Star Wars 75127-The ghost

Založil Skyrider, 18.01.2016, 21:14:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Skyrider

Čislo setu: 75127
Rok vydaní: 2016
Doporučena cena: 269,-( ja jsem sehnal za 220,- v pompu.)
Počet dílků: 104
Věk: 6-12
Rozměry krabice: 4x10x9cm

Set obsahuje dva malé sačky s ghost a minifigem.Set neobsahuje separator. V jednom malem sačku je ještě jeden maly sáček s přilbou. Když jsem sáčky rozbalil vypadla mi velka hromadka kostek.The ghost je postaven na plate 4x6 v light bluish gray. Ale nejprve podle návodu se staví minifig. Minifig je ze pěti dílů.
Zajmave je, že ghost má hodně kostek v light bluish grey. Jak se loď postaví cela vypada hezky a ma dělo do ktereho se má dát plate round 1x1. Tvar lodi je docela zajimavý a přijde mi hodně dobře zpracovaný podle serialu.

+ Věrna kopie lodi The Ghost ze Star Wars rebels. O proti jinym micro fighgters ma hodně dílků a je podle mě z nich i nejhezčí.

- Nic mě nenapadá, ale podle mě zbylo ze stavby malo kostiček.

Cena a dílky: 7z10
Vzhled modelu: 8 z 10
Stabilita: 9 z 10
Vzhled o proti skutečnosti : 7,5 z 10

Celkove hodnocení 8,5 z 10

Foton

Alespoň odkaz na obrázek bys mohl přihodit.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Atom

Akorát malá chybička.
V nadpisu máš 76127(špatně) a v popisu máš 75127(dobře)

Skyrider

fotka bude, až to vifotím, fotky z mobilu mi to nebralo.

Ondrej

Lepší dělat jednu věc pořádně, než deset věcí najednou špatně. Hlásíš se do všeho co jde, ale o tom to není. Zaměř se na jednu, tu dotáhni do konce a odprezentuj až bude hotovo a pak dál. Tohle je k ničemu...

STARHAWK

Ja asi hodnotim microfightery len podla figa a pouzitelnych dielov. O tvaru lode sa pri karikature moc basnit neda.
Hera v lacnom sete je ale super. Skoda ze nie je moc vela zenskych hlaviciek v tej farbe
, aby sa dal spravit novy custom twillek. Tusim len Oola a teraz aj Gamora.

Mr. Cube

Citace od: STARHAWK kdy 19.01.2016, 23:25:36
Ja asi hodnotim microfightery len podla figa a pouzitelnych dielov. O tvaru lode sa pri karikature moc basnit neda.
Hera v lacnom sete je ale super. Skoda ze nie je moc vela zenskych hlaviciek v tej farbe
, aby sa dal spravit novy custom twillek. Tusim len Oola a teraz aj Gamora.



Možná ještě tyhle by šly použít. ;)

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 20.01.2016, 07:14:25
Citace od: STARHAWK kdy 19.01.2016, 23:25:36
Ja asi hodnotim microfightery len podla figa a pouzitelnych dielov. O tvaru lode sa pri karikature moc basnit neda.
Hera v lacnom sete je ale super. Skoda ze nie je moc vela zenskych hlaviciek v tej farbe
, aby sa dal spravit novy custom twillek. Tusim len Oola a teraz aj Gamora.



Možná ještě tyhle by šly použít. ;)

ten lavy je tusim jezibaba a ma jeden zub dole - ten som preto zavrhol
ten pravy je ktory (bl id prosim)?

Mr. Cube

To je taky ježibaba, ale z Dimensions. ID 3626cpb1434.

Jinak i twi´lecká holka může mít špatný chrup, ne?  ;D