Společný projekt - Sousedé II.

Založil Petronel, 13.01.2019, 12:13:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Ne. Sousedé II. již definitivně končí výstavou v Žacléři a přes léto budou nějak distribuováni k majitelům.

Několik z nich už moduly chtělo dávno zpět a navíc: po Lipně bude určitě zase nějaká výstava a to by taky mohly Sousedé cestovat na věčnost. >:D
To určitě nebyl záměr, vytratila by se ta pomíjivá jedinečnost a také šance na potenciální vznik nových Sousedů III. někdy v budoucnu. ;)

Sousedům zdar!

peki

V pohodě, vím že to takto bylo domluveno a respektuji. Současně i na tomto místě vyzývám k probouzení z hybernace. Organizátoři výstav/akcí budou určitě rádi vystavovat nové MOC včetně společných projektů. Bylo by fajn pokud by se tu takových společných projektů rozjelo více.

   

Petronel

#302
Sousedé II. - DISTRIBUCE(vysídlení >:D)

Zdravíčko drazí sousedé!
Vaše místnůstky ke mně doplavaly (znovu díky Davromane!)

Postupně to začnu porcovat, třídit a balit. Prosím o info jaká varianta předání je pro vás nejlepší:
(prosím pošlete odpověď sem nebo SZ nejpozději do 18.6.2021! Děkuji)

Varianty:
a) Praha / Sedlec u Berouna (po dohodě vyzvednutí od MilanV+Matka)
b) České Budějovice / Tábor  (po dohodě vyzvednutí od Peki)
c) Liberec (Petronel)
d) "nemám tě vůbec rád a nestačí mi tyto varianty, zašli mi to Zásilkovnou"





Zvolené varianty:
a) Praha / Sedlec u Berouna:
edward193
yanice
skywalker007
roko86
Pool
Martins
HD
Peki
Sihaja
b) České Budějovice / Tábor:
Šipka
jetaM
c) Liberec (Petronel):
MilanV
Matka
Vulcano
d) "nemám tě vůbec rád a nestačí mi tyto varianty, zašli mi to Zásilkovnou"
(Izabella08,Werny,yoshimaka,ogar49 společně)
cetonia25 -údaje poslal
(Clermont, samy405 společně)
Icewalker -údaje poslal

Předáno peki. (Neozvali se do 18.6.2021):
Hardegon
VocucBat
Jojik

Díky vám a sousedům zdar!

Sihaja


Izabella08

Izabella + Werny...bohužel D, ale může se poslat do OL jeden balíček, tj. i pro Yoshimaku a Ogara...předáme si to:)

HD

#305
No, těžká volba...   >:D  volím A.


Díky.


(ještě by mohla být varianta D1 - Česká Pošta)  >:D

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Hardegon

Je možné předat moduly na někdy teď Lipně nebo na třídění LB v Praze?

Petronel

Citace od: Hardegon kdy 11.06.2021, 08:11:59
Je možné předat moduly na někdy teď Lipně nebo na třídění LB v Praze?

Na instalaci Lipna se to nestihne předat, jedině na "destrukci" Lipna >:D

Jestli je třídění někdy potom, tak by to snad šlo (peki, MilanV?)

šipka

poprosím o variantu B (platí i pro modul syna - jetaM)  díky

yoshimaka

Citace od: Izabella08 kdy 11.06.2021, 06:15:50
Izabella + Werny...bohužel D, ale může se poslat do OL jeden balíček, tj. i pro Yoshimaku a Ogara...předáme si to:)
Souhlasím, díky moc, Ogara pořeším (bydlí kousíček ode mne)
Lust och fägring stor

Pool

Prosím uschovat u Milana, bych si to u něj pak vyzvedl - tedy varianta
a) Praha


roko86

Prosím  A vyzvednu u Milána jestli je to možné  Děkuji l

cetonia25

Tak já vybírám variantu D).

skywalker007


yanice


Clermont

Bohužel (D), ale myslím že se ke mě Samy připojí, bydlíme vedle sebe.

samy405

za mě možnost D stačí jeden balíček s Clermontem :) my už si pak roztrahme trika a budem po sobě házet kostky :)

Děkuji

edward193


Petronel

DISTRIBUCE

Týden jsem po večerech pracoval na přebírání vašich místností a balení do krabiček na daný rozměr.
Každý ze sousedů, který postavil alespoň jednu místnost má ke svému modulu přibalené i malé odměny.



