Mašinky a hračky ve Výtopně Jaroměř 2021

Založil Matthes_CS, 11.11.2020, 15:27:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

Citace od: Kuba kdy 17.06.2021, 22:13:16
Je ještě místo? Vystavovat?

Mohu vzít Hrad Kubstejn a mam plne auto, pokud není o hrad zájem, tak kombinaci dvou zr tri:  western městečko, bitva Anglie Francie, Egypt.
Fotky na modely mam na rajceti...

Přijel by se mnou 5ti lety syn. Ubytování bych uvítal.

;)

Pokud vezme hrad linhi, tak bych byl rád za něco jiného, ale zas takový problém by dva hrady nebyly.

Matthes_CS

Jinak místo by mělo být, jak Kubu, tak pro Skywalkery, ale ještě dost lidí neupřesnilo jestli přijedou a s čím.

Matthes_CS

#32
Takže aktualizace seznamu:
Skyrider (3)
Chairudo (1)
martindavid (2)
Borun?
poMOCník (2+2)
Robkteryten (1 nebo 2)
linhi?
peter?
Igorus (možná jen model)
Ongon (1)
Ondrej?
Mtron?
danyboy
Kuba (2)
skywalker007 (2)

Ongon

#33
Ongon potvrzuje

Star wars 40x80
Důl 80x80
Jestli bude zájem o Minecraft 50x50

Symbolicky bych měl mašinku od Regiojetu s dvěma vagonky

Matthes_CS

Citace od: Ongon kdy 19.06.2021, 17:33:00
Ongon potvrzuje

Star wars 40x80
Důl 80x80
Jestli bude zájem o Minecraft 50x50

Symbolicky bych měl mašinku od Regiojetu s dvěma vagonky

A ubytování budeš chtít? Pro jednoho?

Ongon


Matthes_CS


Stimpi

Ahoj, zatím to vypadá, že bych tou dobou měl být mimo ČR, takže nemohu potvrdit účast.

poMOCník

Najde se nějaký dobrodinec, co by mi vzal pár krabic z Prahy? Chtěl bych toho vzít víc, než se mi vejde do auta :)

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Matthes_CS

Nakonec oba dva dny při akci bude projíždět Jaroměří vlak s Bardotkou, jízdní řád a více informací:
https://www.vychodoceskadraha.cz/cs/m-23-s-bardotkou-po-vychodnich-cechach

peki


Matthes_CS

#42
Instalace v pátek 30.7., od rána začneme připravovat, takže odpoledne bude možné stavět (klidně až do dalšího rána, ale ať se taky vyspíme). Příjezd od železničního přejezdu u Jezbin až na plácek za rotundou:
https://mapy.cz/s/jegamosose
Pokud někdo pojede od Hradce Králové, tak je možné, že hlavní bude stát kvůli kruháčům, takže je možné sjet už v Semonicích:
https://mapy.cz/s/lujohodahe

Po příjezdu budu nalezení někde v muzeu, kdyby něco můj tel. 721 592 099.

V sobotu a neděli pro ty co budou na akci bude zajištěn oběd (pokud byste měli nějaké speciální požadavky, prosím napiště). V sobotu večer bude posezení po akci u ohně. Snídaně budou v ubytování, pro ty co budou ve vagóně taky něco najdeme. Na akci budeme mít občerstvení včetně točeného piva a malinovky, budete mít k dispozici. Ubytování bude v penzionu Wunsch v Josefově, kdyby bylo potřeba, tak zařídíme nějaký odvoz/svoz.

Edit: změna ubytování viz níže

Chairudo

Má někdo chuť se o víkendu podívat na Prachovské skály? Případně Špindlerův Mlýn? - vezu do Muzea Lega sojku ke krakonošovi, tak můžeme udělat menší výlet.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS

#44
Změna ubytování
omlouvám se, ubytování je nakonec dál v Jakubově Novém Dvoře. Pokud bude potřeba, stále platí, že nějaký svoz/rozvoz na/z ubytování zařídíme.
Silnice Jaroměř - Rychnovek je zavřená, musí se jet přes Starý Ples - Šestajovice.

skywalker007

Citace od: skywalker007 kdy 17.06.2021, 23:23:05
Pokud je ještě místo tak bych se přihlásil já +brácha. Přivezli bychom 2x star wars model  (80x60 cm, 80x200 cm) a model na téma pravěk (80x200 cm) fotky dodám až se dostanu k jejich zpracování, do příštího víkendu to stihnu.

Omlouvám se za komplikace, bohužel nemohu dovézt star wars MOC 80x200 je uskladněný v Olomouci a nemám ho jak dovézt a když jsem přeměřoval auto tak by se stejně asi celý nevešel do kufru. Vezmu místo toho SW figurky o stejném rozměru. Případně pokud by měl někdo něco lepšího klidně místo 80x200 cm přenechám.

