shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

starbuilder

Citace od: J0hny54 kdy 08.01.2021, 08:51:19
Citace od: Strider kdy 08.01.2021, 07:20:45
Citace od: Robkteryten kdy 08.01.2021, 05:07:19
Dvakrát hedvika.
Aha. Mně to s hedvikama funguje. Kliknu nahoře na v horním pásku nabízenou knihu, to mě přehodí na kategorii HP a potom 2x na přidat do tašky u hedviky. Kniha je stále v nabídce.
NENÍ

Není, jelikož už to bylo nejspíš opět vyprodáno.

Zoufalec

Teď jsem udělal objednávku, kniha automaticky skočila do košíku - Vrba mlátička a Bradavický expres.

juggleman

Ahoj vsem,
zazrak:
https://brickset.com/parts/design-69060
JE SKLADEM na Bricks & Pieces !!!
Za cca 150 Kc.
Tak honem!

Drobuliatko


yoshimaka

Díky moc za info, už jsem objednal.
Lust och fägring stor

rainfall

#1295
Hladam to a ani v Animals & Creatures nic nie je na LEGO strankach.. To je z bricklinku alebo kde?
https://www.lego.com/cs-cz/page/static/pick-a-brick
LZ

ditetemnaporad

#1296
https://www.lego.com/cs-cz/service/replacementparts/sale/enter-set-number

Zvolit ČR a potom do druhého řádku (elementy) napsat 69060. A je tam, paroháč.

ANIMAL, NO. 98

Element   6310336
Číslo designu   69060
Cena kusu   CZK 150.94

Koukám, že na Bricklinku je za 250 Kč a najít lze pouze v setu 10275 Elf Club House.

Mr. Cube

Není skladem už.

Chairudo

Citace od: Mr. Cube kdy 13.01.2021, 15:21:28
Není skladem už.

Za chvilku ho bude plný bricklink  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

STARHAWK

#1299
Atualne absolutne ze nic k nakupu setu za 300e tak teda nic z toho nebude. Kaslem vam ja na to. Ste si vyplytvali IDEAS auticka na nakupy cez 85e a na 300e set ste nic nenechali, tak si to mozu strcit hlboko niekam. Pockam si na nejaku akciu ked to bude v alze/mall alebo ked sa uracia mat aj nieco k tomu.

UPDATE a uz je aj vypredany, takze skalpery zauradovali. Okrem ludi co to fakt chcu hned, kto to kupuje ked k tomu nie je ziaden bonus ?

guybrush

Všude jsem četl, že by prodej měl oficiálně začít až kolem 10. hodiny ranní. Zdá se, že ho ale omylem spustili dřív. Vyprodáno podle mne není, nasvědčuje tomu i dostupnust - je tam uvedeno "Comming soon" a ne "Out of stock".

STARHAWK

Citace od: guybrush kdy 14.01.2021, 03:18:43
Všude jsem četl, že by prodej měl oficiálně začít až kolem 10. hodiny ranní. Zdá se, že ho ale omylem spustili dřív. Vyprodáno podle mne není, nasvědčuje tomu i dostupnust - je tam uvedeno "Comming soon" a ne "Out of stock".

Mal sopm ho po polnoci v kosiku. Po 20 min uz sa tam objavilo ze je nedostupny - povodne pisal "Teraz dostupné". Teraz pise "Uz coskoro" aj ked som VIP

Ale aj tak, nic nehadze navyse do kosika, takze teraz to kupovat nebudem. Neoplati sa to brat za uplne ze plnu cenu. Nechapem tu strategiu dat to auticko od 1.1. a drahy set nasadit od 14.1.

ditetemnaporad

Předpokládám, že mluvíte o Zahradách. Na stránkách je k dispozici. Co je už ale vyprodáno, je ve VIP sekci autíčko 40448 s podpisem designéra. Za 2500 VIP bodů to muselo být pěkné. O tom jste někdo někde četl, že bude?

guybrush

To spuštění prodeje Zahrad o půlnoci byl očividně omyl, který do 30 minut napravili.

