CZ Albert do vyprodání

Založil Darth, 05.05.2012, 18:38:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bard

V MB měli, myslím, že všechny z nové řady. Neviděl jsem ani jeden polybag z loňska.

Mr. Cube

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 11.11.2019, 22:03:40
Pro mě docela zklamání - z nově slibovaných nebyly k dispozici minimálně 3, možná víc. Další ze zbytků z minulého roku. Už jste někdo viděl Albert, kde by opravdu byly všechny letos slibované?

U nás zas nemají nic z loňska. Největší přebytek byl těch SW TIE ze Sola, to málem padalo ze stojanu. Detailně jsem to nezkoumal, ale připadalo mi, že tam jsou jinak všechny letošní.

Jezevec

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 11.11.2019, 22:03:40
Pro mě docela zklamání - z nově slibovaných nebyly k dispozici minimálně 3, možná víc. Další ze zbytků z minulého roku. Už jste někdo viděl Albert, kde by opravdu byly všechny letos slibované?

U nás (Brno, Kuřim) mají všechny ty nové, naopak jsem neměl to štěstí narazit na nějaký přebytek z loňské série.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Valentin Dobrotivý

No...já jsem koukal v Mostě u koňodromu a tam to bylo zoufalé, jak jsem popsal.

Tomor29

Ve Znojmě jsou k dostání jak loňské polybagy, tak i většina letošních, i když ty rychle mizí.

Clermont

A já už mám první 2 body, navíc jsem je dostal :)
Ještě chvíli a budu mít první kartičku, heč  8)

rainfall

Asi to nebude pre kazdeho, ale kto ma zaujem mozem poskytnut kontakt na osobu, co predava karticky s bodmi. Piste mi ked-tak sukromnu spravu.
LZ

MLT

Citace od: rainfall kdy 19.11.2019, 22:13:45
Asi to nebude pre kazdeho, ale kto ma zaujem mozem poskytnut kontakt na osobu, co predava karticky s bodmi. Piste mi ked-tak sukromnu spravu.

Já jsem to už u nás také viděl. Vietnamci s plnou dodávkou zboží a paní od nich prodávala kartičky á 10 Kč, měla jich poměrně dost a druhá ještě v autě nalepovala další.

Matthes_CS

Na FB už jsem taky viděl nabídky plno kartiček po 20 nebo i 40 korunách.

bubutymmy

Kdyžtak fajn byla loni akce na dálniční známky, Albert k nim přidával nějaký ubrousky a snad stěrku na led nebo něco, co vypadalo docela užitečně. 1500 zaplní skoro celou kartu, a když ještě ukecáte příbuzný atp...

A za druhý, Unicredit má do konce roku další bonus, resp. cashback za nákupy v Albertu, akce u-šetřete.
https://www.u-setrete.cz/offers#offer-8693237266

Matthes_CS

Citace od: bubutymmy kdy 23.11.2019, 12:18:25
Kdyžtak fajn byla loni akce na dálniční známky, Albert k nim přidával nějaký ubrousky a snad stěrku na led nebo něco, co vypadalo docela užitečně. 1500 zaplní skoro celou kartu, a když ještě ukecáte příbuzný atp...

A za druhý, Unicredit má do konce roku další bonus, resp. cashback za nákupy v Albertu, akce u-šetřete.
https://www.u-setrete.cz/offers#offer-8693237266

1500 je stále jen nákup za 200, takže jeden bod? Ale zatím se mi stalo jen dvakrát, že mi dali tolik bodů, co sem měl mít, vždycky jinak víc.

A u airbank jsou nějaký kupóny do Alberta taky prej.

bubutymmy

bod je za každých 200,-. Akorát se kumulujou bonusový body, když je větší nákup rozložen.

ditetemnaporad

Citace od: Matthes_CS kdy 23.11.2019, 13:43:35
Citace od: bubutymmy kdy 23.11.2019, 12:18:25
Kdyžtak fajn byla loni akce na dálniční známky, Albert k nim přidával nějaký ubrousky a snad stěrku na led nebo něco, co vypadalo docela užitečně. 1500 zaplní skoro celou kartu, a když ještě ukecáte příbuzný atp...