Borun

Dneska jsem různě přehazoval a rovnal krabice do auta.Nakonec se vlezlo Nádraží,perníková vesnice a dva ptáci.Budu teda potřebovat 2m místa a připojení na el.

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 28.07.2021, 15:26:18
Má někdo chuť se o víkendu podívat na Prachovské skály? Případně Špindlerův Mlýn? - vezu do Muzea Lega sojku ke krakonošovi, tak můžeme udělat menší výlet.

Ahoj

budu mít syna 5let, pořád básní o prachovských skalách, kde jsme byli před dvěma lety (nechápu jak si to pamatuje :) ). Plán byl původně Dvůr Králové safari, ale pokud bych se s ním vešel k tobě do auta, klidně pojedem. A safari pojedu druhý den....

Chairudo

Citace od: Kuba kdy 28.07.2021, 22:11:00
Citace od: Chairudo kdy 28.07.2021, 15:26:18
Má někdo chuť se o víkendu podívat na Prachovské skály? Případně Špindlerův Mlýn? - vezu do Muzea Lega sojku ke krakonošovi, tak můžeme udělat menší výlet.

Ahoj

budu mít syna 5let, pořád básní o prachovských skalách, kde jsme byli před dvěma lety (nechápu jak si to pamatuje :) ). Plán byl původně Dvůr Králové safari, ale pokud bych se s ním vešel k tobě do auta, klidně pojedem. A safari pojedu druhý den....

Super, tak to jsme 4, jestli sobota nebo neděle se domluvíme na místě podle počasí  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 28.07.2021, 15:45:58
Změna ubytování
omlouvám se, ubytování je nakonec dál v Jakubově Novém Dvoře. Pokud bude potřeba, stále platí, že nějaký svoz/rozvoz na/z ubytování zařídíme.
Silnice Jaroměř - Rychnovek je zavřená, musí se jet přes Starý Ples - Šestajovice.

Díky! Snídaně je taky objednaná, nebo si mám zaplatit?

Matthes_CS

Citace od: poMOCník kdy 29.07.2021, 21:34:09
Citace od: Matthes_CS kdy 28.07.2021, 15:45:58
Změna ubytování
omlouvám se, ubytování je nakonec dál v Jakubově Novém Dvoře. Pokud bude potřeba, stále platí, že nějaký svoz/rozvoz na/z ubytování zařídíme.
Silnice Jaroměř - Rychnovek je zavřená, musí se jet přes Starý Ples - Šestajovice.

Díky! Snídaně je taky objednaná, nebo si mám zaplatit?

Snídaně jsou objednány.

peki

Poprosím o podklady do hlášení. Díky

Matthes_CS

Díky všem za účast a za další vydařený ročník akce.
Přesné počty návštěvníku budu mít do dvou dnů, ale v sobotu to bylo cca 900 lidí a v neděli, kdy bylo horší počasí (už druhý den ležím - korona to není) přišlo přes tisíc lidí.
Dneska nebo zítra doplním fotky.

Z kostkařů nakonec vystavovali:
Matthes_CS
pifik
bombero
Skyrider
Chairudo
Borun
poMOCník
Ongon
Mtron
danyboy
Kuba
skywalker007

skywalker007

Taky děkujeme za organizaci a za uspořádání výstavy  :)

Chairudo

Taky díky za organizaci akce, bylo to super :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Matthes_CS


444martinhanak

Podle fotek pěkná akce.

Všiml jsem si, že tam bylo stanoviště se Sevou, se kterou si děti hrály. A také autíčka pro hromadné použití návštěvníky.

Uvažuji, jak se bude vyvíjet požadavek na hygienu u lego výstav. Myslel jsem si, že hrací stanoviště s desítkami kilogramů kostek, kde se střídá více děti a sahají na to, už nebudou možná. Respektive, že rodiče budou mít strach. Ale zde to evidentně fungovalo a rodiče i děti nejspíš byly rády.
Narážím i na interaktivní části lego výstav - jestli je bude možné obnovit.
Díky za fotky.

Stimpi

Myslím, že herní koutky zase časem budou fungovat. Děcka si musí budovat všeobecnou imunitu.

Matthes_CS

Citace od: Matthes_CS kdy 03.08.2021, 17:54:05
Díky všem za účast a za další vydařený ročník akce.
Přesné počty návštěvníku budu mít do dvou dnů, ale v sobotu to bylo cca 900 lidí a v neděli, kdy bylo horší počasí (už druhý den ležím - korona to není) přišlo přes tisíc lidí.
Dneska nebo zítra doplním fotky.

Z kostkařů nakonec vystavovali:
Matthes_CS
pifik
bombero
Skyrider
Chairudo
Borun
poMOCník
Ongon
Mtron
danyboy
Kuba
skywalker007

Návštěvníků: 1974 (sobota 961, neděle 1013)
- dospělí: 893
- studenti, senioři, děti 6-15: 364
- děti 3-6: 569
- děti do 3: 148