Zas tak dlouhou na Lego.com nenakupuju, ale nikdy jsem bohužel nezaregistroval, že by VIP odměny byly ohlášené předem (nepočítám Black Friday). Toho podepsaného setu 40448 jsem si všiml včera dopoledne a byl už pryč (večer den předem tam ještě nebyl).

Zahrady asi v běžné distribuci (tj. Mall, Alza atd.) asi nebudou, že? Na lego.com mají štítek "Exclusives" a koukal jsem i na několik jiných setů se stejným štítkem a žádný z nich v prodeji u v Česku není (nepočítám specializované obchody na Lego, které sety prodávají dráž než jsou na lego.com).

STARHAWK

Citace od: guybrush kdy 14.01.2021, 17:37:53
To spuštění prodeje Zahrad o půlnoci byl očividně omyl, který do 30 minut napravili.

Zas tak dlouhou na Lego.com nenakupuju, ale nikdy jsem bohužel nezaregistroval, že by VIP odměny byly ohlášené předem (nepočítám Black Friday). Toho podepsaného setu 40448 jsem si všiml včera dopoledne a byl už pryč (večer den předem tam ještě nebyl).

Zahrady asi v běžné distribuci (tj. Mall, Alza atd.) asi nebudou, že? Na lego.com mají štítek "Exclusives" a koukal jsem i na několik jiných setů se stejným štítkem a žádný z nich v prodeji u v Česku není (nepočítám specializované obchody na Lego, které sety prodávají dráž než jsou na lego.com).

Falco, Stardestroyer, NJGO City aj Doky boli v Alltoys aj Alza. Bude to dostupne, len nie hned.

Auticko bolo propagovane rovno v Store kalendary - len neviem preco si ho neschovali az na zaciatok predaja Gardens. Takto si radsej pockam az Gardens bude v inych obchodoch kedze aktualne nie je k nakupu absolutne ze nic - ani len trapny dvojnasobok VIP bodov.

Aktualne Gardens je dostupny.

guybrush

@STARHAWK:
Díky, tak to si tedy taky raději počkám na lepší cenu v Česku, nebo alespoň nějaký GWP na lego.com. A taky nechápu, že nedali ke Gardens alespoň nějakou drobnost zdarma, když už je to 10leté výročí.

Autičko bylo propagované v kalendáři, ale řešili jsme to podepsané za 2500 VIP bodů, které nikde ohlášené nebylo (ani na Twitteru jsem nezaregistroval žádnou zmínku), a které bylo samozřejmě okamžitě pryč. Asi je na čase si vytvořit něco na hlídání nových VIP odměn.

ditetemnaporad

#1306
Ve VIP zóně nová odměna - žetony a pouzdro na ně.

https://www.thebrickfan.com/lego-castle-collectible-coin-and-display-case-available-on-vip-rewards-center/

P.S.: podle typu mincí tipuji, že už vědí, jaká témata budou favoriti v Ideas hlasování :)

juggleman

Ahoj,
tak SOB 69060 je opet skladem!
Tak stastne nakupovani!

Jaky


bartas

#1309
Citace od: Jaky kdy 20.01.2021, 15:08:52
Další novinka na Lego e-shopu https://www.lego.com/cs-cz/product/battery-box-88015.
Nějak přemýšlím, k čemu ten box na baterie je?
Vypadá jako Technik hub.


Dodejte svým modelům LEGO® Technic šťávu s pomocí boxu na baterie (88015) z řady komponent LEGO Powered Up. Tato bateriová jednotka nabízí 2 výstupní porty pro připojení motorů a světel Powered Up.

