Nová vlastnost

Založil Jindroush, 23.11.2006, 21:20:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petrjr

Citace od: Jarmila kdy 24.11.2006, 12:01:44
A nechala bych to skryto v Profilu. Takhle to zabírá vizuálně moc místa. Napíšu jednoslovnou odpověď a pak dlouho nic, než skončí rámeček s příspěvkem.
;D jsem doplnit "témata"
A když jsem zjistil, že to stále visí hned tady vlevo, tak zase smazal.

Petrjr

#31
Kosmetická:
Když vyplním počet zvěře "0", tak se mi ve shrnutí nezobrazí nic.
Kdo tedy chce dát jasně najevo, že kolonku vyplnil ale nemá žádnou zvěř, doporučuji napsat slovy"žádná" (či něco podobného).

Předpokládám, že u dětí to bude podobné (ale netestoval jsem).

Jindroush

Naja, beztak je tam kontrola na 'nic' a 0 je nic, no  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

Je tam čtvrtá volba 'nákupčí'.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jindroush

No tak já to z toho leva vyhodím a zase si to vyplň...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 12:25:51
Kosmetická:
Když vyplním počet zvěře "0", tak se mi ve shrnutí nezobrazí nic.

A co takhle tam napsat O (tedy velké psací ó) ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

#36
Citace od: Jindroush kdy 24.11.2006, 13:00:40
Je tam čtvrtá volba 'nákupčí'.
Díky, ta bude asi nejpřesnější. BTW, toto krátké zhodnocení bych možná vlevo nechal (jde-li doleva dát jen vybrané kolonky), nezabere moc místa, je stručné a v rychlé orientaci pomůže. Nicméně je pravda, že kdo chce, tak si to napíše do titulku.

EDIT Petrjr 15 minut poté: To jsem se překouknul, nebo si to tak fofrem přiidal?  :o  :)


Citace od: Jindroush kdy 24.11.2006, 13:01:17
No tak já to z toho leva vyhodím a zase si to vyplň...
Ó díky  :-* , už to tam píši.

Citace od: peter kdy 24.11.2006, 13:02:11
A co takhle tam napsat O (tedy velké psací ó) ;)
;D jéé vidíš, asi nejsem dostatečně c00l, aby mne to samotného napadlo. Jinak skvělý nápad, už tam visí.

Mates

Citace od: Jindroush kdy 24.11.2006, 11:09:21
Zkusmo jsem rozšířil profil o 4 položky.

Podívejte se vlevo, abyste viděli, co je vidět u zpráv, klikněte na můj profil, co je vidět v souhrnu.
Je možné to hodnocení využívat, nebo ne? Případně za jakých podmínek? ;)

Petrjr

Citace od: Mates kdy 20.02.2007, 19:35:50
Je možné to hodnocení využívat, nebo ne? Případně za jakých podmínek? ;)
Prý jak se dohodneme, ale nejlépe asi jako na ebay - tedy za každý obchod zvlášť.

Mates

Citace od: Petrjr kdy 20.02.2007, 19:38:50
Citace od: Mates kdy 20.02.2007, 19:35:50
Je možné to hodnocení využívat, nebo ne? Případně za jakých podmínek? ;)
Prý jak se dohodneme, ale nejlépe asi jako na ebay - tedy za každý obchod zvlášť.
Myslím, že to je super věc... jen asi budou mít admini více práce, pokud se budou řešit i problémy s problémovými prodejci/kupujícími... ::) 8)

Mates

Všiml jsem si, že Matny už hodnocení dostal... >:D ;D

Petrjr

Pokud už dříve nějaké obchody proběhly, tak by možná první (nebo jedno z prvních) hodnocení mohlo být shrnutí dosavadních zkušeností.

Co Vy na to?

Mates

Já mu chtěl už přidat další hodnocení, ale zatím to nejde... :D

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Citace od: Jindroush kdy 20.02.2007, 20:00:35
Co zatím nejde?
Omlouvám se, jde to, již jsem využil... ;D >:D SUPER věc, chválím Vezíra! ;)
Tak co Matny? Doufám, že jsem tě nezklamal? :D ;D >:D

DrizztDoUrden

Ja bych tam dal k prodejcum poznamku, jakym zpusobem jsou ochotni zasilat objednane zbozi - usetri to praci, abych ho nemusel kontaktovat, a potom odmitat, kdyz zjistim ze neni ochotny poslat na dobirku.

Šejmus

já chci taky hodnocení BÉÉÉ
...ehm...
co se týče věku a bydliště, to bych taky nechal nepovinné, přece jen hrozba různých úchylů nepominula
Fool of a Took!

Petrjr

Citace od: DrizztDoUrden kdy 20.02.2007, 20:30:57
Ja bych tam dal k prodejcum poznamku, jakym zpusobem jsou ochotni zasilat objednane zbozi - usetri to praci, abych ho nemusel kontaktovat, a potom odmitat, kdyz zjistim ze neni ochotny poslat na dobirku.
To ať si každý dá sám do soukromé inzerce. Chce li. Ostatně, podmínky se mohou lišit i v rámci jednoho prodejce kus od kusu.

Poco

Otázka: Za čo sa presne udeľuje hodnotenie? Je to úplne na nás? Povedzme mi Mates kúpil set (  :-* ;D ), ja ho od neho odkúpim, je to na hodnotenie?

Jindroush

Každej kšeft imo stojí za hodnocení...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Petrjr

Citace od: Petrjr kdy 20.02.2007, 19:50:33
Pokud už dříve nějaké obchody proběhly, tak by možná první (nebo jedno z prvních) hodnocení mohlo být shrnutí dosavadních zkušeností.

