Nová vlastnost

Založil Jindroush, 23.11.2006, 21:20:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Nyní je možnost rozšířit profil o nějaké další údaje.

Pište, jaké informace byste se o sobě rádi dozvěděli - nebo naopak neradi dozvěděli. Upozorňuji, že profil vidí pouze zaregistrovaní uživatelé.

Maně mě napadá třeba počet dětí, civilní zaměstnání (aspoň rámcově) apod.
Jdou přidávat pouze jednohodnotové informace, tj. žádné seznamy setů apod.

Pište, co vás napadne a co se mi bude líbit, to přidám.  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

***Banana.com

Citace od: Jindroush kdy 23.11.2006, 21:20:28
Pište, jaké informace byste se o sobě rádi dozvěděli - nebo naopak neradi dozvěděli.

No třeba můj výpis z evidence přestupků bych viděl fakt nerad  ;D ;D

Petrjr

-  Pokud mám s někým jednat, tak by se mi líbilo kdybych věděl jeho "stav k legu". Něco podobného jako anketa od Mph1, ale s více možnostmi (minimálně pro rodiče).  A je-li vztah k Legu i jako "rodič", pak se hodí již zmiňovaný počet dětí, navíc bych doplnil i pohlaví a rámcově věk dětí (možná to pohlaví/věk ne jako listbox ale jako volný upřesňující pokec).

- Fórum je Československé, líbila by se mi rozšiřující informace kde všude na dotyčného mohu narazit. Třeba papírová pošta či bankovní převod přes hranici vyjde podstatně dráž než vnitrostátní. Takže i když mám chuť si s někým něco vyměnit (něco co vyplyne z fóra obecně, ne jen soukromá inzerce) tak často mail ani nepošlu (nerad otravuji), představím-li si problémy/ceny posílání na Slovensko. A opět by se to mohlo dát zobecnit, třeba i volný text pro výčet zemí/měst kde bývám k dispozici (ne jen to jediné město špendlené na mapu).

- Jak se dopravuji, co preferuji případně zavrhuji. Nijak, pěšky, vlak, bus, auto, tříkolka, atd. Hodí se při dumání nad srazy (alko/nealko), výstavami, předávání boží, časovými možnostmi, ...


TomG

Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 06:33:36
-  Pokud mám s někým jednat, tak by se mi líbilo kdybych věděl jeho "stav k legu". Něco podobného jako anketa od Mph1, ale s více možnostmi (minimálně pro rodiče).  A je-li vztah k Legu i jako "rodič", pak se hodí již zmiňovaný počet dětí, navíc bych doplnil i pohlaví a rámcově věk dětí (možná to pohlaví/věk ne jako listbox ale jako volný upřesňující pokec).
To uz trosku prehnis s tema detailama ne?

Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 06:33:36
- Fórum je Československé, líbila by se mi rozšiřující informace kde všude na dotyčného mohu narazit. Třeba papírová pošta či bankovní převod přes hranici vyjde podstatně dráž než vnitrostátní. Takže i když mám chuť si s někým něco vyměnit (něco co vyplyne z fóra obecně, ne jen soukromá inzerce) tak často mail ani nepošlu (nerad otravuji), představím-li si problémy/ceny posílání na Slovensko. A opět by se to mohlo dát zobecnit, třeba i volný text pro výčet zemí/měst kde bývám k dispozici (ne jen to jediné město špendlené na mapu).
- Jak se dopravuji, co preferuji případně zavrhuji. Nijak, pěšky, vlak, bus, auto, tříkolka, atd. Hodí se při dumání nad srazy (alko/nealko), výstavami, předávání boží, časovými možnostmi, ...

Kde na dotycneho narazis a jaka je mozna komunikace zjistis prave z mailu ci ze soukrome zpravy tady na foru. Pokud ji neposles, at uz mas dojem, ze otravujes, tak se nic nedozvis. Uvedom si, ze leckere informace, ktere bys rad pro svou pohodlnost a zjistis je na dotaz uz muzou byt pro nekoho soukrome a neradi by je vystavovali na netu. Navic v kolonce misto se da napsat vic mist nez jen jedno, oddelene treba carkou, spendlik na mape je na tomhle nezavisle.
Proste kdyz me neco zajima, tak asi logicky projevim nejake to usili at se to dozvim ne?