    Box je vybaven 2 výstupními porty pro připojení motorů a světel LEGO® Powered Up.
    2 přepínače pro řízení směru motoru.
    Navrženo pro použití se stavebnicovým systémem LEGO® Technic.
    Vyžaduje 6 baterií typu AA (nejsou součástí balení).
    Kompatibilní s aplikací LEGO® Technic CONTROL+.

peter

Za mne jen NO KONEČNĚ! Je to skvělý, konečně k provozu nebo k testování během stavby není potřeba HUB a mobil a jednoduché modely se dají ovládat přímo. ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Drobuliatko

Citace od: juggleman kdy 19.01.2021, 07:23:44
Ahoj,
tak SOB 69060 je opet skladem!
Tak stastne nakupovani!

Kupeny! ;)


racco42

Citace od: Jaky kdy 20.01.2021, 15:08:52
Další novinka na Lego e-shopu https://www.lego.com/cs-cz/product/battery-box-88015.

Ovšem doprovodné obrázky na lego.com jsou opravdu luxus, to se někomu fakt povedlo.

guybrush

Nevíte někdo jak se zúčastnit? Po kliknutí na "Další info" se mi jen zobrazí seznam VIP odměn a nikde tam nevidím možnost přihlásit se do slosování.

ditetemnaporad

#1314
V České Republice, stejně jako v mnoha dalších evropských zemích, se není možné přihlásit do slosování. Mělo by to být z důvodu kolize zákonů o hazardu s charakterem soutěže - pro výhru je nutné VSADIT body, nestačí se pouze zaregistrovat. Stejně tak se možnost slosování ani neváže přímo na nákup produktu.

Pro doplnění jsem dohledal země, které se mohly účastnit jiného slosování (sweepstakes):

Estonia, France, Greece, Hungary, Republic of Ireland, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Netherlands,
Austria, Switzerland, Slovakia, Sweden, United Kingdom, United States.

guybrush

@ditetemnaporad:
Vím, že to nikdy dřív nešlo, proto jsem byl překvapený, že se mi to na webu objevilo. Ale asi to je bug, stejně jako se mi např. nezobrazuje v košíku sada Rok buvola :(
A díky za info, nikdy jsem nepátral proč to v Čeku není, a nenapadlo by mne, že to je kvůli "hazardnímu" charakteru soutěže.

Octan Creator

Zobrazuje sa niekomu v košíku položka zdarma 40417 Rok byvola pri cene nákupu nad 85€ alebo 2215Kč? Zobrazuje sa mi len pozložka zdarma 30411 Bonboniéra & kvet. Skúšal som kúpiť hneď po polnoci. Hneď sa darček vypredal alebo je chyba stránke, či nespĺňam podmienky?

Freddy157

Na Bricksetu lidi pisou, ze se Ox objevil v potvrzovacim emailu i kdyz ho v kosiku nemeli. A taky ze kdyz se clovek odhlasi, naplni kosik a opet prihlasi do VIP, Ox v kosiku zustane a objednavka je pak v poradku uz na webu.

ditetemnaporad

Ráno kolem 8 jsem se přihlásil do VIP a jen tak zkusmo dal do košíku Příčnou ulici. V košíku i na stránce platby byly zobrazeny obě frí sady. Zkoušel jsem to i nyní a OK.

Nabídka sady LEGO® Rok buvola (40417) zdarma platí pro objednávky na webu LEGO.com, v prodejnách LEGO Store a pro telefonické objednávky z LEGO katalogu od 1. 2. 2021 do 14. 2. 2021 nebo do vyprodání zásob. Pro získání této odměny musí být hodnota nákupu nejméně 2 215 Kč (pouze zboží LEGO). Do této akce se nezapočítávají objednávky Bricks & Pieces.

Octan Creator

Citace od: Freddy157 kdy 01.02.2021, 12:49:53
Na Bricksetu lidi pisou, ze se Ox objevil v potvrzovacim emailu i kdyz ho v kosiku nemeli. A taky ze kdyz se clovek odhlasi, naplni kosik a opet prihlasi do VIP, Ox v kosiku zustane a objednavka je pak v poradku uz na webu.

Ďakujem, postup s odhlásením funguje.