A za druhý, Unicredit má do konce roku další bonus, resp. cashback za nákupy v Albertu, akce u-šetřete.
https://www.u-setrete.cz/offers#offer-8693237266

1500 je stále jen nákup za 200, takže jeden bod? Ale zatím se mi stalo jen dvakrát, že mi dali tolik bodů, co sem měl mít, vždycky jinak víc.

A u airbank jsou nějaký kupóny do Alberta taky prej.


Jak zde již uváděl PEKI:

1) za nákup 200 Kč = 1 bod (znalci doporučují optimalizovat nákup a rozdělit platby)
2) platba kartou (na letáku mluví pouze o kartě, loni platilo pouze pro VISA) = 1 bod navíc
3) použití samoobslužné pokladny (loni) = 1 bod navíc
4) sledovat akce které mohou hodit také nějaký bod navíc

To znamená, že nákup 1500 Kč rozložený na 6*200 Kč + 1*300 Kč, platbě VISA kartou a na samoobslužném pultíku (s účtenkami pak přijít na informace/pokladnu poblíž), dá 21 bodů plus případné další za zboží označené "1 bod navíc". Na vyplnění kartičky je potřeba 8 bodů.

Trochu potíž je, že třeba s tím bodem navíc za samoobsluhu nejsou prodavačky většinou seznámeny. V Albertu jsem byl letos jen dvakrát a pokaždé to mělo stejný scénář, že jim je jedno, co je napsané na internetu, že ony o ničem nevědí. A když už tedy na prodejně byl i letáček o akci, kde je to také napsané, sváděly to potom na nedostatečné proškolení od vedení a ochota na bodu mrazu :(

Jezevec

#223
Tyjo, asi moje domovina je z jiné planety, jak tady čtu o těch komplikacích s bodama. Tady asi žádné problémy se sháněním bodů nejsou. Normálně k nákupu dostanu vždycky, pokud jich mám dostat víc, tak si o ně řeknu (např. bonus body za nějaký produkt), to je každý týden něco, už byl např. domestos, mléko, jogurty a další. A kromě toho skoro každý den se na pokladně válí dost bodů, co tam lidi prostě nechají ležet. Ne každý je sbírá.

Plus počet bodů, na které má člověk za daný nákup nárok, je taky uveden na účtence. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

Ono nákup, kdeje dálniční známka za 1500 se blbě rozloží na nákupy po 200 korunách, to jsem chtěl říct :D

Bod navíc za samooblušžku je stále podmíněn Visou, ale tu nemám a samoobslužky u nás nejsou. Ale jinak, když mi daj míň bodů, tak si řeknu a oni i když nevědí, tak radší dají víc bodů, aby nebyl nespokojený zákazník. V Náchodě jsem koupil 4 jogurty (za každý bod navíc) za asi 40 Kč a slečna nevěděla, že mi má dát body a že jí to kasa neřekla, ukazuju jí to v letáku, chtěla někoho zavolat, nikde nikdo, tak něco mačkala v ruce, nevěděla, pak mi dala ty body a to co mačkala a oni to další body, měl sem jich 14 za 4 jogurty  >:D

usoklesk

#225
O vikendu 40% sleva na LEGO v supermarketech. Ale nemam overeno, jestli i hyper... Jinak, priznejte se, kterej bodikovej demon navstivil Westfield Chodov a padly mu za obet vsechny baseplates?! :)

edit: Tak i na letáku hypermarketu mají napsanou akci víkend -40%!!! (Jen doufám, že to není kulišárna a je to na všechno Lego a ne jen na dva sety z obrázku)

Matthes_CS

#226
Citace od: usoklesk kdy 03.12.2019, 17:00:09
O vikendu 40% sleva na LEGO v supermarketech. Ale nemam overeno, jestli i hyper... Jinak, priznejte se, kterej bodikovej demon navstivil Westfield Chodov a padly mu za obet vsechny baseplates?! :)

edit: Tak i na letáku hypermarketu mají napsanou akci víkend -40%!!! (Jen doufám, že to není kulišárna a je to na všechno Lego a ne jen na dva sety z obrázku)

Vidím to i v letáku na Hypermarket a píšou, že neplatí na položky z kampaně, jinak nic