Ja osobne bych vyzadoval vyplneny vek a minimalne meste odkud dotycny pochazi pro predstavu, jenze tyto kolonky tu uz jsou a dost lidi na ne haze bobek. Nevim z ceho maji strach, ale proste nepusobi duveryhodne.
Only the best can survive.

GNOSIS

Jsem taky pro civilní zaměstnání, věk a město bych vyžadoval nutný k vyplnění.
U toho zaměstnání by jsme si mohli pomáhat - radou, pokud by samozřejmě dotyční souhlasili.
Dále bych přivítal od kdy aktivně zbírá (nakupuje) a na co se zaměřuje - např. vlaky, město...

TomG

Citace od: GNOSIS kdy 24.11.2006, 08:10:09
Jsem taky pro civilní zaměstnání, věk a město bych vyžadoval nutný k vyplnění.
U toho zaměstnání by jsme si mohli pomáhat - radou, pokud by samozřejmě dotyční souhlasili.
Dále bych přivítal od kdy aktivně zbírá (nakupuje) a na co se zaměřuje - např. vlaky, město...

Zamestnani mozna jako volitelne, ale ne povinne. Ale zamereni tzn. zaskrtavaci policka by bodly. Doba odkdy kdo co sbira neni vypovidajici, nekdo sbira destet let a nekdo necely rok a co do mnozstvi na tom mohou byt podobne.
Only the best can survive.

Aki

Věk a město odkud pochází bych také dal jako povinné.

Jak jsem ale pochopil tak vezír nepsal nic o povinných kolonkách, ale čím ty nepoviné rozšířit. Jejich vyplnění je pak na každém z nás.
K tomu co navíc: Zaměstnání bývá užitečné vědět; dětmi se spousta lidí ráda chlubí, tak proč ne; Místa přechosného pobytu by také nebyla špatná (v jednom řádku nemusí být jasné odkud ten dotyčný vlastně je); své lego zaměření spousta lisí píše do osobního textu a myslím že je to tak lepší, nemusím hned otvírat jeho profil abych se dozvěděl "co je zač"; naopak bych docela uvítal jednoduchou volbu: sběratel, stavitel, investor  ;) (pro děti), obchodník etc.
Způsob dopravy zní sice zajímavě, ale popravdě nevidím moc jeho obecnou využitelnou hodnotu pro ostatní na fóru.

Petrjr

Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
To uz trosku prehnis s tema detailama ne?
Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
Uvedom si, ze leckere informace, ktere bys rad pro svou pohodlnost a zjistis je na dotaz uz muzou byt pro nekoho soukrome a neradi by je vystavovali na netu.
Ale já nikoho nenutím aby to vyplňoval. Pokud bude chtít, tak ať vyplní, pokud ne, ať nechá nevyplněné. Bral jsem to z mého pohledu, co bych  byl ochoten prozradit o sobě a zároveň co mi přišlo logické pro samostatnou kolonku.


Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
Navic v kolonce misto se da napsat vic mist nez jen jedno, oddelene treba carkou, spendlik na mape je na tomhle nezavisle.
To je pravda, že se tam dá napsat více míst, ale asi tu kolonku chápu příliš "přísně". Jako takové hlavní místo, maximálně plus momentální bydlo (neshoduje-li se s trvalým). Rozšíření jsem chápal ve smyslu "tady se také čas od času vyskytuji".

Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
Proste kdyz me neco zajima, tak asi logicky projevim nejake to usili at se to dozvim ne?
Ano, zajisté. Ale vždy existuje nějaká hranice, kdy se rozhoduješ zda ano či ne, zda reagovat či ne - a byť by to ve výsledku mohlo být výhodné pro oba, tak se rozhodneš nekontaktovat, neb to bylo těsně pod hranicí. Prostě jsem se jen snažil posunout tu hranici (dobrovolně předem, kolonky víceméně jako návod co sdělit).

Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
Ja osobne bych vyzadoval vyplneny vek a minimalne meste odkud dotycny pochazi pro predstavu, jenze tyto kolonky tu uz jsou a dost lidi na ne haze bobek. Nevim z ceho maji strach, ale proste nepusobi duveryhodne.
Vidíš, v tomto se lišíme. Já bych ŽÁDNOU kolonku nevyžadoval jako povinnou. Prostě je věcí každého jak moc o sobě chce prozradit, jak důvěryhodně vypadat.

