Shnilí obchodníci

Založil Cavelon, 22.08.2005, 07:53:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Cavelon

Citace od: Micho kdy 21.08.2005, 17:25:30
Slovenské hyper Tesca majú, čo sa týka Lega pohov. Kľud, nič sa nedeje. Určite to platí dnes o Košiciach.  :( 

Slovenské hyper Tesca sú o ničom. Kedysi som tam rád chodieval, lebo mali často všeličo zaujímavé pozlacňované. Teraz je tam stále akurát strašne veľa ľudí a Lego dokonca drahšie ako v katalógu. Preto tam už skoro vôbec nechodím. Na Slovensku sa Lego (ak nerátam Bionicle a podobné nezmysly) už pomaly nedá ani kúpiť. :( Vlaky v obchodoch som nevidel už ani nepamätám. :-\ Ale hlavne že máme Superstar a Superstar 2 a Mojsejovcov a iných ******.   >:(:P

KLF

Citace od: Cavelon kdy 22.08.2005, 07:53:01
Slovenské hyper Tesca sú o ničom. Kedysi som tam rád chodieval, lebo mali často všeličo zaujímavé pozlacňované. Teraz je tam stále akurát strašne veľa ľudí a Lego dokonca drahšie ako v katalógu. Preto tam už skoro vôbec nechodím. Na Slovensku sa Lego (ak nerátam Bionicle a podobné nezmysly) už pomaly nedá ani kúpiť. :( Vlaky v obchodoch som nevidel už ani nepamätám. :-\ Ale hlavne že máme Superstar a Superstar 2 a Mojsejovcov a iných ******.   >:(:P

;D ;D ;D ;D To si dobre napisal !  :) Inak u nas v BA vlaky maju. Aj prislusenstvo, ale za tie ceny sa ani nedivim, ze ich stale maju v regaloch a nik t nekupi ! Keby som to z Australie, alebo Japonska cez internet kupil, zaplatil postovne letecky, poistku, tak ma to vyjde lacnejsie ako to kupit tu ! Smutne...  >:(
Terminated.

Police collector

Jenže vlaky jsou prostě DRAHÉ ! Já jsem taky lego fanda ale za plnou cenu bych si vlak ani náhodou nekoupil. Tyhle drahé sety jsou už vážně luxusní zboží jen pro hrstku vyvolených... Obchodník nevezme tedy něco co mu bude x-let ležet v regále - proto asi vlaky nejsou moc v prodeji ! To platí třeba i o některých SW setech které mají nasazenou NESMYSLNOU cenu jenom protože to je SW ! Naštěstí novější už jsou levnější ale třeba Milenium Falcon  second edition je taky nesmyslně drahý... Anebo to co nesmím říkat že  >:D Za cenu jen o pár stovek vyšší lze už mít třeba takovou Vikingskou pevnost vs. Fafnir dragon anebo Police station 2005... Ještě před pár roky byly pro mě takovéto velké stavebnice jenom sen - třeba hrad jsem jako děcko neměl nikdy - byl drahý ! A o tom to je - podle mě třeba ten Drakkar se může prodávat dobře protože je relativně levný ! I pevnost - ale Milenium nebo Nákladní vlak 2003 ? Kolik se prodá kusů ? Odhaduju tak 2. I ta chyše - kdo si to za ty 2000 koupí ? Málokdo - zato teď. Lego by mělo upravit ceny - už to částečně udělalo - ale upravit je ještě víc aby prostě porazilo cobi  a jiné deriváty - hrát si na luxus je blbost. Ahoj
Terminated.