CZ Albert do vyprodání

Založil Darth, 05.05.2012, 18:38:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Darth

Vyrazil jsem dnes z donucení na nákup do Alberta v Kunovicích, ale docela mi to zkazilo náladu.

Před týdnem jsem tam koupil Lego Duplo 5818 za 268 Kč, což mi přišla jako dobrá cena oproti cenám na netu. To tam bylo asi ještě 8 kousků. Dnes jsem našel jen cedulku, která hlásala slevu z 268 Kč na 68 Kč. Bohužel set jsem už nikde nenašel. I když jsou to jen dvě kila, docela mě to naštvalo (set tam ležel za tu cenu už půl roku, ale chvíli po tom co se rozhoupu ho koupit, tak srazí cenu a ještě tak výrazně), koupil bych ještě dva kousky pro malého, když něco rozbije, aby měl náhradu.

Dále jsem tam koupil ještě set 8200 za 48 Kč

a 2x set 5793 za 48 Kč.

Vzhledem k tomu, že bylo slevněných jen těchto pár kousků, mohlo by se jednat o akci (hypermarkety Albert, kde vedou Lego). Friends a normální sety zůstaly za plnou cenu. Ze slevněných jsem v tomto hypermarketu už nic nenechal, ale možná někde jinde ještě něco bude.

mesje

No zrovna sme o tom včera hovorili, že všetko zlacní hneď po nákupe :-) Ja som tak čakal 3 mesiace na Tie defender, že musí už zlacniť, a zlacnil týždeň po tom, čo som nevydržal a kúpil ho :-)

Bard

Dnes jsem v Albertu v MB (Olympia) narazil na 2 krabice figurek ze série 5 za 29,-/ks v rámci akce -27%, u které jsem ale nenašel časovou specifikaci.
Možná, že podobné akce budou i v jiných Albertech.

bubutymmy

Koukám docela pravidelně v Albertu v OD Kotva, tam se krabice páté série rozprodávala docela dlouho (jeden víkend to myslím bylo i ve slevě), teď už je tam akorát za 50 procent několik velkých krabic falešných čínských něčeho

Darth

V Albertovi v Kunovicích mají v akci sety 60018 (City míchačka) a 60017 (City odtahovka) po 299 Kč, což je myslím docela slušná cena. Odtahovka byl 1-2 kusy, míchačky asi 8. Možná bude podobná akce i v dalších Albertech. Ještě jsem tam zahlédl Duplo popelářské auto také myslím za 299 Kč (doporučená 499 Kč).

Je poměrně směšné, co proti tomu provádí Tesco - ty samé sety mají za 529 Kč a ještě si dovolí k tomu napsat Akce (doporučená prodejní je 499 Kč u obou) - kolik Tesco napsalo, že byla původní cena, jsem radši nekoukal. Podobně předražují i další sety (SW planets místo 299 Kč za 329 Kč apod.). Já vím, že si obchodník může nasadit jaké chce ceny, ale tohle mi přijde přehnané - aspoň u těch doporučených mohli zůstat.

blindmelon

Hmm, tak míchačku bych si pořídil, ale Kunovice, to je mimo mě. Jinak Tesco má ty sety za 519,- resp. 319,- a podle mě je důvod takový, že stejně přes rok prodají minimum a když pak zlevní o 50%, tak je to dost levný, byť rozdíl po slevě by tak byl asi 15 Kč.
Hezký den, Blindmelon

Tomtombuy

Díky! Mají Lego i v supermarketech nebo musí člověk do hypermarketu? Rád bych se pro ně vydal někde po Praze.

Darth

Asi jen hyper, v super většinou Lego nevedou. Ten v Kunovicích je pozůstatek Hypernovy, kterou později převzal Albert, takže některý sortiment je tam dost specifický.

wolfram


Scatman

Citace od: wolfram kdy 25.07.2013, 18:08:44
Albert na Chodově nic
Jak to, že nic - mají tam jak míchačku 60018, tak odtahovku 60017 v "akci". Sleva 20%, takže na cenovce je 399 Kč. Od každého tak 5 - 10 kousků. Za tuhle cenu je měli na jaře třeba v Globusu.

No škoda, moc mě Albert na Chodově nepotěšil... to v Kunovicích to maj lepší.

wolfram

fakt? já tam byl a nic jsem neviděl, lega málo, slevy žádné. Kdes to objevil?















Scatman

Byl jsem tam ve čtvrtek 25.7. asi kolem 18. hodiny - mají to v sekci hraček, odtahovky dole ve stojanu hned na začátku (od kas) a míchačky naopak ve stojanu v zadní části sekce hraček. Chtělo to celé projít a koukat. U míchaček nebyla cena, ale ověřením na kase také 399 Kč. Taková "sleva" je pro mne nezajímavá, na netu se to dá sehnat levněji.

wolfram

aha, no, vidíš to, já to prošel dvakrát a nevšiml si. Dík za opravu. Jo ta sleva není taková, aby si z toho člověk kecnul na zadek

kokin

Tak vsetín míchačka za 299 a chima v blistru několik druhů za 186 a ceny na regálovkách nesouhlasí .