Petrjr

#8
Citace od: Aki kdy 24.11.2006, 08:49:20
dětmi se spousta lidí ráda chlubí, tak proč ne;
Nešlo jen o chlubení, bývá tím i dán obor lega. Třeba spousta lidí má nějaké to DUPLO pro mrně, ale protože to není jejich hlavní obor, skoro (příp. vůbec) o tom na fóru nemluví. Což ovšem nevylučuje, že by nebyli ochotni vyměnit či poskytnout info (proto záleží i na pohlaví).

Citace od: Aki kdy 24.11.2006, 08:49:20
Způsob dopravy zní sice zajímavě, ale popravdě nevidím moc jeho obecnou využitelnou hodnotu pro ostatní na fóru.
To byla reakce na to, že se zde často dohadujeme o srazech či výstavách a kde to udělat aby to bylo výhodné pro co nejvíce lidí.

EDIT toto jsem si omylem smazal:
Citace od: Aki kdy 24.11.2006, 08:49:20
naopak bych docela uvítal jednoduchou volbu: sběratel, stavitel, investor  ;) (pro děti), obchodník etc.
Jj, přesně tak jsem to myslel, asi jsem se špatně vyjádřil a spojil do toho ty rodičovské věci (které asi logicky patří bokem).

TomG

Cim vic bude doplnujicich informaci, tim min jich lidi vyplni. Pokud ma nekdo co skryvat, nikdo ho nenuti sem chodit. U zen se to uz resilo, proc to utajovat ci ne a nic se krome vseobecnych reci a zazitych stereotypu nevyresilo. U nich aspon rozsah 1-15,16-30,31-. Uz vidim ty reci, jak je to spatne. Fajn navrhnete lepsi reseni, aby se obeslo to, ze by zenske musely zverejnovat presny vek, kdyz s tim maji nejaky problem, ale nejake info tam bylo.
To jestli neco bude ci nebude povinne nakonec stejne rozhodne Jindroush a pro prehlednost bych ja osobne uvital aby vek byl povinny.
Only the best can survive.

Jarmila

#10
Citace od: Jindroush kdy 23.11.2006, 21:20:28
Nyní je možnost rozšířit profil o nějaké další údaje.

Pište, jaké informace byste se o sobě rádi dozvěděli - nebo naopak neradi dozvěděli. Upozorňuji, že profil vidí pouze zaregistrovaní uživatelé.

Maně mě napadá třeba počet dětí, civilní zaměstnání (aspoň rámcově) apod.
Jdou přidávat pouze jednohodnotové informace, tj. žádné seznamy setů apod.

Pište, co vás napadne a co se mi bude líbit, to přidám.  ;)

Děti, profesní zaměření - souhlasím, ale nepovinně

Zájmové zaměření v legu - to už bylo taky zmiňováno

Zájmové zaměření mimo lego - nedávno se tu taky o tom psalo. Je tu několik rybičkářů (akvaristika), sběratelů jiných blbostí než jen lega - Kinder vajíčka, známky, obaly od sýrů, krabičky od sirek, etikety, pivní tácky, .......  Alespoň vím, kam s tím, až to půjde z baráku. Raději věnuji hračky z vajíček jinému než to vyhodit jen tak do popelnice.

Ale pro mne osobně to moc velký přínos mít nebude. Při mé ukecanosti už stejně dávno vím vše, co jsem vědět chtěla.  ;D ;D ;D  A někdy i to, na co jsem zvědavá nebyla.  ;D ;D ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Také jsem pro povinné uvedení věku / z důvodu vzájemného obchodování/ a místa, kde se dotyčný převážně vyskytuje, ze stejného důvodu.

Ostatní věci jsou spíše na osobním uvážení, jestli zveřejnit, či nikoliv.  ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Petrjr

Citace od: Llevelyn kdy 24.11.2006, 09:49:58
Také jsem pro povinné uvedení věku / z důvodu vzájemného obchodování/ a místa, kde se dotyčný převážně vyskytuje, ze stejného důvodu.
Jejky, lidi, proč tak tlačíte na tu povinnost. Když není vyplněno prostě je nedůvěryhodný. Nic víc, ale ani nic méně. Znamená to, že mu zakážeme se zaregistrovat aby mu mohly chodit maily o nové zprávě v tématu :o  ???

