SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 2020 Odloženo březen 2021

Založil danyboy, 15.07.2019, 21:01:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Akce je z rozhodnutí pořadatele zrušena (město) Monika se s vystavovateli spojí. Mají zájem o pořádání akce v náhradním termínu na podzim (pokud bude vhodný termín, aby nedošlo ke kolizi s naplánovanou akcí kostek).




Milí Afolové, omlouvám se za prodlevu, nyní jsem se dostala k tomu, abych napsala info k dalšímu ročníku.

Základní info. Kdy? 21-23.3.2020.  Kde? ZŠ Dětská 915 Ostrava-Poruba

Instalace možná v pátek 20.3. od 8:00. ZŠ nám vyhověla ředitelským volnem pro děti. S některými jsem již hovořila na výstavě v Olomouci a potvrdili účast. Eventuální další zájemci pište na email msoviarova@moporuba.cz Konkrétně s čím byste chtěli přijet, velikost modelu, fotky, odkud jste a telefonní číslo.
Tak jako minulý rok zajištěno (sobota snídaně, oběd, večeře, neděle snídaně, oběd). V případě zájmu zajištění ubytování. Finanční příspěvek. Bližší informace přes mail. :)
Přihlášení na mail do 20.12.
Díky, Monika

Ongon

Jenom bych chtěl upozornit že je i ta dlouhodobá výstava v polsku :-)

puresis

Kdy bude více upřesněno....už je listopad.....

danyboy

Milí Afolové, omlouvám se za prodlevu, nyní jsem se dostala k tomu, abych napsala info k dalšímu ročníku.

Základní info. Kdy? 21-23.3.2020.  Kde? ZŠ Dětská 915 Ostrava-Poruba

Instalace možná v pátek 20.3. od 8:00. ZŠ nám vyhověla ředitelským volnem pro děti. S některými jsem již hovořila na výstavě v Olomouci a potvrdili účast. Eventuální další zájemci pište na email msoviarova@moporuba.cz Konkrétně s čím byste chtěli přijet, velikost modelu, fotky, odkud jste a telefonní číslo.
Tak jako minulý rok zajištěno (sobota snídaně, oběd, večeře, neděle snídaně, oběd). V případě zájmu zajištění ubytování. Finanční příspěvek. Bližší informace přes mail. :)
Přihlášení na mail do 20.12.
Díky, Monika

samy405


Clermont

A tak že to mám za rohem tak taky dojdu.
Stačí malý stoleček u záchodku cca 4x BP.


.....(budu vybírat vstupné na WC)  8)


Borun

Tak samozřejmě já tam nesmím chybět a syn (kubosch)taky.😉

puresis

Jestli je ještě zájem o Friends park, tak jej přihlašuji, a plus nějaké menší věci - zatím bez upřesnění.....

skywalker007


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

franta

Pokud bude zájem, přivezu starý Techniky - třeba do roku 1995, případně i další roky.
Franta

yoshimaka

Citace od: Chairudo kdy 12.11.2019, 06:42:29
já přijedu na kole :)
Jestli do toho fakt jdeš, tak to zkusím také - jen co vyřeším dopravu modelů
Lust och fägring stor

Clermont

Citace od: yoshimaka kdy 22.11.2019, 10:40:13
Citace od: Chairudo kdy 12.11.2019, 06:42:29
já přijedu na kole :)
Jestli do toho fakt jdeš, tak to zkusím také - jen co vyřeším dopravu modelů

Očekávám v březnu ještě chladné počasí... Připravím vám teplý čaj s citrónem  ;)

Chairudo

Zas mě neberte za slovo, já myslel tohle kolo  ;D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Clermont

Citace od: Chairudo kdy 22.11.2019, 11:14:19
Zas mě neberte za slovo, já myslel tohle kolo  ;D


Psal si že "na kole".... Tak buď zhubneš nebo tu konstrukci budeš muset zpevnit jinak s tím dojezdem to nevidím růžově ;D

PS: Ale jako nápad spojit ty dvě kola a pro převoz z toho udělat kolo a jet na tom... No ty si šílenec, ty to možná uděláš  >:D

danyboy

#16
Dobrý večer afolové,
zdravíme vás z Ostravy a rádi bychom napsali nějaké další informace k chystané výstavě v březnu 21.-22.3. 2020.
Uzávěrka přihlášení byla 20.12. 2019, ale pokud je ještě někdo, s kým jsem nemluvila a kdo se mi písemně nepřihlásil, máte ještě možnost. Upřednostňujeme nové originální modely vystavovatelů, kteří ještě v Ostravě nebyli. Níže je seznam přihlášených vystavovatelů. Prosím, abyste mi potřebné informace a dotazy psali raději na oba maily, abych něco nepřehlédla  msoviarova@seznam.cz a msoviarova@moporuba.cz
Informace k připravované výstavy Ostrava 2020:
do 19.1. 2020 prosím všechny přihlášené, aby mi zaslali na mail tyto údaje:                                                     
a)jméno a příjmení, titul,                                                   
b)nick na kostkách                                                           
c) název modelu (ů), jejich velikost v cm nebo m, případně jaký prostor budete potřebovat (i na zemi) nebo kolik školních lavic (1 lavice 0,7mx1,4m)- nejsou vždy stejně vysoké, doporučuji si vzít k vyrovnání i na podložení nějaké kartón,                                                         
d) telefon,                                                                                                   
e) e-mail                                                                                                                                           
f)celou adresu trvalého bydliště,                                 
g)v případě, že máte své IČ a jste osoba podnikající                 
g) číslo účtu na které Vám budou zaslány peníze po skončení výstavy,                                                                             
h) cca částku, kterou Vás bude stát doprava (v případě, že Vás pojede v autě afolů více, tak s kým se dopravíte)       
ch)zda budete chtít zajistit ubytování opět ve SŠ prof. Z. Matějčka jako loni a na kolik nocí, zda budete spát u někoho známého v Ostravě nebo i ve přímo u svých modelů ve škole. Ve škole budu určitě spát já.                                                                               
j) další Vaše finanční náklady cca na baterky, motorek aj.

