Lego pracovna

Založil Chikos, 12.01.2021, 20:48:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chikos

Když jsem propadl legu, začínalo se náš rodinný dům projektovat a tam jsem ho trošku překopal a vytvořil si v něm menší místnost na Lego, kde si budu vystavovat některé tovární sety a kde budu tvořit nové modely. (taková zašívárna). Není to zrovna téma na chlubení své sbírky, ale třeba to někoho motivuje si podobné místo vytvořit také  ;D V prosinci 2020 jsme se konečně přestěhovali. Nejprve přidávám foto místnosti po nastěhování.

Chikos

A zde přikládám už hotovou první stěnu místnosti, další budou pokračovat až otevřou nábytkářské domy  :D

rainfall

Fajne, tiez by som bral a asi kazdy tu z komunity!
Ale byt Tebou myslim do buducna - budes mat toho vzdy uz len viac a luto sa s niecim rozlucit. Tie skrine maximalizuj - vysku az do stropu.. ;)
LZ

MLT

Prosím tě, co to tam máš za "zajímavé" pozadí za tou 10266 ???

To je nějaký světlený LED panel ? Jsem řešil (spíše stále řeším) něco pro malého do pokojíčku a toto mne "cvrnklo" do očí  ;)

Díky za info, případně za link

Chikos

Manželka maluje obrazy. Tak že je to klasické plátno, na něm je namalovaný vesmír. (Ale dá se použít jakýkoliv tvrdší obraz) Z druhé strany jsem to kolem dokola oblepil lepícím led páskem (seženeš - Bauhaus, Obi, Hornbach atd.). Pověsíš to na dva šrouby, které zašroubuješ tak, aby když na ně pověsíš obraz, zůstala za ním menší mezera. Je to opravdu jednoduché. ;)


Citace od: MLT kdy 12.01.2021, 22:15:47
Prosím tě, co to tam máš za "zajímavé" pozadí za tou 10266 ???

To je nějaký světlený LED panel ? Jsem řešil (spíše stále řeším) něco pro malého do pokojíčku a toto mne "cvrnklo" do očí  ;)

Díky za info, případně za link

Chairudo

Tiše závidím, ale já bych potřeboval dílnu tak 50-100m2  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

richchie

lego izba je aj moj sen, ale v byte s 2 detmi nerealny. ale ak by sme raz isli do domu tiez pri projektovani budem mysliet na nejaku malu izbu na lego (kompromis s polovickou, on by mala extra satnik ako kompenzaciu ;D )

STARHAWK

Citace od: richchie kdy 31.01.2021, 15:07:24
lego izba je aj moj sen, ale v byte s 2 detmi nerealny. ale ak by sme raz isli do domu tiez pri projektovani budem mysliet na nejaku malu izbu na lego (kompromis s polovickou, on by mala extra satnik ako kompenzaciu ;D )

pri 4i sa to este da ukorisit tu najmensiu 3,5x4,5m izbu pre seba aj pri dvoch detoch. Detvaky maju ale z obyvacky druhu detsku.
Tiez ale dufam v nejake rozsirenie niekedy.

richchie

no u nas to nehrozi, mensia ma autizmus cize ta potrebuje vlastnu izbu kde ma mrte "hraciek" na cvicenie , oddychovy kutik atd atd. LEGO co mam musi byt vsetko hore v roldoroch mimo jej dosah, nakolko jej clovek nevysvetli ze to nemoze nicit...

Velunek

Nevím Chikosi, ale to tvoje sklepení předtím bylo lepší a větší ... já bohužel bojuji hlavně s prachem umístit LEGO model na zem není ideální a stavět na podkladu znamená mít extra pokoj nebo pracovnu ... budu to muset nějak vyřešit....a nebo stavět menši modely .-(