To bychom spíše mohli zavést povinný i viditelný email - např. z mého pohledu je více nedůvěryhodný ten co nedá ani email.

A na druhou stranu - nemyslete si, že net je anonymní. Když je opravdu třeba, dohledá se o každém něco (není-li extra paranoidní a nepoužívá anonymní proxy a jinou identitu pro každé stránky a rok).

TomG

#13
Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 10:02:22
Citace od: Llevelyn kdy 24.11.2006, 09:49:58
Také jsem pro povinné uvedení věku / z důvodu vzájemného obchodování/ a místa, kde se dotyčný převážně vyskytuje, ze stejného důvodu.
Jejky, lidi, proč tak tlačíte na tu povinnost. Když není vyplněno prostě je nedůvěryhodný. Nic víc, ale ani nic méně. Znamená to, že mu zakážeme se zaregistrovat aby mu mohly chodit maily o nové zprávě v tématu :o  ???

To bychom spíše mohli zavést povinný i viditelný email - např. z mého pohledu je více nedůvěryhodný ten co nedá ani email.

A na druhou stranu - nemyslete si, že net je anonymní. Když je opravdu třeba, dohledá se o každém něco (není-li extra paranoidní a nepoužívá anonymní proxy a jinou identitu pro každé stránky a rok).
Nevim co na tom nechapes, proste by neco bylo povinne. Obzvlaste ten vek. Mail povinny neni, protoze na komunikaci existuje neco jako soukroma zprava a pokud chces mail, tak si o nej  napises. Nj jenze to uz bys otravoval ze? :)
Ja osobne rad vim, jestli se bavim s malym klukem nebo s nekym kdo uz ma rodinu atd.
Ono to totiz primo neznamena, ze maly kluk se nemuze chovat jako dospely a dospely jako dite. U ditete totiz clovek v komunikaci lecos prehledne, pokud vi ze s ditetem jedna, pze vi ze na to dotycny ma jeste pravo, chovat se jako dite. Ale taky pokud clovek obchoduje to nastavuje latku, jestli je dotycny schopen zaplatit, co si objedna, kdyz to plati jeho rodice.

Pokud je nekdo extra paranoidni, tak by stejne neuvedl pravdive udaje a pri komunikaci by se vyhybal, takze se defakto odrovna sam a je to jeho boj.

Nevim jak ty, ale ja sem si sem prisel pokecat o spolecne zalibe, ziskat pripadne nove zname a ne si hrat na utajovani kolik mi je let, pripadne se za neco schovavat a byt paranoidni.
Only the best can survive.

Jarmila

Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 10:13:02
.... Obzvlaste ten vek. ... Ja osobne rad vim, jestli se bavim s malym klukem nebo s nekym kdo uz ma rodinu atd.
Ono to totiz primo neznamena, ze maly kluk se nemuze chovat jako dospely a dospely jako dite. U ditete totiz clovek v komunikaci lecos prehledne, pokud vi ze s ditetem jedna, pze vi ze na to dotycny ma jeste pravo, chovat se jako dite. Ale taky pokud clovek obchoduje to nastavuje latku, jestli je dotycny schopen zaplatit, co si objedna, kdyz to plati jeho rodice. ...

Nevim jak ty, ale ja sem si sem prisel pokecat o spolecne zalibe, ziskat pripadne nove zname a ne si hrat na utajovani kolik mi je let, pripadne se za neco schovavat a byt paranoidni.