2)Instalace je možná již v pátek od 8.00 hod., škola nám vyšla vstříc a dá dětem ředitelské volno.
3) Novinka - pro návštěvníky - od 3.2. 2020 bude možné si vstupenky již zakoupit na výstavu předem v informačním centru v O.-Porubě na Hlavní třídě.
4) Co se týká propagačního letáku bude začátkem ledna a doufám, že bude ze všech stran schválený. Poté ho dáme na kostky, abyste si ho mohli případně stáhnout a vytisknuté letáky přinesu do společné hospody, která je naplánována na 10. 1.2020 v restauraci Maštal O. -Bělský Les a kde vše k přípravě probereme. Tímto se na vás všechny kdo přijedete těšíme.
5) Propagace - první zmínka o chystané výstavě bude v lednovém měsíčníku Prio, dále v únoru větší článek a začátkem března taktéž. Další články vyjdou, kde nám je vytisknou (posílá je paní Janošcová do různých redakcí atd.), potřebovala bych vědět, kdo se bude letos starat o propagaci za kostky org. na facebooku a na kostkách, ať si ho může paní Janošcová, která založí událost za Mob Poruba přidat a může taktéž na příspěvky odpovídat. Co se týká fyzické propagace tak o to se opět jako doposud budu starat já, Danyboy a afolové, kteří každoročně letáky rozmísťují, kde jen mohou. Samozřejmě i rozesílání mailem, facebookem atd. bude ze stran afolů vítána.  Tímto předem všem děkuji.
5) Soutěže pro děti – je na zváženou, a prosím o Váš názor, zda-li budeme chtít i nějaké drobné aktivity pro děti u některých vystavovatelů. Asi bych je opět nabídla, vím, že to je náročné a nechci vás omezovat, jedná se hlavně u modelů, které nejsou interaktivní, jsou statické, protože u modelů, které vystavovatelé předvádějí, případně půjčují návštěvníkům není na to prostor.  V případě velkého návalu lidí se prostě aktivity schovají, tak jako loni. Bonbóny bych zajistila. Stačilo by opět 4-5 aktivit (např. bludiště, nějaké hádání figurek, skládání a jiné), koho něco napadá a byl by ochoten, dejte mi prosím vědět.

Seznam přihlášených vystavovatelů:
1. Danyboy
2. Kuba
3. Jerzeeg a Pavla
4. Samy405
6. Clermont a Markétka
7. Jojik
8. Skyrider
9. Borun a Kubosh
10.  Tomaslambo
11. Hana129 a modely dětí ze školy
12. Ongon
13. Lukáš Jurczek
14. Marťan
15. Chairudo
16. Yoshimaka
17. Izabella, Werny, Patkutil
18. ivansliz
19. DavidMartin
20. MrCube
21. Ivankukamarade
22. Matthes_CS
23. Miho a 2 pomocníci
24. Davroman, Rosice, Tomasek
25. Vočko + Monika doprovod
26. Igorus
27. Skywalker a Vojta
28. Fuente a škola ??
29. Martin444 a Kuba444
30. Star Wars modely - Brno
31. Puresis
32. Peki ?
33. Honzicek22??


Přeji všem afolům pohodu a klid během pokračujících vánočních svátků, do nového roku hlavně pevné zdraví, štěstí, lásky, pohody a pracovních úspěchů a těším se na vaše dotazy, připomínky a emaily.
S pozdravem Monika a Danyboy


danyboy

Plakát schválen, na ostravské hospodě zítra rozdistribuuji vytisklou verzi :)

Chairudo

#18
Ten levý vrch se mi tam stylově k ostatnímu moc nehodí, ale jinak fakt moc pěkný design. Trochu se tím taky inspiruji  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

puresis

Jo, pěkný už se těším...., pak pošlu SZ.

peki

Akce je z rozhodnutí pořadatele zrušena (město) Monika se s vystavovateli spojí. Mají zájem o pořádání akce v náhradním termínu na podzim (pokud bude vhodný termín, aby nedošlo ke kolizi s naplánovanou akcí kostek).

Kuba


Clermont



Chairudo

Strašná škoda, na všechny jsem se moc těšil.  :-\
Snad se všechno brzy uklidní a vyjde náhradní termín.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

ditetemnaporad

Nikdo nepřemýšlel nad MOC respirátorem, kterým budou vybaveni všichni zúčastnění?  :