Dnes předány moduly spojce MilanV+Matka směr Praha.
Ti, kdo jste vybrali variantu:
a) Praha / Sedlec u Berouna, tak můžete pomalu postupně v dalších dnech s nimi vyjednat, kdy se pro modul na smluveném místě zastavíte.

ke spojce Peki - b) České Budějovice / Tábor  budou brzo také doručeny vaše moduly.

K Pekimu jsou distribuovány i místnosti třech lidí, kteří v termínu nevybrali variantu doručení.

Variantu D)Zásilkovna zkusím v následujících dnech také uskutečnit.

Petronel

Ztráty a nálezy

Všechny místnosti jsem se snažil podle fotek pečlivě zkontrolovat, zda něco nechybí. Přendaných minifigů a dílků mezi moduly po těch výstavách bylo více než dost. >:D
99% se mi povedlo dohledat a dát do pořádku.

Zbylo mi však v pytlíčku pár drobných dílků, které se už nedaly dohledat kam patří. Pokud se o některý někdo z vás příhlásí do konce roku, při další příležitosti mu ho nějak přidám (viz. příloha)

Dále jsem bohužel zjistil dva chybějící minifigy (také viz. příloha). Konkrétně u Hardegona jeden z řemeslníků (zadní figurka!?! nepochopim :o ???)
a co mě štve úplně nejvíce, že někdo z návštěvníků výstavy si odnesl Matky dítě v proutěném košíku!  >:D :( :-[ :-\ :'(

Pokud ve svém modulu nááhodou i přes mou kontrolu najdete jednu z těchto "hledaných osob", prosím kontaktujte linku 158 mě pomocí SZ a příp. jejich majitele.

A samozřejmě pokud na svém mudulu zpatříte nějaký velký nedostatek, který jsem přehlédl, ozvěte se také. Ale doufám, že víc toho není. ???

SOUSEDŮM ZDAR!

Robkteryten

Petroneli děkuji za možnost se přidat k projektu. Ten malinkej baráček nemá chybu :D

Petronel

Dnes odesláno pro všechny sousedy se zvolenou variantou d).

Všechny moduly všech sousedů byly ode mě již distribuovány. ;)

Sousedům zdar!

peki

Citace od: Petronel kdy 20.06.2021, 18:37:21
ke spojce Peki - b) České Budějovice / Tábor  budou brzo také doručeny vaše moduly.
K Pekimu jsou distribuovány i místnosti třech lidí, kteří v termínu nevybrali variantu doručení.

A jsou k vyzvednutí v ČB do nějaké příští akce Kostek, kam je vezmu a dám do aukce :)

milanv

Pražská/svatojánská spojka hlásí první úspěšně předané kusy. (Mimochodem kdo využije svatojánskou variantu? :) )

Petře, při této příležitosti ti ještě jednou děkuju za skvělý projekt. Ono už uběhlo hodně vody od jeho stavění, tak bylo fakt příjemné si to připomenout. A k tomu dárečky od tebe - krásné a hlavně milé, díky ti! (A s tou figurkou už se mi začínají v hlavě rýsovat jisté plány...)
Pán na Žlutém hradě

cetonia25

Zásilkovna již dodala sousedy do Vyškova, díky.

Clermont

Do Ostravy už také dorazil balíček.
Děkuji za dáreček, velmi potěšil  :)
Už se těším na Sousedy III.  8)

HD

Moduly se úspěšně nastěhovaly zpět ke mně. Mockrát díky nejen za možnost se tohoto super projektu zúčastnit.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

yoshimaka

Moduly dorazily a úspěšně vyzvednuty. Děkuji moc za krásné upomínkové předměty a na Tvůj vzkaz odpovídám: Bylo mi ctí! Jsem rád, že ten projekt žil tak dlouho a dělal radost.
Lust och fägring stor

Izabella08

Petronelku,

posíláme Ti s Patrikem VELKÝ DÍK za naprosto kouzelný dárek. Je nám jasné, že jste to vymýšleli společně s Milanem.
Máme radost jako malé děti...domečky i cedulky budou chloubou naší LEGO vitrínky:):):)
Máváme Ti a stejně tak i všem účastníkům tohoto skvělého projektu z Olomouce!

Izabella a Werny

Petronel

Super, že vám i ty malé dárečky udělaly radost.
Zmenšeninu našich bytovek jsem vymyslel a postavil cvičně z nepotištěných kostek.
Pak už jen na PC našel vhodné obrázky oken, dveří atp., dosadil do fotky té bytovky a takto to poslal i se zdroji Milanovi.

Takže ta těžší práce byla na Milana ;D Udělal šablony a zařídil hromadné jednorázové potištění. ;)