(Vlastní) Imperiální hangár

Založil Ryxe, 01.11.2021, 20:01:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj,
náš Kuba poslední rok žije světem Star Wars a tak máme LEGO s touto tématikou úplně všude. Nějak už mě to pomalu semlelo, tak jsem se rozhodl, že bych mohl zkusit postavit nějaký MOC se Star Wars tématikou. Kdo mě zná ví, že normálně stavím něco diametrálně odlišného, ale musím říci, že mě to docela chytlo a stavba docela odsýpá. Jelikož z celé ságy mám rád původní trilogii, přemýšlel jsem na začátku, co bych vlastně mohl postavit. Nakonec mě napadl hangár pro stíhačky TIE. Není to věrná kopie, spíše jsem se snažil napodobit imperiální styl.  Zatím mám nedokončenou stěnu, ale rád bych přistavil vetší plochu, možná i nějaké spodní patro a průlety TIE fighterů, rád bych to i nasvítil.
Vím, že kvalitou se zdejším Star Wars stavitelům rovnat nemůžu, ale budu rád za každou připomínku, či tip  ;).

Igorus

No na tebe je to nějaký moc rovný :) Ale vážně, myslím že to bude super!

Ryxe

Citace od: Igorus kdy 02.11.2021, 10:38:10
No na tebe je to nějaký moc rovný :) Ale vážně, myslím že to bude super!
No, máš pravdu, rovné to na mě je. Taky jsem nad tím ze začátku dost laboroval, asi už jsem rovně stavit nějak pozapomněl ;D

Hardegon

Na první dobrou to vypadá na SW. Takže styl jsi trefil dobře.

Jak to plánuješ velké? Kolik metrů?  >:D

STARHAWK

Zacina to dobre. Tie by som tam dal zavesene na nosniku a mal by k nemu viest taky pochoz.

Ryxe

Citace od: Hardegon kdy 02.11.2021, 13:07:05
Na první dobrou to vypadá na SW. Takže styl jsi trefil dobře.

Jak to plánuješ velké? Kolik metrů?  >:D
Díky, no, na metry bych to nepočítal, přece jen místa v bytě není úplně nadbytek a to mi tu ještě leží nějaké nově dokončené modely na focení. Takže tohle bude spíš takovej drobek. Ale zmínil jsem se doma, že ses ptal kolik to bude mít metrů a že bych si tedy těch TIE potřeboval koupit tak deset, aby to jako stálo za to a ten pohled bys nechtěl vidět >:D ;D

Citace od: STARHAWK kdy 02.11.2021, 18:01:05
Zacina to dobre. Tie by som tam dal zavesene na nosniku a mal by k nemu viest taky pochoz.
Díky, nad zavěšením jsem taky přemýšlel, chtěl bych osvítit i ty TIE, tak musím vymyslet jak to udělat, aby nebyly vidět kabílky.

Ryxe

Trochu pokrok, přibyl první TIE, trochu to vyrostlo do výšky a začal jsem s osvětlením ;).