SVĚT KOSTEK OLOMOUC podzim 2017

Založil Izabella08, 25.04.2017, 06:45:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Kuba

Jen bych chtel upozornit, ze s nejvetsi pravdepodobnosti mebudu mit tu indianskou vesnici co jsem tak trochu slibil. Leda ze bych vzal tu malou co mam momentalne postavenou a byla na prvnim rocniku Olomouce.
Nejak jsem v sobe nenasel inspiraci na indiany, ale zacal jsem pracovat na egypte. Tedy konkretneji dobrodruzi z egyptu. Inspirovano dobou indiana jonese, tedy obdobi tesne pred druhou sv valkou. V Mocu bude pyramida a hrobka. Metrik by MOC mohlo zabrat.

Kuba

Jo a jeste privezu western mestecko zatim ho nechavam jeste chvili v celku. S akim jsem se dohodl a stahl jeho cast jeste na moravu.

Chairudo

Dobrý, hlavně že máš něco pěkného ;)

Ke konci srpna jako obvykle vyzvu všechny k zaslání informací o sobě a modelech a během září uděláme plánek kde co bude.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Izabella08

Citace od: Kuba kdy 22.07.2017, 14:06:04
Jen bych chtel upozornit, ze s nejvetsi pravdepodobnosti mebudu mit tu indianskou vesnici co jsem tak trochu slibil. Leda ze bych vzal tu malou co mam momentalne postavenou a byla na prvnim rocniku Olomouce.
Nejak jsem v sobe nenasel inspiraci na indiany, ale zacal jsem pracovat na egypte. Tedy konkretneji dobrodruzi z egyptu. Inspirovano dobou indiana jonese, tedy obdobi tesne pred druhou sv valkou. V Mocu bude pyramida a hrobka. Metrik by MOC mohlo zabrat.
Kubo, to zní dost dobře...20.-30.léta jsou moje oblíbená, proto mám i tak ráda I.J.:)

Stimpi

Ahoj, Jen dotaz. Co je naplánováno do historie Technic. Možná bych mohl přispět svojí troškou do mlýna.
Sti

Izabella08

Citace od: Stimpi kdy 26.07.2017, 14:55:52
Ahoj, Jen dotaz. Co je naplánováno do historie Technic. Možná bych mohl přispět svojí troškou do mlýna.
Sti

Historii Technic má plně pod patronátem Yoshimaka...napiš mu, prosím SZ:)

Borun

Ahoj.Konečně mi dorazil Saturn.Tak mně napadlo ,že pokud ho ještě nikdo nepřihlásil tak ho můžu vzít .

Chairudo

Citace od: Borun kdy 04.08.2017, 13:09:00
Ahoj.Konečně mi dorazil Saturn.Tak mně napadlo ,že pokud ho ještě nikdo nepřihlásil tak ho můžu vzít .

Ahoj, raketka by byla pěkná, ale uvidíme jak to bude s místem. Prioritně upřednostníme MOCy
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Máme tu nové krásné video z jarní výstavy ;D ;D ;D zkoukl jsem ho hned několikrát a už se nemůžu dočkat na podzim.
https://www.youtube.com/watch?v=ZqoAoUEmvkI

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Pool

Na výstavu bych nabídl nový MOC na 2 až 4 velkých baseplate. Dílo bude vycházet z tohoto díla http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50991.0, bude zvětšené a předělané, aby bylo i pro menší >:D. Ale nemám možnost ho dopravit na výstavu, tak jsem se chtěl zeptat, jestli by se našel nějaký dobrodinec z Prahy, kdo na výstavu pojede a měl by ještě místo na 2 až 4 bedny? Zda bych mu mohl dílo dát do opatrovnictví a postaral se mi o ně.

Chairudo

#130
A je to tady ;D

Vytvořil jsem registrační formulář k akci ,soubor uložte do počítače, až potom vyplňte a co nejdříve mi prosím pošlete, nejpozději do 31.8

Máme spoustu práce, najít vhodné místo pro vaše modely, zajistit ubytování, jídlo, vytisknout popisky.... a spoustu dalších věcí, tak ať to nemusíme řešit na poslední chvíli.

Díky

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Ještě dodatek:

1: Společné projekty (vesnice , filmy, TECHNIC & MODEL TEAM) Info vyplní jejich amassadoři.

2: Samostatné MOC - kdo nepřijede, ale pošle po někom, vyplňte pouze první a poslední list, prostředek vynechejte.
Do kolonky Moje MOC napište i po kom posíláte.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Opravil jsem chybičku ve formuláři, kdo jste si ho už uložili stáhněte ho znovu, ten samý odkaz výše.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Lukas

Mám dotaz ohledně jezdícího prostoru. Je možné vymezit zase někde prostor pro jízdu modelů na zemi ? Ideálně stejný prostor jako na škole by byl ideální ;)

Izabella08

Citace od: Lukas kdy 16.08.2017, 21:01:02
Mám dotaz ohledně jezdícího prostoru. Je možné vymezit zase někde prostor pro jízdu modelů na zemi ? Ideálně stejný prostor jako na škole by byl ideální ;)

Lukáši,

určitě s tím počítáme...ať Tvoje Technik modely pěkně veřejnost vidí v pohybu:)
Brzy dáme na vlákno mapku, kde bude vše jasně vyznačeno.

