Alza.cz

Založil Klaj, 08.02.2016, 16:01:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Klaj

Alza momentalne ke kazdemu setu nad 99OKč pridava Lego 40120 (Valentynska vecere)
Draco dormiens nunquam titiliandus

lukas.21

Má niekto skúsenosť v akom stave to dodajú? Myslím tým stav krabíc. A napr. alza zvykne lepiť tie ich cenovky na originálne krabice, neviete či je tomu tak aj u Lega?

Miketuk

Ano, cenovky na krabice lepí. Ale jdou sundat bez poškození krabice. Horší je, že krabice jsou často poškrábané, zvlášť na Architecture je to hodně znát.

lukas.21

Díky za informáciu. Škoda, že to aspoň do fólií neobalujú.

Bard


Faire

To ale není marné, jenom těch 30 kusů :(

Ondrej

Citace od: Bard kdy 14.04.2016, 14:31:08
Někoho možná zaujme tahle dočasná sleva na SW 75099:
https://www.alza.cz/hracky/lego-star-wars-75099-reys-speeder-d3023909.htm

To je vtipný, tohle jsem ještě neviděl u nás aby se odpočítávalo do zahájení výprodeje  ;D

Futurion

Na Alze to tak dělají vždycky. Je to součást psychologické hry (jak jinak).

papluh

Alza má -20% v podstate na všetko LEGO.
Na .sk sú okrem veľkých setov základom väčšinou katalógové ceny EUR,  na .cz  v CZK nemám prehľad trhu  >:D

yoshimaka

Alza.cz má také slevu na všechno LEGO.
Lust och fägring stor

DarkDrago

Citace od: yoshimaka kdy 10.11.2016, 14:38:20
Alza.cz má také slevu na všechno LEGO.

Do kdy to tak platí?
Alzu zrovna nevyhledávám (ani sám nevím proč >:D ), takže se na jejich stránkách moc neorientuju...
Dračí páni s mocí ohně...

papluh

Skôr som myslel, ako má česká Alza nastavené cenníkové ceny voči ČR katalógu, či to je naozaj -20%  ;)
Napr na Slovensku veľké veci ako Porsche, Simpsons, atď sú v základe drahšie, takže sa to moc neoplatí...

yoshimaka

Citace od: papluh kdy 10.11.2016, 15:03:37
Skôr som myslel, ako má česká Alza nastavené cenníkové ceny voči ČR katalógu, či to je naozaj -20%  ;)
Napr na Slovensku veľké veci ako Porsche, Simpsons, atď sú v základe drahšie, takže sa to moc neoplatí...

Je to možné (nestudoval jsem to), v době, kdy má Bambule o víkendu 20% slevu, je mi Alza docela volná.
Lust och fägring stor

ogar49

na alze lze aktuálně využít ještě slevu 100,- Kč při nákupu hraček (lega) nad 1.000,- Kč, po zadání slevového kódu CZHR100, mělo by to fungovat i na již zlevněné věci

Ravenhorn

Citacena alze lze aktuálně využít ještě slevu 100,- Kč při nákupu hraček (lega) nad 1.000,- Kč, po zadání slevového kódu CZHR100, mělo by to fungovat i na již zlevněné věci

Dokonce se ten kod da mozna vyuzit na to vzit Lego za mene ale k tomu neco nelego. Me to tak proslo.
Castle, Pirates a Star Wars.

Klaj

Alza ma dlouhodobe ceny lega nadsazene nad katalogove bohuzel.
Draco dormiens nunquam titiliandus

brutus

Alza ma v Black Friday a akci kupodivu i zajimave ceny (kupodivu protoze jejich akce jsou z 99% smecko)
V tuto chvili maji 91 kousku LEGO STAR WARS 75158 Bojová loď Povstalců za 2899,- coz je o par set levnejsi nez Heureka.
https://www.alza.cz/hracky/lego-star-wars-75158-rebel-combat-frigate-d4454573.htm

Klaj

Dnes jako trhak dne (50% sleva)
Lego lampicka Boba Fett.

https://www.alza.cz/hracky/lego-star-wars-boba-fett-baterka-a-nocni-lampa-d3029031.htm#popis