Mohl by být věk určen třeba Nezletilý / Zletilý pro ty, co nechtějí přiznat své mládí/stáří. A kdo se hrdě hlásí ke svým šedinám, tak ať má možnost napsat skutečný věk. A klidně i přesné datum narozenin - to pro ty, co je neobtěžuje blahopřání od ostatních AFOLů.  :-* (modří vědí)  :-*
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

Ještě přidávám další volitelné políčko:

- Telefon

Jarmila

Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 10:45:50
Ještě přidávám další volitelné políčko:

- Telefon

No, to tedy nevím. Telefon sděluji jen vybraným jedincům. Při představě, že volitelně zvolím volbu telefonu a pak se sem někdy v noci přihlásí nějaký lidský šotek a začne telefonovat, tak mám osypky. Číslo telefonu se dá lehce zneužít. ( Někde někdo vytiskl špatné číslo v inzerci a trefil se do mého - vysvětlujte, že nejste Monika, nejedete do Anglie a nemůžete vzít dalšího pasažera do auta ve 2 hodiny v noci.)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Citace od: Jarmila kdy 24.11.2006, 10:56:00
Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 10:45:50
Ještě přidávám další volitelné políčko:

- Telefon

No, to tedy nevím. Telefon sděluji jen vybraným jedincům. Při představě, že volitelně zvolím volbu telefonu a pak se sem někdy v noci přihlásí nějaký lidský šotek a začne telefonovat, tak mám osypky. Číslo telefonu se dá lehce zneužít. ( Někde někdo vytiskl špatné číslo v inzerci a trefil se do mého - vysvětlujte, že nejste Monika, nejedete do Anglie a nemůžete vzít dalšího pasažera do auta ve 2 hodiny v noci.)

Na noc vypinam telefon a zapinam ho az kdyz se probudim, ale kazdopadne si taky myslim, ze telefon je nesmysl. Kdo telefoni cislo chce, tak si o nej rekne a ja rozhodnu jestli mu ho reknu ci ne.
Only the best can survive.

Petrjr

Citace od: Jarmila kdy 24.11.2006, 10:56:00
Citace od: Petrjr kdy 24.11.2006, 10:45:50
Ještě přidávám další volitelné políčko:

- Telefon

No, to tedy nevím. Telefon sděluji jen vybraným jedincům. Při představě, že volitelně zvolím volbu telefonu a pak se sem někdy v noci přihlásí nějaký lidský šotek a začne telefonovat, tak mám osypky. Číslo telefonu se dá lehce zneužít. ( Někde někdo vytiskl špatné číslo v inzerci a trefil se do mého - vysvětlujte, že nejste Monika, nejedete do Anglie a nemůžete vzít dalšího pasažera do auta ve 2 hodiny v noci.)
No pravda, beru to z osobního pohledu. Mám telefonů více, jeden dedikovaný veřejný (které se stejně "volně" válí na firemních www stránkách, ICQ, ...) a pak máme telefony neveřejné (lépe řečeno nezveřejňované). Pochopitelně bych zde dal ten veřejný. A asi se pohybuji v jiném okruhu lidí, ale spousta kolegů to má podobně. Proto mne to napadlo jako samostatná kolonka.

Jindroush

Zkusmo jsem rozšířil profil o 4 položky.

Podívejte se vlevo, abyste viděli, co je vidět u zpráv, klikněte na můj profil, co je vidět v souhrnu.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Dickie

Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
Ja osobne bych vyzadoval vyplneny vek a minimalne meste odkud dotycny pochazi pro predstavu, jenze tyto kolonky tu uz jsou a dost lidi na ne haze bobek. Nevim z ceho maji strach, ale proste nepusobi duveryhodne.


já na zájmových webech věk NIKDY a NIKAM nevyplňuju a nehodlám s tím na starý kolena začínat

kdyby se tam vyskytovala kolonka "zaměstnání/škola", napíšu "mateřská dovolená" a to, že mi je přes 18 a nejspíš jsem svéprávná, si z toho můžeš odvodit  :P
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

TomG

Citace od: Dickie kdy 24.11.2006, 11:29:23
Citace od: TomG kdy 24.11.2006, 07:36:12
Ja osobne bych vyzadoval vyplneny vek a minimalne meste odkud dotycny pochazi pro predstavu, jenze tyto kolonky tu uz jsou a dost lidi na ne haze bobek. Nevim z ceho maji strach, ale proste nepusobi duveryhodne.


já na zájmových webech věk NIKDY a NIKAM nevyplňuju a nehodlám s tím na starý kolena začínat

kdyby se tam vyskytovala kolonka "zaměstnání/škola", napíšu "mateřská dovolená" a to, že mi je přes 18 a nejspíš jsem svéprávná, si z toho můžeš odvodit  :P