Chairudo

Citace od: Izabella08 kdy 16.08.2017, 21:05:05
Brzy dáme na vlákno mapku, kde bude vše jasně vyznačeno.

"Brzy" znamená až budeme mít od všech zaslané formuláře a až poté, co informace zpracujeme. Zatím mám pouze 1.
Vyplnění vám zabere jen cca 5 minut, tak to prosím nenechávejte na poslední chvíli.

děkuji :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#136

Mám doma hodně volných letáků A4 a nějaké A6. Najde se pár dobrovolníků ze spádových oblastí: Brno, Ostrava, Zlín, Mohelnice... apod. ochotných pomoci vylepšit návštěvnost a ve svých městech roznést pár letáků na nástěnky a pulty po informačních centrech, školách a podobných místech kde se shlukují maminky s dětmi?
Moc nám tím pomůžete a samozřejmě i sobě.


Dále hledáme někoho, kdo ví kterým směrem se drží kamera a má nějaké základy se stříháním filmu.
Cílem je vytvořit nové video z podzimní akce podobné tomuto
Nemusí být profesionál, domluvíme se co a jak a něco pěkného spolu vytvoříme.
Samozřejmě to nechceme zadarmo.

V obou případech prosím pište SZ
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

ogar49

Najde se nějaký "šílenec" co si stihne pořídit 75192 Millennium a vystavit ho na akci v Olomouci :)

Chairudo

Kdyby nám ho LEGO poslalo jako novinku při otevření výstavy to by byla paráda ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Jak bylo zmíněno výše, s vesnicí se může počítat. Jen je otázka, jak se vesnice do Olomouce dopraví. A druhá věc, v neděli s největší pravděpodobností nebudu moct být na deinstalaci kvůli pracovním povinnostem.
Bude někdo schopen a ochoten moduly zabalit do přepravních krabic?

Chairudo

Citace od: Igorus kdy 01.09.2017, 14:41:44
Jak bylo zmíněno výše, s vesnicí se může počítat. Jen je otázka, jak se vesnice do Olomouce dopraví. A druhá věc, v neděli s největší pravděpodobností nebudu moct být na deinstalaci kvůli pracovním povinnostem.
Bude někdo schopen a ochoten moduly zabalit do přepravních krabic?

Odkud by se vezly, kolik je to krabic a jak velkých, a jak to vidíš se zpátečním převozem?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Tomik

Stejně jako do Brna i do Olomouce přivezu na výstavu kromě svých alternativních modelů i tuhle krabičku od Jasona Allemanna. Proti originálu je trochu barevnější, ale funkce zůstaly stejné. Kdo to nezná, ať mrkne na toto demonstrační video: https://www.youtube.com/watch?v=6xCd55oSgO4

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Chairudo

Super, z toho budou děti šílet  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Jo, Tome, to jsi mi udělal radost!!
Neuděláme na nějakou další výstavu koutek JK Brickworks? :)

No a co kdybys postavil i tu druhou půlku? :)
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Paráda Tome! To mám taky velkou radost.
Akorát to barevné provedení...  ??? No snad ve skutečnosti to nebude působit tak crazy jako na obrázku.  ;D

Tomik

Citace od: milanv kdy 04.09.2017, 16:54:04
Jo, Tome, to jsi mi udělal radost!!
Neuděláme na nějakou další výstavu koutek JK Brickworks? :)

No a co kdybys postavil i tu druhou půlku? :)
Na tu ruku bohužel nemám ani kostky ani druhé Mindstorms...

Citace od: Petronel kdy 04.09.2017, 18:22:54
Paráda Tome! To mám taky velkou radost.
Akorát to barevné provedení...  ??? No snad ve skutečnosti to nebude působit tak crazy jako na obrázku.  ;D
Řekl bych, že i ve skutečnosti to je dost crazy, ale o to vlastně i šlo. Určitě to zvětší očekávání od toho, co se stane po přehození vypínače. >:D Jinak, celý ten vnější kryt je postavený z kilowaru, co dostáváme od pekiho, a tam opravdu moc černých kostek nebylo...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Izabella08

Tak to je teda bomba...hrozně mě to pobavilo...a ta barevnost se mi právě líbí daleko víc...protože je to dokonale praštěnýýý...tak je to i dokonale barevnýýý!!!!
Bombaléro, Tomiku:):)

Chairudo

Jsem jediný komu se ten obrázek nezobrazuje? můžu si pustit jen to originální video :(
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Citace od: Igorus kdy 01.09.2017, 14:41:44
Jak bylo zmíněno výše, s vesnicí se může počítat. Jen je otázka, jak se vesnice do Olomouce dopraví. A druhá věc, v neděli s největší pravděpodobností nebudu moct být na deinstalaci kvůli pracovním povinnostem.
Bude někdo schopen a ochoten moduly zabalit do přepravních krabic?

Když bude potřeba zabalím a určitě ještě někdo pomůže neboj.

Pool

Citace od: Chairudo kdy 04.09.2017, 19:06:07
Jsem jediný komu se ten obrázek nezobrazuje? můžu si pustit jen to originální video :(

Většině asi obrázek funguje, tak jsem ho ukradl a dal ho sem jako přílohu
Tak snad mě Tomík promine, že mu tady čachruji s jeho obrázkem  ::)