Uděláme radost LEGEM 2022

Založil Ryxe, 09.11.2022, 18:33:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Přátelé,
letos se zpožděním, ale i tak rád bych se Vás zeptal, zdali bychom opět udělali předvánoční sbírku pro děti z onkologie a azyláku?
Jelikož je už docela pozdě a forma, jakou jsme sbírky dárků dělali v minulých letech tak není úplně možná, napadla mě tentokrát trochu jiná varianta, jak dětem udělat radost nějakými těmi Lego dárečky ;) .

O víkendu 26.-27. listopadu organizujeme s Markem dvě dobročinné herní akce na hematoonkologickém oddělení v Plzni a azylovém domě v Horních Počernicích. Napadlo nás, že v rámci těchto akcí bychom pro děti mohli udělat kupříkladu tombolu, aby si kromě hraní odnesli i něco hmotného. S Markem máme nějaké drobnosti, co zbyly z minulých sbírek, něco jsme nakoupili a něco i posháněli na nějakých akcích, ale kdyby jste se i vy chtěli přidat nějakou tou drobností, která by udělala radost, budeme moc rádi, pokud se k nám připojíte ;) .
Jak by takový ideální dárek měl vypadat? Jakákoli LEGO drobnost (polybagy, CMF, malé sety do 500,- , případně jiné drobnosti s LEGO tématikou). Tyto věci bychom s Markem přidali k těm, co máme a vytvořili nějaké balíčky, které by se formou např. tomboly předaly dětem.

Pokud by jste chtěli nějakým takovým dárkem/y přispět, prosím zašlete mi jej na adresu a napište i sem, že máte zájem něco poslat, nebo, že už jste již odeslali (to kvůli přehledu, abychom věděli, že vše došlo v pořádku):

Michal Horáček
Ciko s.r.o.
Předměřice nad Jizerou č.p. 15
29474

Dárky prosím zasílejte tak, aby nejpozději do 25. listopadu dorazily, abychom je mohli ve dnech 26. a 27. 11. předat.
Děkujeme moc ;)

milanv

#1
Citace od: Ryxe kdy 09.11.2022, 18:33:32Dárky prosím zasílejte tak, aby nejpozději do 25. listopadu dorazily, abychom je mohli ve dnech 26. a 27. 11. předat.
Děkujeme moc ;)
Dovezu osobně,  takže pokud dorazím včas já, dorazí včas i dárečky :-)
Edit: Samozřejmě si to budete muset s Markem rozdělit :-)
Pán na Žlutém hradě

Ryxe

Citace od: milanv kdy 09.11.2022, 21:02:37
Citace od: Ryxe kdy 09.11.2022, 18:33:32Dárky prosím zasílejte tak, aby nejpozději do 25. listopadu dorazily, abychom je mohli ve dnech 26. a 27. 11. předat.
Děkujeme moc ;)
Dovezu osobně,  takže pokud dorazím včas já, dorazí včas i dárečky :-)
Edit: Samozřejmě si to budete muset s Markem rozdělit :-)
Díky Milane  ;)

poMOCník

Citace od: milanv kdy 09.11.2022, 21:02:37
Citace od: Ryxe kdy 09.11.2022, 18:33:32Dárky prosím zasílejte tak, aby nejpozději do 25. listopadu dorazily, abychom je mohli ve dnech 26. a 27. 11. předat.
Děkujeme moc ;)
Dovezu osobně,  takže pokud dorazím včas já, dorazí včas i dárečky :-)
Edit: Samozřejmě si to budete muset s Markem rozdělit :-)

Milane, kdybys měl cestu kolem, něco bych ti tam přihodil. Stav se tu na kafe :)