Pokud je nekdo super fanda lego SW :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

brutus

#18
V alze maji ted par veci se slusnou slevou - dostava je bud na uroven nebo pod uroven nejlevneji heureky.
Vzal jsem si Claas Xerion - na ten jsem si uz delsi dobu brousil zuby IMHO nejhezci Technic lonskeho roku :D

Klaj

V alze prave akce 20% na vsechno lego. Je tam dokonce i Brick Bank nebo star wars ucs village. + par vetsich technicu.
Draco dormiens nunquam titiliandus

janopr

Brick bank původní cena 5899,- po slevě  4719,- no nekup to!  >:D

brutus

Citace od: Klaj9 kdy 25.01.2017, 11:20:29
V alze prave akce 20% na vsechno lego. Je tam dokonce i Brick Bank nebo star wars ucs village. + par vetsich technicu.

Maji akci uz od minuleho tydne a porad to meni:
- minuly tyden meli 11% na vsechno lego a par kousku bylo s 30-40% slevou - jak jsem psal ja si vzal CLAAS Xarion s 40% slevou za 2699,- coz je super cena :)
- ty 40% slevy menili nekolikrat minuly tyden - bylo tam nejake Ninjago, ja jsem bral s 30% slevou pro synovce nejakeho Ninjago draka
- ted v pondeli to predelali - zrusili ty vetsi slevy a dali plosne 20%

Ja si ted Alzu vzdy rano prohlidnu jestli tam nedali nejakou vetsi slevu na neco co mne zajima :)

Darth

#22
Jen pozor na balení - velký set (Jestrovo lávové doupě) zabalený jen do stahovací fólie, druhý set (76037 - Rhino a Sandman) v krabici spolu s talířem na bobování (bonus zdarma k objednávce) a spoustou vycpávky. Posláno jako 2 balíky pod jedním doručovacím číslem. Asi i díky doručení na poštu ale došlo bez poškození.

Naštěstí jsem stihnul ještě dobré slevy (40% na 70323 a 30% na 76037).

Miketuk

Osobně musím Alzu celkem pochválit za pár posledních objednávek. Kupoval jsem pár menších setů a přišly hezky zabalené v bublinkové fólii a v krabici. Krabice teda byla dost měkká a od pracího prášku, ale asi i díky bublinkové fólii dorazily sety v perfektním stavu.

Klaj

taky nemivam s alzou problemy s balenim. ale vzdycky si to nechavam poslat na pobocku, ne postou.

Ted sem objednaval vetsi mnozstvi mensich krabicek tak uvidim jak to dorazi :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

pecco

Ja som tiež bral ten CLAAS na pobočke cez Alza-drive a krabica celkom v pohode až na par dobiek. Viem, že ďalší toľko šťastia nemali. Stlačene a poškodené krabice.  :-\

rdk

Mně dorazila do alzy na pobočku krabice tak dobitá, že si toho sami všimli a objednali mi novou s dodáním o den později...

Mr. Cube

Mě jednou pobavili, jak jsem si na prodejnu objednal figurky. Přišel týpek a vysypal to přede mě z náruče na pult, sáček jsem si musel vyptat.  :D

Ravenhorn

Ještě existuje teď platný kod na 30 Kč -  P847CZ9   a platí na jakoukoliv částku, klidně LEGo za 200 Kč, tak jsem si tam objednal 3 malá lega a každé zvlášť s 30 Kč slevou  ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

MLT

Tak já moc štěstí tedy neměl......

Když to přišlo ve velké a hodně tvrdé kartonové krabici, tak jsem byl v klidu a rozbaloval až dneska. Krabice fakt tvrdá, netknutá, spousta vycpávek, bublinka atd.

A když jsem začal vyndávat jednotlivé sety..... no hrůza..... totálně dobité rohy, promačkané a promáčklé boxy.
Takovouto zásilku jsem snad ještě nikdy nedostal, ikdyž to přišlo jen ve fólii. je jasné, že to už takto musel někdo v ALZA balit, protože přepravou se to nestalo ani náhodou.

Tak nevím zda fotit a reklamovat, nebo zda to "zkousnu".

Spíše se rozhoduji, co s druhým balíkem, který jsem ještě nechal na poště (ta samá tvrdá krabice, protože se mi to nevešlo do auta, že si pro to dojedu v pondělí.
Mám chuť to odmítnout.....