*TOP* (Vlastni) Black Falcon's lake Keep

Založil chadzi, 05.06.2006, 20:37:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

woe to neni umelecky foto ale 'under construction' ;D to je rumunska verze mars skrinek (btw lepsi nez marsky protoze je to cely plastovy

Aki

Citace od: chadzi kdy 19.06.2006, 22:16:40
dalsi update, uz pomalu mizi oldgray kostky...
A pomalu i tmavé BURPy viď?  ;)

Taky koukám, že se snažíš pomalu zazeleňovat. To bude amadeus potěšen. >:D Předpokládám, že v tom ještě budeš pokračovat - hlavně s platte než s brickama.  ;) A nějaká ta kytka či list by se taky hodili, ale to jistě víš a zatím se soustředíš na věže a hradby viď?  >:D >:D

Jo a budeš něco ještě dělat s tou zdí s cimbuřím od první brány směrem ke druhé?

chadzi

nevim zatim to chci dostavet a pak uvidim jak bude celek vypadat. zeleninu asi nakonec udelam z klasickejch plant leaves spis nez z bricks. jo a burpy uz nejsou, budu muset hodne improvizovat abych dodelal tu zadni cast te skaly (nebo dokoupit par witch's magic manoru   :) )

Mates

chadzi, čumím jako blázen :o :o :o. Je to opravdu nádhera!!! Škoda, že už ti dochází kostičky, ale já pevně věřím, že když ses dostal až sem, tak to nepustíš a dotáhneš do konce ;) ;D

Tomášek

Nejlepší, nejhezčí a největší český (nebo rumunský  ::) ) castle MOC !!!!
JEN TAK DÁL A GRATULUJU !!!!  ;)
Procházím DARK AGE.

chadzi

dik dik, ale myslim ze prehanite. zatim jsou to jen 'kulisy' (jak kdysi nazval tusim TomG muj prvni hokus pokus). pockejte s hodnocenim az dodelam aspon zakladni kostru toho hradu (obvodovy zdivo + 'budovy' uvnitr)

Mates -> kostky zatim jsou takze to dorazim, jen uz ty kbeliky nevypadaj tak plne jako kdyz jsem zacinal  ;D

hobby

Skutečně  MONUMENTÁLNÍ  (už teď!), smekám a těším se na finální podobu. Jestli tohle tvoříš v domácích podmínkách, tak si umím představit všechny ty průvodní komplikace a oběti (čas, shánění kostek, prachy, atd.)  :)

chadzi

jojo delam to doma za asistence dcerky a zenusky  ;D nastesti se mi podarilo uhrat vytvoreni 'hobby' koutku v obyvaku, takze hlavni problem je pouze jak vyobchodovat cas s drahou polovickou ;)
btw ta stavba je podle me zatim zajimava jen velikosti, jeste je toho potreba hodne hodne dodelat, hlavne detaily + dodat tomu spravnou atmosferu (jak tu nekdo napsal hodne kostek umi sehnat kazdej v*l co ma prachy, ale udelat z toho neco poradnyho da praci  ;D )

Panther

Zatím to vypadá velmi monumentálně. Držím palce a už se těším na další fotky. Zatím gratuluji k tomu co stojí, jelikož to vypadá fakt dobře.

Mates

Citace od: chadzi kdy 20.06.2006, 14:41:54
Mates -> kostky zatim jsou takze to dorazim, jen uz ty kbeliky nevypadaj tak plne jako kdyz jsem zacinal  ;D

Aha, já se už bál, že ti došlo "střelivo" a budeš muset zase nakupovat a pak to teprve doděláš. Tak to jsi mě uklidnil, upřímně už se moc těším, až to budeš mít hotové a troufám si říct, že nejsem sám. ;)
Jak říkáš, kostra je na velmi dobré úrovni, líbí se mi zpracování i velikost. Pokud dodáš (a já věřím že ano) i nějaké detaily, tak to myslím nebude mít chybu....max. nějaké maličké, ale to už bude čistá spekulace a rýpalství :D ;D >:D

chadzi

mno vcera sem s tim zase hejbnul a dost ubylo  :( musel jsem zmenit styl a na skrytejch mistech zacit pouzivat castle walls jinak bych to asi nedorazil. stejne ale bude asi potreba toho par dokoupit, hlavne 1x8 a slopes.

JardaL

Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

chadzi

dik. jo, tolde uz sem videl a asi te zklamu ale vubec se mi to nelibi. prijte mi to takovy nerealisticky preplacany, moc pravidelny, hranaty a vubec.. ale je to velky, to jo  :o

JardaL

ja taky nerikam, ze by se mi to libilo. Jenom je to takovej "obrovskej" počin.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

chadzi

jestli von neni pribuznej ceaucesca, ten kvuli svymu komplexu male vysky taky stavel takovyhle velky palace  ;D

chadzi

#45
po case dalsi update - ted uz zbyva jen nadvori a druha pulka hradu  ;)

chadzi

...

chadzi


Mtron

fantastičné  ;D na kolika studech se to rozléhá. Hrál si někdy Stronghold Crusaders ? Tam si stavíš hrady taky tímhle způsobem. Jednou až to budeš mít postavené bych to chtěl vidět na vlastní oči. Těším se na další pokračování. P.s. kde máš magnety , takhle by to teda nešlo  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

na sirku je to 6 x 32 stud baseplate, takze 192 stud. s magnetama pocitam, nadvori bude vysouvaci a bude ukryvat pristavaci rampu pro mtron stihacky  :P

MwK

:o :o :D
Ta stavba je strašne nádherná,prepracovaná a gigantická!
Je to proste super kúsok... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

chadzi

tak oldgray prave dojely..

***Banana.com


Micho

Noóóóóóóóóó! Tak to si macher. Obdivujem a ráta sa mi to. Si dobrý.   8) :o 8) :o 8)

Raistlin M

Mám pocit, že se nejdná o chlubení a presentaci výsledku pánové, ale konstatování, že mu došly šedý kostky.

Ale...má to pěkné...to nemůžu říct...tedy neříct. ;D

Micho

Citace od: Raistlin M kdy 31.07.2006, 20:47:32
Mám pocit, že se nejdná o chlubení a presentaci výsledku pánové, ale konstatování, že mu došly šedý kostky.

Ale...má to pěkné...to nemůžu říct...tedy neříct. ;D

Tak či tak, má sa čím chváliť a čo prezentovať.  8)

otaznik

Tak to začíná vypadat velmi zajímavě.  ;D

Jen ty podpěry hradeb by chtěly předělat, vypadají dost divně jak jsou nepravidelné (jak šířkou, výškou, tak i rozmístěním).

Jindroush

Navrhuju to předělat na zříceninu, ušetřej se bricky  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

...

Micho

Citace od: Jindroush kdy 31.07.2006, 20:50:19
Navrhuju to předělat na zříceninu, ušetřej se bricky  ;)

Jednoznačne dokončiť.  8)

Mne sa na tom hrade najviac ráta práve to, že je nepravidelný. Žiadny štvorec alebo obdĺžnik v rovine. Šikmo uložené súpajúce (resp. klesajúce) múry. Aj celkovo spracovanie hradných murov a veží je precízne premyslené.  V princípe každá veža a každá stena je svojimi proporciami iná a pritom tvoria spolu ucelenú koncepciu. To muselo stáť hodne času na premyslenie ....   ;)