Práce s nepřečtenými tématy

Založil Raistlin M, 23.03.2007, 13:38:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Raistlin M

Mám dotaz, na možnost jedné nové funkce.

Na kostkách občas nejsem týden i déle, někdy pár dnů, ale vždy mám pak podobný problém. Kliknu si na témata nepřečtená od posledně a musím v té záplavě lovit mezi tématy, která mě nezajímají.
Když vykliknu téma, co si chci přečíst, musím pak při dalším hledání v nepřečtených znova začínat od začátku.
Nešlo by udělat k nepřečteným tématům nějaké okýnko k odškrtnutí a tlačítko pro smazání? Na stránce bych si občas promázl co mě nezajímá a v klidu si projížděl zbytek. 

Uvítal by tuto funkci ještě někdo?
Napadá někoho jiné řešení?

A hlavně ... to je asi nejdůležitěší ... je těžké, popř. časově náročné,  to naprogramovat?

Petrjr

Citace od: Raistlin M kdy 23.03.2007, 13:38:07
... A hlavně ... to je asi nejdůležitěší ... je těžké, popř. časově náročné,  to naprogramovat? ...
Celkem je. A hlavně, kdo by se s tím dělal, když podobný výsledek už můžeš získat jiným způsobem - nech si sledovaná témata posílat mailem (info o přidání nového příspěvku) - a choď jen na ta sledovaná, jen když dorazí mail (odkazem z mailu).

A na "nové" se podívej jen když máš čas chuť probírat se kvantem nových.

myth

Citace od: Raistlin M kdy 23.03.2007, 13:38:07
...

Uvítal by tuto funkci ještě někdo?
Napadá někoho jiné řešení?

A hlavně ... to je asi nejdůležitěší ... je těžké, popř. časově náročné,  to naprogramovat?

Možnosť dva - skús nájsť modifikáciu, ktorá má implementovanú tebou požadovanú funkcionalitu. Modifikácie sa nachádzajú tu. Ak niečo také nájdeš, zvážime nainštalovanie ;).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Petrjr

Nebo ještě jednoduššeji - v jednom tabu (okně) si nech nové a do dalších otevírej ta co tě zajímají.
V tom prvním tabu máš stále původní nabídku, odscrollovanou na poslední pozici, pohled na poslední stav kde jsi vybíral.

Petrjr

Citace od: myth kdy 23.03.2007, 13:53:49
Citace od: Raistlin M kdy 23.03.2007, 13:38:07
...

Uvítal by tuto funkci ještě někdo?
Napadá někoho jiné řešení?

A hlavně ... to je asi nejdůležitěší ... je těžké, popř. časově náročné,  to naprogramovat?

Možnosť dva - skús nájsť modifikáciu, ktorá má implementovanú tebou požadovanú funkcionalitu. Modifikácie sa nachádzajú tu. Ak niečo také nájdeš, zvážime nainštalovanie ;).

   A nezapomeň, že by se, nejlépe, mělo jednat o modifikaci pro skin "Classic YaBB SE Theme" a ne pro "SMF Default Theme - Core", pro který je psána většina modifikací.

   Úprava z jednoho skinu na druhý bývá sice jednodušší, než to psát celé znova, ale i tak je to dost práce navíc.

Raistlin M

#5
Citace od: Petrjr kdy 23.03.2007, 13:54:27
Nebo ještě jednoduššeji - v jednom tabu (okně) si nech nové a do dalších otevírej ta co tě zajímají.
V tom prvním tabu máš stále původní nabídku, odscrollovanou na poslední pozici, pohled na poslední stav kde jsi vybíral.

Vidíš. Perfektní řešení.  8) To mě nenapadlo, přitom to jinde takhle dělám. :)

Citace od: myth kdy 23.03.2007, 13:53:49
Citace od: Raistlin M kdy 23.03.2007, 13:38:07
...

Uvítal by tuto funkci ještě někdo?
Napadá někoho jiné řešení?

A hlavně ... to je asi nejdůležitěší ... je těžké, popř. časově náročné,  to naprogramovat?

Možnosť dva - skús nájsť modifikáciu, ktorá má implementovanú tebou požadovanú funkcionalitu. Modifikácie sa nachádzajú tu. Ak niečo také nájdeš, zvážime nainštalovanie ;).

To je naopak případ nepochopení dotazu. Odpověď typu udělej si sám .... kdybych tomu rozuměl, myslíš že bych se ptal a řešení rovnou řádně fundovaně nenavrhnul?

MildaPajda

#6
Takovyhle funkce prece fungovali uz na starych BBS servrech...
tlacitko ZAP/UNZAP board .. . 8)



EDIT: uvital bych to taky... urcitebych zapnul board SW ...  ;D >:D :-X
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Petrjr

Citace od: Raistlin M kdy 23.03.2007, 14:01:09
To je naopak případ nepochopení dotazu. Odpověď typu udělej si sám .... kdybych tomu rozuměl, myslíš že bych se ptal a řešení rovnou řádně fundovaně nenavrhnul?
Nepleť se. Ta rozšíření NEJSOU žádné progrmování.

   Akorát se musíš prohrabat stovkami nápadů, zjistit jejich aktuálnost (hledej verze 1.1 nebo přímo 1.1.2), prohledat screenshoty. na to nepotřebuješ programovat, to je (hledání) skutečně práce kterou zvládne i laik.

   Dokonce ani vlastní instalace modu není programování. Programování by byla až jeho úprava - ale to už má, obojí, na starosti admin.


Jindroush

Ještě jsem takovej mod nezahlíd. Asi je nejlepší to, co psal někdo výš, tj. otevřít si seznam do jednoho okna, a přes pravý myšítko si thread otevírat do druhýho okna (tabu). A když jsi viděl všechno, co tě zajímá, dole je čudlík 'Vše přečteno'.

Možná existuje mod na ignorování diskusí, ale zatím tu taková touha nebyla, tak jsem to neřešil...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)