byla pár let ve výloze.  :-*
SW I Flash Speeder 7124 za 470,- K
KK1 Býčí útok 6096 za 1878,- K
Westernové městečko 6765 za 1986,- K
SW I závěsný kluzák a spol. 7186 za 2529,- K
Space: vesmírná loď Explorien 6982 za 2805,- K Jestli se nemýlím tak jde o poslední klasické kosmické lego.
Arachnoid Star Base 6977 za 2609,- K
Adventures - ostrov dinosurů 5955 za 1415,- K
SW clasic TIE Fighter & Y-wing 7150 za 2396,- K
Motorový free styl 4163 za 2129,- K

Není to úplně všechno, ale snad jsem vybral vše zajímavé.

Nabídka zajímavá, ceny strašný  :(

Mates

Ahoj Aki,
neviděl jsi náhodou i nějaké dopravní značení? např. set 6315 a podobný set 6427?

Aki

Viděl, ale před vánocemi. Zkusím se zaměřit.  ;)

Mates

Budeš moc hodnej díky. Kdyby to bylo za slušnou cenu, tak mi to snad i vem, a pak se spolu vyrovnáme...  ;) Ď

ass

Jestli Aki myslis ten Prior v Chomutove, kus od bazenu, tak tam meli jeste dinosaury a tohle http://guide.lugnet.com/set/8432 . To technic auto 8432 meli zlevneny a stalo neco pres litr. Ale celkove ty ceny vsech tech stavebnic tam jsou vysoky. Jeste tam meli Silver Champion a RIS 2.0 myslim.

Aki

Ja, Ja
Toho technik auťáka jsem tam neviděl, ale netvrdím, že jsem to prolezl uplně všechno. Systém vystavování této firmy, je takový, že to všechno dají na jednu hromadu, jeden set za druhý a vidět je tak 1/4. Stejné jako v Mostě. Tam jsem jim vyndal všechny krabice z regálu a teprve když jsem je dával jednu po druhé do regálu, tak jsem si je zapisoval. (Aspoň si mohli v těch regálech - po pár letech - zase vytřít  ;D) V Chomoutově jsem jen sjel to co šlo bez problémů vyndat. Třeba se ještě dočkáme, nějakého pokladu.
ass - nebyl jsi v prodejně této firmy v Lounech?

ass

V Lounech jsem nebyl. Ale je pravda ze to maj ruzne zamichany a treba ruzne vzadu ze to neni videt a tak. Asi proto, ze uz maj od kazdyho tematu jen malo a tak to nemuzou tridit a stejne podle me jim to je jedno. Ale mohli by je teda zlevnit kdyz uz to tam je naky ty leta... napr. ty Dinousari stoji asi 469 Kc... :-\

Aki

Citace od: ass kdy 06.04.2005, 14:19:14
Ale mohli by je teda zlevnit kdyz uz to tam je naky ty leta
To od nich neočekávej, není to jedna malá provozovna, ale síť. Tím chci říci, že určitě nemají problém s provozním kapitálem. Sám jsem zkoušel ukecávat slevu už před 2 roky a dokonce jsem komunikoval s majitelkou. Vše marně.

K tomu vystavování: Ještě než ofic skončili s Legem, tak to vystavovaání bylo o trochu lepší, ale opravdu jen o trochu. Tím že prodávali (a vlastně prodávají) tolik druhů na tak malé ploše, tak s tím moc jiného nevymyslejí.

Mají ještě provozovny v Teplicích a Ústí (Priory). Nebyli jste tam někdo?

Rob

Citace od: Aki kdy 06.04.2005, 14:36:45
Mají ještě provozovny v Teplicích a Ústí (Priory). Nebyli jste tam někdo?

mám pocit, že ústeckej Prior mám celkem oblezenej, a nic jsem tam neviděl. Hračky tam provozuje Dino Toys, a žádné staré sety jsem neviděl (leda že by to bylo někde vzadu - jenže vyndat zboží z regálu nemůžu poněvadž je to pultový prodej :( )
Rob

Aki

Á tak sorry, díval jsem se na jejich leták a v Ústí je to OC Sever. Ostatní je v Priorech.

Rob

Wow. Juknu tam (i když teď jsem docela švorc). každopádně dám vědět jestli něco objevím
Rob

Dinosaur

Měl bych zájem o dinosaury ?  Jsem z Č.Budějovic  tak bych  se potřeboval domluvit co a jak. Dík

Aki

Citace od: Rob kdy 07.04.2005, 19:08:40
Wow. Juknu tam (i když teď jsem docela švorc). každopádně dám vědět jestli něco objevím

Tak co objevil jsi něco?

Maci nebyla jsi se podívat v těch Teplicích?

Rob

jo, byl  :(

OC Sever je nově postavenej, LEGO tam nemají ani nové, zato dva regály Megabloků a COBI

Na otázku zda mají LEGO mě paní odkázala k nim, na mou námitku že to fakt LEGO není se tvářila dost zvláštně.

majitelka prý podle ní má další obchody a tam možná mají i něco jiného..

suma sumárum nic   >:(
Rob

Maci

Z Teplic mám prolezlý jenom Hypernovu a Pompo. Včera jsem tam koupila nějaké slevněné Duplo,  jinak tam ale vůbec nic není levnější, starší sety už vesměs nemají, dinosaury už vůbec ne.

Aki

Citace od: Mates kdy 05.04.2005, 13:19:12
Ahoj Aki,
neviděl jsi náhodou i nějaké dopravní značení? např. set 6315 a podobný set 6427?
na 6427 jsem narazil ve Světě modelů za 262,- K

Mates

Aki, díky za info, ale nevím, zda to půjde objednat... já tam volal a řekli mi, že už je nemají....  :-[ :-\ :'(

Cavelon

Ak niekto náhodou zháňate set 4561 (http://www.brickset.com/search.aspx?Query=4561)
z roku 1999, tak som ho videl tohto týždňa v Hodoníne
(hračkárstvo v takom malom obchodnom dome na Dolných Valoch).
Cena cca 5000,- CZK.

muzzo

5 000 Kč? Já to koupil z atři ???

chadzi

ble ani za litr...

muzzo

No to zase nepřeháněj  :-* Jen motorek 9v e dražší :D a navi to není tak zlej set.

chadzi

jj asi kvuli tomu motorku by to slo, ale max za litr  ;)

muzzo

Citace od: Cavelon kdy 06.05.2005, 19:42:56
Ak niekto náhodou zháňate set 4561 (http://www.brickset.com/search.aspx?Query=4561)
z roku 1999, tak som ho videl tohto týždňa v Hodoníne
(hračkárstvo v takom malom obchodnom dome na Dolných Valoch).
Cena cca 5000,- CZK.
No a vidíš v Hodoníně jsou dost nad věcí ;D

Micho

Já by som to tiež zobral max za nejakých (trochu viac než tých 1.000) 2.000 Kč. Kvôli motorčeku a kockám ...  ;).

V Hodoníne im to práve preto stojí  ;D.

muzzo

Za 2500 Kč bys to bral taky? Já ho mám a možná se budu chtít zbavit vlaků :'(

Micho

Ty si teda špekulant  ;). To je myslene obrazne. Vlakov mám momentálne po uši. Za rok som do toho dal dosť - už ma to asi prešlo. Nemám to kde dávať a nie to ešte zložiť  ;D. Ale dík za náznak ponuky.

muzzo

Jo nojo já zapomněl ským mám tu čest :D Smekám klobouk, tomu říkám plnění dětských snů ;D

Micho


Cavelon

Keby sa niekto chcel zbaviť vláčikov, tak ja sa hlásim, že mám záujem  ;D