Co Vy na to?
Tak už rozdávám hodnocení pro lidi, u kterých jsem měl doteď více obchodů než pár jednotlivých (zpětně se to špatně dohledávalo, tak vybírám raději menší výsek - t.j. ty, se kterými probíhá spolupráce prakticky permanentně od doby co jsem/jsou na kostkách).

Aki

Protože nepokládám toto fórum primárně za obchodní a jak už tu několikrát zaznělo pro mne osobně je každý déle zaregistrovaný uživatel alespoň s nějakým příspěvkem solidním partnerem, oznamuji tímto, že na systém udělování hodnocení rezignuji! Nikdo tedy prosím odemne žádné neočekávejte a stejně tak já neočekávám žádné od nikoho druhého.

Osobně navíc vidím tento systém spíše jako nešťastný. Hodnocení není podmíněno, žádným obchodem a tak jde ve finále spíše o možnost projevení osobních sympatií či antipatií. Takovéto hodnocení může být i podmíněno chvilkovým rozrušením, či nedorozuměními. Případně si velmi dobře dovedu představit, jak někdo takovéto hodnocení udělí jako nesouhlasnou reakci na nějaký příspěvek.
Aki

Jindroush

...a protože je tam práskací tlačítko, je možno se bránit hlášením moderátorovi, v extrémním případě banánem pro lžihodnotitele....  ;)

To, že tam není vazba na obchod je pravda, ale to už by nešlo jinak než nějakým obchodním systémem. (Že bych začal vybírat poplatky za obchody a přestal pracovat?  ;D ;D ;D)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

TomG

Citace od: Jindroush kdy 21.02.2007, 10:36:19
...a protože je tam práskací tlačítko, je možno se bránit hlášením moderátorovi, v extrémním případě banánem pro lžihodnotitele....  ;)

To, že tam není vazba na obchod je pravda, ale to už by nešlo jinak než nějakým obchodním systémem. (Že bych začal vybírat poplatky za obchody a přestal pracovat?  ;D ;D ;D)
Jestli mas dojem, ze by te to uzivilo, tak to zkus :)
Only the best can survive.

Petrjr

Citace od: Aki kdy 21.02.2007, 10:14:21
... pro mne osobně je každý déle zaregistrovaný uživatel alespoň s nějakým příspěvkem solidním partnerem ...
Právě jsem udělil hodnocení uživateli, který je tu sice registrován dlouho, déle než já, ale nepřispívá. Mám s ním (m.j.) mnoho obchodů týkajících se lega a zprostředkovaných přes kostky.org. Tudíž, existují i spolehliví uživatelé, kteří nespadají do Tvého popisu a které může systém hodnocení odkrýt. Systém bych nezavrhoval.

Citace od: Aki kdy 21.02.2007, 10:14:21
Hodnocení není podmíněno, žádným obchodem a tak jde ve finále spíše o možnost projevení osobních sympatií či antipatií.
Prostě klasická reference. Koneckonců, proč ne? Fakt, že se (zřejmě) hodnocení bude spíše vázat na konkrétní obchody se vzájemně nevylučuje. A když v superlativech a do nebes (třeba hned po prvním miniobchodu nebo jen z osobního přátelství) vychválím někoho, kdo se dlouhodobě ukáže být nespolehlivým, říká to něco i o mně.

Citace od: Aki kdy 21.02.2007, 10:14:21
Oznamuji tímto, že na systém udělování hodnocení rezignuji! Nikdo tedy prosím odemne žádné neočekávejte a stejně tak já neočekávám žádné od nikoho druhého.
Velmi dobrá poznámka. Zřejmě by mělo být předem řečeno a domluveno, že zdejší hodnocení není přímo vázáno na obchody, nelze ho předem očekávat. Takže např. neudělení hodnocení po bezproblémovém obchodu není neslušné - a už vůbec není důvodem udělit na oplátku třeba neutrál.
   Já se k takové volné definici připojuji. (Připojuji se k _možnosti_ mít volnou definici. Co, kdy a jak budu konkrétně já udělovat ještě uvidím, asi se to vyvrbí časem).

Poco

Dá sa nejak editovať už odoslaný feedback? C32 som dal hodnotenie ako kupujúci a nevedel som to prehodiť (logické ;D). Som myslel, že to bude po mne chcieť aj nejaký confirmation. Nieže by ma to nejak trápilo, len pre budúcnosť.

Jarmila

Za svou osobu dávám na vědomí: obchoduji, jen když chci.
Pokud jsem na straně kupce, tak objednávám, jen když na to mám.
Pokud jsem na straně prodejce, tak prodávám jen tomu, kdo má moji důvěru.
Nejraději měním něco za něco. Miluji smlouvání. A stejně měním jen se svými oblíbenci.
Nikdo není povinen mne hodnotit.
Nejsem si jistá, že budu já někoho hodnotit.
Tak asi tak.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dickie

Vojín Kotas má dotaz: když s někým dobře zaobchoduju a kupodivu se i rozhodnu ho ohodnotit, dám mu pozitivní hodnocení. Když pak s ním budu obchodovat podruhý a obchod nebude úplně úplně, ba naopak bude úplně blbej, dá se hodnocení přehodnotit?
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Jindroush

Prostě mu dáš špatný, no.

Jinak systém je to jednoduchoučkej, prostě dát feedback a tím to končí, žádný změny, žádný edity...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Dickie kdy 22.02.2007, 10:43:15
Vojín Kotas má dotaz: když s někým dobře zaobchoduju a kupodivu se i rozhodnu ho ohodnotit, dám mu pozitivní hodnocení. Když pak s ním budu obchodovat podruhý a obchod nebude úplně úplně, ba naopak bude úplně blbej, dá se hodnocení přehodnotit?

Dáš mu další, ale tentokrát negativní nebo neutrální.