Výprodeje 2013?

Založil Dingo, 26.12.2013, 22:01:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

honzicek22

Po objednání přišlo následující "Vaše objednávka nebyla z technických důvodů ověřena naším skladovým systémem. Omlouváme se za komplikaci. O dalším průběhu Vás budeme informovat. "
Takže předpokládám, že se opakuje situace z minulých let, kdy eshop vesele prodával zboží, co už dávno nebylo.

Darth

Citace od: honzicek22 kdy 02.01.2014, 17:26:43
Po objednání přišlo následující "Vaše objednávka nebyla z technických důvodů ověřena naším skladovým systémem. Omlouváme se za komplikaci. O dalším průběhu Vás budeme informovat. "
Takže předpokládám, že se opakuje situace z minulých let, kdy eshop vesele prodával zboží, co už dávno nebylo.


Že toho člověka, co to tam má na starosti, ještě nevyrazili??

honzicek22

Systém v Pompu je v háji od sobotního odpoledne, nechodily vůbec změny stavu objednávek. Kdybych se v jedné osobně nezeptal a do další nezavolal, tak nemám plno setů.

Thunder Animation

Minulý rok bola v alltoys novoročná akcia -50% na sety z minulých rokov (zohnal som tam  battlepack (klony 2011) z 7 a geonosian starfighter za 20). Nevie niekto či je to tak aj tento rok?

Anatyt


Frco

METRO Bratislava ma zlavy cca 40-50%. Dost slaby vyber, vacsinou male sety. Ziadny CASTLE, ani LOTR, dost malych setov zo SW.

Biermann

Tak já si dnes v Brně prošel Olympii (Bambule, Pompo, Sparkys) + velký Tesco na hlaváku a nikde nic zajímavýho...

kulich007

Chtěl bych poprosit, kdyby někdo ještě narazil na sety Hobbit 79000 a 79010 v té 50% slevě, měl bych o ně zájem. Nejlépe v Praze, ale můžem se případně domluvit i na poslání poštou. Díky.

k.ondra89

V Kauflandu v Brně-Židenicích jsem viděl 9395 za 1199,-

k.ondra89

Teď jsem našel, že Sparkys inzeruje set 42005 za 639,- což bych řekl, že je dobrá cena. :)

tomaslambo

Ve Sparkys OC Futurum Ostrava ještě cca 7 kousků 42005 za avizovaných 639 Kč

Aichel

Lego shop na Zličíně v Metropoli má slevu 30% na Monster Fighters. Ale je to už dost probrané. Vlak duchů aktuálně mají za 999Kč.

Farky_cz

Citace od: tomaslambo kdy 05.01.2014, 16:39:38
Ve Sparkys OC Futurum Ostrava ještě cca 7 kousků 42005 za avizovaných 639 Kč
Dnes jsem ho sehnal v Praze na Hlavním nádraží. Počet zbývajících kusů neznámý.
Zpět u Lega po třicítce.

Kubos.cz

Ahoj, zrovna jsem se vrátil z Makro Ostrava a jsem nadšen. Lego s až -60 % slevou. Všechny star wars planety všech sérií za 150,- a A-wing 75003 za 420,- .
Velké slevy na menší sety castle a lego friends. Ostatní jsem bohužel neměl čas prohlížet, ale tuším, že heroica byla za normální ceny.

bubutymmy

Mall.cz má za pěknou poloviční cenu 3920 hru Hobita http://www.mall.cz/lego-games/lego-hry-3920-hobit-neocekavana-cesta
(Za sebe můžu říct, že hra docela zábavná. Přemejšlím, jestli by nemělo cenu ji rozšířit na dvojnásobek, čtyřnásobek už asi nedám ???).
a kdo nekoupil v 50% akcích Fortaan dřív, má teď šanci tamtéž. A některý speedory podobně, jinak jsou slevy kolem 30 procent.

shane.p

Tak jsem dnes navštívil Sparkys v Havířské ulici v Praze a mají tam výprodeje

Star Wars adventní kalendář, 75023 za 399,- Kč

Creator, 31009 za 499,- Kč

Monster Truck, 42005 za 639,- Kč

Service Truck, 42008 za 2.499,- Kč (i když tohle je sleva nesleva, protože na jejich webu to nabízejí ještě levněji)

Moc kusů tam neměli, ale něco se sehnat dá.

bubutymmy

O víkendu jsem byl v Makru Praha 13 Stodůlky, vzal jsem s asi 40% slevou Elrondovu radu a Dračí horu http://brickset.com/detail/?set=70403-1
ještě měli v podobných slevách Gatehouse Raid http://brickset.com/detail/?Set=70402-1 , z Hobita/LotRa souboj čarodějů a hádanky s Glumem, okolo 150 korun pár druhů SW planetek, taky pár setů z Galaxy Squad a Chimy... přišlo mi, že něco z toho v jiných výprodejích nebylo.