To je presne ono, uz se to tu jedno resilo a narazilo se presne na tohle, ze proste jsou lidi co nemaji zadny racionalni duvod toto zamlcovat. A ja jsem cely zhavy si z dalsich informaci budu neco dedukovat. Navic zenska muze byt tehotna klidne i v 16ti. Pro zajimavost neni jednoduche tam misto toho co tam je pridat rozsah. Maximalne do rozsireni.
Only the best can survive.

peter

Citace od: Dickie kdy 24.11.2006, 11:29:23
já na zájmových webech věk NIKDY a NIKAM nevyplňuju a nehodlám s tím na starý kolena začínat

Mě by jenom zajímalo v čem je problém, tohle jsem zatím ještě nepochopil čeho se vy (obecně) bojíte ??? Prosím budu rád, když mi to někdo polopatě osvětlí, třeba jen do PM.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Peetrs

Připojuji se k hlasům o povinné vyplňování věku a místa bydliště. Jsem vždy mnohem radši, když vím s kým jednám a vzhledem k občasnému obchodu je to důvěryhodnější. Též město by podle mě neměl býti problém pro nikoho vyplnit.

Jarmila

Citace od: peter kdy 24.11.2006, 11:36:11
Citace od: Dickie kdy 24.11.2006, 11:29:23
já na zájmových webech věk NIKDY a NIKAM nevyplňuju a nehodlám s tím na starý kolena začínat

Mě by jenom zajímalo v čem je problém, tohle jsem zatím ještě nepochopil čeho se vy (obecně) bojíte ??? Prosím budu rád, když mi to někdo polopatě osvětlí, třeba jen do PM.

Tyhle věci vysvětlit nejdou. A když nebude povinnost psát věk, tak není co řešit. Kdo to nechce vyplnit, tak to nevyplní a jakýpak s tím další štráchy.

Citace od: Jindroush kdy 24.11.2006, 11:09:21
Zkusmo jsem rozšířil profil o 4 položky.

Podívejte se vlevo, abyste viděli, co je vidět u zpráv, klikněte na můj profil, co je vidět v souhrnu.

Šlo by u dětí přidat pohlaví a věk?

Citace od: Peetrs kdy 24.11.2006, 11:41:28
Připojuji se k hlasům o povinné vyplňování věku a místa bydliště. Jsem vždy mnohem radši, když vím s kým jednám a vzhledem k občasnému obchodu je to důvěryhodnější. Též město by podle mě neměl býti problém pro nikoho vyplnit.

Věk a bydliště = nepovinně! Nechť se každý rozhodne dle svého!
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

U deti je to tusim textove pole, takze pokud tam napises cislo nebo jmena a do zavorky vek, je to na tobe.
Only the best can survive.

Jarmila

Kolonka: Přístup k legu  - z navrhovaných variant si jaksi nemohu vybrat, neodpovídá ani jedno. Přidala bych možnost Investor (nebo něco v tom smyslu, že to kupuji hlavně pro potomstvo) a Nevyhraněno (nebo něco v tom smyslu, že ještě nemám jasno).
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

TomG

Citace od: Jarmila kdy 24.11.2006, 11:55:18
Kolonka: Přístup k legu  - z navrhovaných variant si jaksi nemohu vybrat, neodpovídá ani jedno. Přidala bych možnost Investor (nebo něco v tom smyslu, že to kupuji hlavně pro potomstvo) a Nevyhraněno (nebo něco v tom smyslu, že ještě nemám jasno).

asi by to chtelo nejakou neutralni volbu
Only the best can survive.

Jarmila

A nechala bych to skryto v Profilu. Takhle to zabírá vizuálně moc místa. Napíšu jednoslovnou odpověď a pak dlouho nic, než skončí rámeček s příspěvkem.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

Citace od: Jarmila kdy 24.11.2006, 11:55:18
Kolonka: Přístup k legu  - z navrhovaných variant si jaksi nemohu vybrat, neodpovídá ani jedno. Přidala bych možnost Investor (nebo něco v tom smyslu, že to kupuji hlavně pro potomstvo) a Nevyhraněno (nebo něco v tom smyslu, že ještě nemám jasno).
Hehe, jsem na tom úplně stejně. Tak jsem tam dal stavitel, přestože to je dost mimo (ale stále blíže než sběratel).