Darth

#14
Opět úspěšná návštěva Alberta v Kunovicích (teda ne pro mou peněženku, ta teď zeje prázdnotou). Mladí vyjádřili přání na Chimu  :P , i když jsem se zařekl, že tu hrůzu nikdy, co by člověk neudělal pro děťata:

70102 Vodopád Chi - 124,50 Kč
70103 Kamenný Bowling - 124,50 Kč
70100 Ohnivý kruh - 124,50
Nutno podotknout, že tyto jsem tam koupil už před týdnem, do dneška zůstaly jen dva kusy 70100. Ovšem nutno kontrolovat na pípáku, u setů je na cedulce cena 184,5 Kč.

Co jsem nekupoval, tak byl tuším set 70113 Souboje Chi tuším za 249 Kč (těch tam bylo cca 5 kusů).

Dále jsem vzal poslední (jediný) kus 70002 (Lennoxův lví útok). Na cedulce sleva ze 499 Kč na 299 Kč, když jsem zkontroloval na pípáku, tak cena 199 Kč  ;D.

Dále tam byla hromada planet setů - 75008 (Tie Bomber a Asteroid field) a 75006 (Jedi Starfighter a Kamino) - po 124,5 Kč. Kamino jsem už měl, do Tie Bomberu se mi nechtělo, ale cena mě přesvědčila  ;)

Bohužel city sety už v nabídce žádné, Friends za plnou cenu. Hromada série 6 CMF (po 55 Kč), pár zbytků série 10.




Bard

Dnes jsem narazil v Albertu MB na 30% slevu na všechno LEGO (v repertoáru byly sety City, Creator, SW, Friend, Chima).

Předpokládám, že akce je celoplošná a že souvisí s 1. adventním víkendem.


razgy

#16
no nevím, někde jsem četl, že albert a hypernova v čr končí. tak jestli to není poslední zoufalá snaha urvat nějakou tu kačku z vánoc...

jinak sleva dobrá

Zoufalec


Bard

V Albertu Mladá Boleslav jsem včeran narazil na
Creator 31004 (Orel) za 125,-

+ několik druhů Chima se speedory za cca 180,-

Slejwid

Dneska jsem byl v Albertu u Olympie ( Brno ) a podle místního rozhlasu tak mají až do zítra ( neděle 30.11.2014 ) slevu 25% na všechno Lego. Viděl jsem tam nějaké sety SW, Chimu, City a Friends.

danyboy

Citace od: Slejwid kdy 29.11.2014, 23:27:42
Dneska jsem byl v Albertu u Olympie ( Brno ) a podle místního rozhlasu tak mají až do zítra ( neděle 30.11.2014 ) slevu 25% na všechno Lego. Viděl jsem tam nějaké sety SW, Chimu, City a Friends.

A co CMF?

DarkDrago

Citace od: danyboy kdy 30.11.2014, 13:25:08
Citace od: Slejwid kdy 29.11.2014, 23:27:42
Dneska jsem byl v Albertu u Olympie ( Brno ) a podle místního rozhlasu tak mají až do zítra ( neděle 30.11.2014 ) slevu 25% na všechno Lego. Viděl jsem tam nějaké sety SW, Chimu, City a Friends.

A co CMF?

Nevzrušuj se. Už je toho jen hrstka ;) už si můžeš jen objednat pizzu, nebo se nechat zachránit před utopením ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Miketuk

V OC Šestka CMF mají, za 51Kč

Darth

Albert Kunovice dnes cca 18.00

Většina Lega slevy 25%:

75000 - SW Battle pack 269 Kč
75001 - SW Battle pack 269 Kč
75039 - SW V-Wing 25% sleva na 560 Kč

A další - city, Chima, Friends - vše těch 25-30% sleva.


A nějaké větší slevy:

75040 - Grievous Chase 60% sleva na 338 Kč
70141 - Vardys Ice Vulture Glider 60% sleva na 219,60 Kč
70123 - Chima Lion Legend Beast 60% sleva na 107,60 Kč
71007 - CMF 12 - 60% sleva na 27,60 Kč

Většina tam ještě zůstala, i když jeden pár podezřele naslouchal, když jsem volal švagrovi, jestli něco nechce - nevím, jestli to po mě nevybrali. Ale když jsem odcházel, tak ještě bylo od každého cca 5 kusů. Teda kromě CMF, ty nezůstaly ani jeden.

Možná zkuste, jestli další Albert hypermarkety nemají podobné nebo lepší slevy - mohla by to být plošná akce.

klubo

liberec albert taky sleva skoro na všechno lego 25%, občas 30%

rdk


klubo

dnes to samé zboží, ale naceněno zpět na ceny bez slevy

Miketuk

Akce byla jen do včerejška. Dnes jsem v OC Chodov nic nenalezl. Pár nějakých zbytků.

Bard

Dnes jsem v Albertu v MB viděl téměř všechno LEGO s 40 - 50 % slevou.
Velký výběr nebyl, ale byla k vidění nějaká Chima, SW, Friends a City.

Skoro u všech setů, které jsem zkoušel opípat, byla v regále chybně uvedené cena - ta původní. Reálná cena byla podstatně příznivější.

JaM203

Já jsem nakoupil 31.12 v Hypermarketu 10.sérii za 19 kč :)

A první sérii Friends za 50kč.