Papoušci

Založil Borun, 06.02.2020, 18:14:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Borun

Před dvěma lety se mi zalibil model papouška kakadu.Pokusil jsem se ho postavit.Bral jsem ho na výstavy a všem se líbil.Nyní jsem se rozhodl pro papoušky Ara,protože patří mezi nejoblíbenější a vynikají svou barevností.Původně byl plán v životni velikosti,ale problém byly některé dílky,protože se buď nedají sehnat,nebo se v dané barvě nevyrábí.Prozatím mám hotového aru ararauna,aru arakanga,aru hyacintový a dodělávám aru zeleného.Výstavní premiéru budou mít na únorovém kostkování v Olomouci.

Petronel

To jsou skvosty!  :o
Krásné... Dobře zvolené dílky, detaily, barvy...
Také jsem kdysi chtěl stavět papouška, ale já na to nějak nemám... Stavění podle předlohy a ještě k tomu živé tvory mi zkrátka nějak nejde. Proto jsem rád, že vidím takové fešáky co postavil někdo jiný. ;)
Moc pěkné.

Izabella08

Souhlasím s Petronelem, Borune...jak jsem Ti již psala...i když nejsi chovatelem papoušků, nastudoval sis je detailně, chválím i pozadí za papoušky. Povedená práce a zajímavý výběr tématu!

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hana129

Moc krásní papoušci, je to mnohem těžší postavit něco takového.

peki


milanv

Krásní papoušci! Moc se mi líbí, jak sis vyhrál s povrchem, aby to nebyla hladká socha, ale dělalo to dojem peří. Už se těším, až je uvidím naživo.
Pán na Žlutém hradě

poMOCník

Jestli něco z lega může vypadat jako živé, tak tihle tak vypadají!

otaznik

Papoušci velmi pěkní, ale do tématu Town nepatří.

Drobuliatko

Nádhera! Ako živí. :)

Chairudo

Jsou pěkně spokojeně načechraní, je vidět že je dobře krmíš  ;D
Postav ještě andulku  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Děkuji za chválu a děkuji za přemistění do správné sekce.Dokončil jsem dalšiho papouška.Ara zelený byl vzhledem k barvě lime asi nejnáročnějši.Některé dílky nebyly sehnatelné nové a musel jsem objednat starší.Bohužel tato barva rychle bledne(žloutne).V budoucnu mám v plánu starší a nevzhledné dílky vyměnit.

fanda

Citace od: Borun kdy 21.02.2020, 18:27:50
Děkuji za chválu a děkuji za přemistění do správné sekce.Dokončil jsem dalšiho papouška.Ara zelený byl vzhledem k barvě lime asi nejnáročnějši.Některé dílky nebyly sehnatelné nové a musel jsem objednat starší.Bohužel tato barva rychle bledne(žloutne).V budoucnu mám v plánu starší a nevzhledné dílky vyměnit.

Nádhera a jestli mi někde nevadí různé odstíny jedné barvy, tak je to určitě u papoušků - v přírodě přece také není každé pírko stejné  :)

Chairudo

Paráda, ty odstíny tam vůbec nehlají roji, možná je to tak i lepší  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Mně no taky až tak nevadí.Uvidíme.Když stavím starší dům nebo hrad tak použité a zažloutlé šedé bricky přidávám schválně.Dostává to patinu a neni to pak jako by to právě vyjelo z Kladna

davroman

Papoušci jsou velmi povedení, těšíme se, až je někde uvidíme naživo.
A souhlasím s ostatními - zažloutlé used kostky neměnit, dodávají tomu na realitě.   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

HD

#16
Pěkné hejno, jako živé. Osobbě bych snesl klidně i více odstínů a různě zažloutlé, rozmanitost barvy je vážně oživí.  ;)  nebál bych se trochu experimentovat i s bílou.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Borun

Myslím,že jste mně přesvědčili.Nebudu měnit.Experimentoval jsem s kombinaci zelenou a  šedou,ale nebylo to ono.Vycházel jsem ze skutečneho zbarvení papoušků

Igorus

Jsem rád že jsem je viděl naživo  :) Jsou opravdu moc povedení a navíc je to neotřelé téma. Palec nahoru a zob do mísy.

Borun


Díky a budu pracovat na tom ,aby se ještě nějací vylíhli😉

milanv

Gratuluju ti k tak úžasnému sochařskému výkonu a ještě jednou děkuju za prima pokec a předváděčku naživo v Olomouci!
Jak vypadají na fotkách krásně, tak v reálu je to ještě úplně jiná liga, tam to trojrozměrně věrné zpracování ještě mnohem víc vynikne, a k tomu ty hrátky s texturama na povrchu... Fakt krása!
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Citace od: milanv kdy 24.02.2020, 12:31:11
Gratuluju ti k tak úžasnému sochařskému výkonu a ještě jednou děkuju za prima pokec a předváděčku naživo v Olomouci!
Jak vypadají na fotkách krásně, tak v reálu je to ještě úplně jiná liga, tam to trojrozměrně věrné zpracování ještě mnohem víc vynikne, a k tomu ty hrátky s texturama na povrchu... Fakt krása!

Naprosto souhlasím...papoušci byli velkou chloubou výstavy!!! S podivem, že nejsi zapálený chovatel, Pavli:)

Borun

Diky a už pracuji na vylepšeni.Bude hnízdo a taky nějaké pozadí,protože ty parapety za papoušky ani vzdáleně nepřipominaly brazilský prales.😁

davroman

Já se na ně fakt těším. Budou v Ostravě?
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

matka

Musím se také připojit k zástupu aplaudujících, papoušci jsou senzační. Naživo je vidět, jak sis pohrál doslova s každým pírkem. Skvělá práce.
Paní na Žlutém hradě

Borun

Citace od: davroman kdy 29.02.2020, 17:31:53
Já se na ně fakt těším. Budou v Ostravě?
V Ostravě chtějí ještě piráty.Asi už naposled.Papoušky ještě vylepšim a přivezu až do Olomouce.

Ongon

Žádné také, papoušky si hezky necháš, žádné bourání nebude

Borun

Papoušci se vylepší,ale piráti se budou bourat a stavět noví

Clermont

No prostě doveze naposledy Piráty a Papoušky bez úprav :)
No holt pojede na dvakrát  ;D

Ongon

Tak na tyto podmínky jsem ochoten přistoupit 😂😂😂