MLT

Citace od: Matthes_CS kdy 05.12.2019, 09:50:19
Citace od: usoklesk kdy 03.12.2019, 17:00:09
O vikendu 40% sleva na LEGO v supermarketech. Ale nemam overeno, jestli i hyper... Jinak, priznejte se, kterej bodikovej demon navstivil Westfield Chodov a padly mu za obet vsechny baseplates?! :)

edit: Tak i na letáku hypermarketu mají napsanou akci víkend -40%!!! (Jen doufám, že to není kulišárna a je to na všechno Lego a ne jen na dva sety z obrázku)

Vidím to i v letáku na Hypermarket a píšou, že neplatí na položky z kampaně, jinak nic

A určitě je to plošná sleva na všechno lego ?
Jsem dnes něco zaslechl, že prý je to bude pouze na položky vyobrazené v letáku..... a tyto jsou u nás ve slevě 40% už asi měsíc.

Matthes_CS

Citace od: MLT kdy 05.12.2019, 15:42:09
Citace od: Matthes_CS kdy 05.12.2019, 09:50:19
Citace od: usoklesk kdy 03.12.2019, 17:00:09
O vikendu 40% sleva na LEGO v supermarketech. Ale nemam overeno, jestli i hyper... Jinak, priznejte se, kterej bodikovej demon navstivil Westfield Chodov a padly mu za obet vsechny baseplates?! :)

edit: Tak i na letáku hypermarketu mají napsanou akci víkend -40%!!! (Jen doufám, že to není kulišárna a je to na všechno Lego a ne jen na dva sety z obrázku)

Vidím to i v letáku na Hypermarket a píšou, že neplatí na položky z kampaně, jinak nic

A určitě je to plošná sleva na všechno lego ?
Jsem dnes něco zaslechl, že prý je to bude pouze na položky vyobrazené v letáku..... a tyto jsou u nás ve slevě 40% už asi měsíc.

V letáku jsem viděl dva sety, pokaždé stejné, ale o plošné slevě tam také nepíšou. Uvidíme.

Tomor29

Albert opravdu 40% na vsechny Lega a docela se da i neco vybrat.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

networ

Učím se stavět ...

racco42

Westfield Chodov taky na vše, ale nabídka se rychle tenčí

Zoufalec

Na Zlicin a Butovic nema cenu jezdit...nabidka jak nekde v trafice, se divim, ze tyhle dva obchody jeste nazyvaji hypermarkety.

Matthes_CS

Od zítřka dojité body, za 200 Kč nákupu 2 body, ale žádné produkty za body.

usoklesk

Citace od: Matthes_CS kdy 10.12.2019, 11:49:40
Od zítřka dojité body, za 200 Kč nákupu 2 body, ale žádné produkty za body.

A očekávám, že přijde i akce "žádné body nepotřebujete", jestli se zásoby neztenčují dostatečně...

Matthes_CS

Citace od: usoklesk kdy 11.12.2019, 08:19:36
Citace od: Matthes_CS kdy 10.12.2019, 11:49:40
Od zítřka dojité body, za 200 Kč nákupu 2 body, ale žádné produkty za body.

A očekávám, že přijde i akce "žádné body nepotřebujete", jestli se zásoby neztenčují dostatečně...

Ta akce už je, jen se musí připlatit :D
Ale na FB je další vlna inzerátů vyplněných kartiček.

A ty dvojité body prý budou platit až do konce akce, tedy do 7. 1.

poMOCník

Na Praze 3 někdo vykoupil všechny baseplate a od pondělí je nedoplnili (zkoušel jsem 3 prodejny). Jak to vypadá jinde v Praze?

Rewolt

Arkády, Vestec, Sofijské nám.
baseplate nejsou , a pytlíky řádně prořídlé
It's a trap!

Jezevec

Do konce akce se už nikam nové zásoby vozit nebudou, takže každá prodejna už bude mít jen to, co má aktuálně vyrovnané v regálech nebo přímo na pobočce fyzicky naskladněné v bednách. Tzn. tam kde např. podložky již došly a nikdo stále nedoplnil, doplněny už ani výhledově nebudou (pokud již daná prodejna vydala svoje zásoby).
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.