City - 60033 / Polární ledolam - Video recenze / unboxing

Založil Richard III, 15.01.2016, 13:17:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Richard III

Ahoj :-)
Jsem na tady nováček, relativně nedávna jsem se dozvěděl o tomto fóru a řekl jsem si že se připojím  :)
Mám youtube kanál kde dělám něco jako recenze / unboxingy mých oblíbených hraček a techniky. Lego sbírám od cca 10 let, vždy to pro mě byla jen hračka a až v posledním roce se to stalo pořádné hobby kterému věnuji mnohem více času a ještě více peněz  ;D

Jen rovnou říkám, nejsem ostřílený Lego "profík" jsem spíše nadšenec, ale jakékoliv připomínky jsou vítány (i konstruktivní kritika).
*Ještě připomínka, že na můj kanál koukají převážně děti ve věku 8-17 let, videa jsou tak i zpracována (jsou taková jednoduchá).

A tady už je link k samotnému videu (téma: Lego City - 60033 / Polární ledolam)

https://www.youtube.com/watch?v=lI_HJcvsAqQ

Foton

Úvod: na mě moc dlouhý
Rychlostavba: Výborné
Komentáře: Lehce zdlouhavé a chtělo by to trošku zapracovat na správné češtině. Nadbytečné dílky bych taky ukazoval na stole, ne v ruce.
Odkazy na konci: FAKT půl minuty? 10 vteřin by stačilo.

Celkem:

  • Velmi slušné zpracování videa, to musím ocenim.
  • Rozlišuj: SET (krabice)  , MODEL (vozítko či cokoliv jiného). "Několik typů Leg" => "Několik různých setů/krabic".
  • Na  můj vkus používáš příliš mnoho  "takové jako". A "velice pěkný, velice povedený" je skoro Tvůj trademark :-)
  • Kdybych měl 8 let, tak mám pocit žes to namluvil pro děti ze školky. Ale to je asi spíš mnou, i na svoje děti (3 +1 rok) mluvím normálně.
 
Závěr: Slušné, lepší průměr toho co se dá na netu najít.

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.